Jump to content
Dogomania

Major - błękitny młodziutki amstaff znalazl swoj dom


ageralion

Recommended Posts

[quote name='mama blanki']noooo, typowe "Ich troje" ;)

a oto filmiki z zaprzyjaźniania się chłopców:
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=frbLzXD_nuc[/URL]

[URL]http://www.youtube.com/watch?v=QAwthgNvay8[/URL][/QUOTE]

Kurczę, na tym pierwszym filmiku to się widzę trochę działo...

Ale drugi to już sielanka :):)

P.S. Aniu, a gdzie kupiłaś ten wielki łaciaty ponton? Jest świetny!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to prawda, mogą być spięcia pod naszą nieobecność:-(
dlatego niestety- przez weekend Majorek ćwiczył pobyt w klatce kenelowej i dziś podczas mojego pobytu w pracy chłopczyk będzie sobie w niej spał do naszego powrotu. W klatce ma swoje legowsko, zabaweczki i penisa wędzonego.
A jutro pędzimy na zdjęcie szwów z jego klejnotów (a raczej po jego klejnotach) i czipujemy malucha;)

Link to comment
Share on other sites

Dziś Majorek zjadł [U]ze stołu[/U] miskę zupy ogórkowej, dodatkowo ukradł z kuchni banana i wchłonął go wraz ze skórką;(

a oto link do filmiku z wodnej zabawy z moją Blanką: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=mDd5aGsgT9I[/URL]

ja nadal uparcie twierdzę, że piesio nadaje się do domu z dziećmi;)

Link to comment
Share on other sites

ogłoszenia ma
w razie co mam wykupione jeszcze

a co do Majora czekam na odp w sprawie DT
mam znajomych, mają sunię ast może się uda.
oglądając fotki rudzielec wygląda na spiętego...
a co do karmienia u mnie do tej pory Terenia i Oktan jedzą plecami do siebie, bo o jedzenie awantura. worek po karmie też nie może leżeć w kuchni bo Teresa zaraz broni "swojego"

Link to comment
Share on other sites

[B]Przed chwilą odwiozłam Majorka do jego nowego domku.[/B]
[B]Właściciel zrobił stabilne ogrodzenie, widać , że się bardzo starał. [/B]
[B]Jego dzieci są w siódmym niebie, a sam właściciel chyba w ósmym;-)[/B]
[B]...a Ja stara Krowa- zbeczalam się jak dziecko, mając go na tymczasie cholernie się do niego przywiązalam, dopiero teraz sobie uświadomiłam jak bardzo;((([/B]
[B]Gdy wsiadałam do auta spoglądał na mnie jakby chciał zapytać dlaczego go zostawiam? Za co?[/B]
[B]Noc mam przepłakaną jak nic;([/B]
[B]Po wizycie przedadopcyjnej oraz długich rozmowach z Panem Marcinem jestem pewna, że Major dobrze trafił, ale jakoś mi smutno...[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mama blanki'][B]Przed chwilą odwiozłam Majorka do jego nowego domku.[/B]
[B]Właściciel zrobił stabilne ogrodzenie, widać , że się bardzo starał. [/B]
[B]Jego dzieci są w siódmym niebie, a sam właściciel chyba w ósmym;-)[/B]
[B]...a Ja stara Krowa- zbeczalam się jak dziecko, mając go na tymczasie cholernie się do niego przywiązalam, dopiero teraz sobie uświadomiłam jak bardzo;((([/B]
[B]Gdy wsiadałam do auta spoglądał na mnie jakby chciał zapytać dlaczego go zostawiam? Za co?[/B]
[B] Noc mam przepłakaną jak nic;([/B]
[B]Po wizycie przedadopcyjnej oraz długich rozmowach z Panem Marcinem jestem pewna, że Major dobrze trafił, ale jakoś mi smutno...[/B]
[B]Na szczęscie mieszkają jakieś 4 km ode mnie, więc w razie W. będę miała bliziutko;)[/B][/QUOTE]

nie płacz on teraz pewnie leży na kanapie i ogląda jakiś film z nową rodzinką. na 1000% jest całowany, miziany i dostaje psie smakołyki ;)))
tak sobie myślę o tej rodzinie i ich dzisiejszej nocy, oj chyba długo nikt nie będzie tam spał :D

Link to comment
Share on other sites

o 23.00 dostałam takiego SMS-a:
cyt. '''...co za miłość, ja do wanny a on za mną, ja do łóżka, a on... obok łóżka;( Ciekawe, kto pierwszy wymięknie;)""

przed chwilą dzwonił Pan Marcin- z Majorkiem wszystko OK. Wprawdzie rano trochę się zsikał w domku, ale spokojnie to opanują;)
Wczoraj przejeżdżali niedaleko mojego domu, ulicą którą Major codziennie spacerował z nami nad jeziorko- no i chłopczyk poznał te rejony, stał się w aucie podminowany, zaniepokojony- pan Marcin myślał, że Major chce się załatwić, planował szybko gdzieś zjechać, ale po minięciu mojego domu Majorek się uspokoił. Widać, że nasza Kanalia dobrze się u mnie czuła;-)

Link to comment
Share on other sites

wczoraj odwiedził mnie masz Przystojniak. Pies codziennie jeździ- a właściwie biega przy rowerze swojego Pana. Major przywitał mnie pełną gębą, wycałował, zaślinił, pobiegł do domu - zajrzał do misek, napił się wody, wpadł na ogród- obsikał wszystkie możliwe elemety i wrócił.
Major zaczyna powoli zmienić barwę- pod słońce robi się brązowy, a w cieniu jest znowu błękitny- istny Kameleon!!!

jego Pan pokazał mi filmik jak psisko bawi się z jego córeczką, jak aportuje i grzecznie przynosi 4-latce kosteczkę do rzucania. Na każdej fotce i filmiku Major jest uśmiechnięty- jestem przekonana, że nie mógł lepiej trafić!!!
No i fakt, że wieczorkiem Marcin wziął rower, zapiął Majora na smycz- [B]a pies grzecznie pobiegł bez odwracania się za mną[/B]- to mnie upewniło, że jest mu dobrze w nowej rodzince!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

News ze srody, dzwonila do mnie SM, ze Major jest u nich. Oczywiscie szybki kontakt z wlascicielem, o co chodzi?! Facet twierdzil ze jest na wyjezdzie w sprawie nowej pracy i nie mogl Majora zabrac wyjatkowo ze soba, wiec dal go pod opieke koledze. Kolega zgubil psa i nie dal mu znac, tylko szukal na wlasna reke. Dzwonil do SM blagal o czas do czwartku, bo nie ma jak trasy zjechac i dzisiaj nie zdazy. SM sie zgodzila przetrzymac Majora. Ale psa nikt nie odebral!!!! mama blanki pojechala wlasnie po niego, bierze go awaryjnie do siebie, ale to moze byc jatka, bo Harry juz niekoniecznie zaakceptuje Majora, a i Anka nie da rady z dzieckiem i 3 bullami :-(

PILNIE SZUKAMY DT DLA MAJORA!!!

Link to comment
Share on other sites

Nic nie mow :( Anka go widywala dosc czesto, mieszakaja (mieszkali?) niedaleko... byl kontakt staly, nawet sam dzwonil, ze sie przeprowadzili. Facet po informacji ze Major u SM wkurzony, przejety i...? Psa nie odebral, telefonow nie odbiera... sprawa dzisiaj albo w poniedzialek zostanie przedstawiona prawnikowi, bo tak tego nie zostawimy...

Szukamy DT dla Majora :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']Marta łapy opadają

ludzie to jednak kanalie[/QUOTE]
A nic nie mow, mama banki do tej pory nie moze uwierzyc, ze tak sie pomylila, ja zreszta tez... Majorek jak zobaczyl Anie sie ucieszyl, zrobil siad dal lapke, a straznicy wielkie oczy :evil_lol: Wszyscy mowili ze on niewychowany, nic nie potrafi, bali sie go, a tu nagle przyjezdza elegancka kobita w obcasach i pies fiku miku grzeczny :diabloti: Czary jakies!

Majorek jak juz dojezdzal do Ani, to zaczal popiskiwac z radosci, a jak wysiadl i zobaczyl jej TZa, to az mu cale nogi zasikal ze szczescia :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...