Jump to content
Dogomania

!!! ZNALEZIONO SUCZKĘ W TYPIE RASY SYBERIAN HUSKY - Pruszcz Gdański !!!


AniaWena

Recommended Posts

[CENTER][SIZE=4]Witam,
W dniu dzisiejszym znaleziono suczkę w typie rasy [B]SYBERIAN HUSKY.[/B]
Sunia jest po wizycie u weterynarza - jej wiek to około 3 lat. Jest zdrowa. Nie ma żadnych znaków szczególnych - nie ma tatuażu, chipa ani adresówki.
Miała na sobie obrożę - właściciel będzie wiedział jaką.
Suczka jest bardzo sympatyczna, lgnie do ludzi, na smyczy chodzi "średnio" - troszkę ciągnie. Do psów jest nastawiona "zabawowo", chociaż moje stado powitała gromkim ujadaniem :)
[B]Suczkę znaleziono w Pruszczu Gdańskim na przystanku SKM w dniu dzisiejszym (06.06.2011) o 7.35 rano.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 508 083 058.
Tutaj jest link do zdjęć suni, roboczo nazwanej Myszą :)
[URL]https://picasaweb.google.com/mequeq/ZnalezionoSuczkeWTypieRasySYBERIANHUSKY#[/URL]

albo zdjęcia tutaj:

[url]https://picasaweb.google.com/mequeq/ZnalezionoSuczkeWTypieRasySYBERIANHUSKY?feat=directlink[/url]

[/B][/SIZE][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nadal potrzebny dom tymczasowy!!! Pilnie!!! Suczka nie dogaduje się z naszymi psami, szczególnie z aussikiem (samiec), jest chorobliwie zazdrosna i ciągle walczy o uwagę, na czym może ucierpieć nasz pies!!! Bardzo prosimy o jakikolwiek dom tymczasowy dla suni!!!

Link to comment
Share on other sites

przerzuc watek na ogólne,bo tu jest nas mało i koniecznie zrob cała masę ogłoszen, albo wykup je (dosłownie za pare złotych mozna miec pakiet 80ciu ogłoszen ) na bazarku ogłoszeniowym,zaraz poszukam jakiegos aktualnego.

Koniecznie allegro,gumtree,wyróznione na [URL="http://www.trójmiasto.pl"]www.trójmiasto.pl[/URL], tablica.I to jak najszybciej,z dobrymi zdjęciami. Istnieje ryzyko,ze suka trafi do rozmnazalni,gdzie bedzie rodziła "husky" za 350 zeta ,dopóty bedzie mogła,jedyną metodą ,żeby temu zapobiec jest sterylizacja przed adopcją.
Suka husky tu nie znajdzie domu,znajdzie go tylko przez ogłoszenia.

Zmień tytuł na dramatyczny,żeby od razu było wiadomo o podbramkowej sytuacji.

A może masz kojec?

Weź telefon i dzwoń do wszystkich ludzi,jakich masz w komorce,to najpewniejsza droga do znalezienia tymczasu.

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie będę wciskać ludziom tego typu psa - znam moich znajomych - kto sobie poradzi a kto nie... Moi znajomi jeżeli mają psy to swoje i absolutnie im jej nie polecę ani nie wcisnę, bo jest bardzo zazdrosna o jakiekolwiek małe inne psy - nie będę nikomu robić pod górkę.
Ogłoszenie jest wszędzie - allegro, tablica, trojmiasto, moje gg, moj fb, tutaj na dwóch forach - zarówno ogólne jak i szczegółowe, na husky adopcje, na malamutach, na labradorach, osoba od chow chow też zna sprawę.
Nie jestem w tym świeża, ale też nie chcę robić komuś problemu, bo wiem, że taki pies to dla nie-miłośnika to będzie duuuży problem!!!

Link to comment
Share on other sites

kojec mam, ale to nie działa, bo kojec chodzi po całym pokoju, sunia absolutnie nie lubi być uwięziona, klatka wogóle nie wchodzi w grę. Na dzień odprowadzamy sunię do kuzynki która ma kojec w domku, ale psa słychać w obrębie 2 km od jej domu bo tak strasznie wyje!!!
ktoś bardzo skrzywdził tego psa.
My tylko chcieliśmy pomóc a teraz mamy same problemy!!!

Link to comment
Share on other sites

Chodzi mi o kojec zewnetrzy,czy jakas częśc ogrodu.

Zawsze tak jest-pomaga się i ma sie problem,nigdy nie jest inaczej :(

bazarek ogłoszeniowy-warto skorzystac. Cel bazarkowy też szczytny:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/208438-ALLEGRO-50-og%C5%82oszen-10-z%C5%82-za-pakiet!-Na-sterylkow%C4%85-skarbonk%C4%99!-do-25.06"]http://www.dogomania.pl/threads/208438-ALLEGRO-50-og%C5%82oszen-10-z%C5%82-za-pakiet!-Na-sterylkow%C4%85-skarbonk%C4%99!-do-25.06[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Doskonale! Dziękuje właśnie takiej rady potrzebowałam a nie typu "weź zamknij psa do kojca!". Napisałam do Tej Dziewczyny, na jej profilu nie znalazłam nr telefonu. Zdjęć ma rzeczywiście pełno i to z Huskimi więc nie będę miała obawy oddawać jej psa! Boże... mam nadzieje, że mi pomoże... Dam znać, jak Arielka do mnie odpisze! Dziękuję za pomoc!

Link to comment
Share on other sites

Sunia absolutnie nie nadaje się do kojca - bardzo nie lubi być z dala od człowieka, nie lubi być zamknięta, nie lubi być w izolacji. Gdy jesteśmy w domu i zamkniemy ją w pokoju to musi nas słyszeć i dopiero po kilku korektach spokojnie zostaje sama w pokoju. Jeżeli wychodzimy z mieszkania a sunia zostaje sama to słychać ją 5 pięter niżej... Kojec, klatka, balkon - ODPADAJĄ. Sunia potrzebuje domu z psami jej równymi lub większymi.

Link to comment
Share on other sites

Słuchaj,ale jak oddasz do schroniska,to on i tak i tak bedzie w klatce,z tym,że ludzi zobaczy dwa razy dziennie (jak dobrze pójdzie).Więc znacznie lepsza jest wersja klatki u kogos,kto ja zabierze na spacer i pogłaszcze. W kojcu prawie zawsze wszystko sie drze-na poczatku,potem wszystko odpuszcza. Więc jak masz opcje kojca zewnetrzego u kogos znajomego,to korzystaj ,póki wolny. Wszystko lepsze od schronu.

tylko sterylka uchroni przed rozmnażaczami.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...