Jump to content
Dogomania

Apel za zaostrzeniem kar dla dreczycieli i moredercow zwierzat!


marcinroyy

Recommended Posts

Witam
Zdecydowalem sie napisac poniewaz nie potrafie sie pogodzic z tym co coraz czesciej widze w telewizji i slyszcze dookola w zwiazku z tak bestialskim i bezkarnym traktowaniem zwierzat!Po reportarzu w "Uwaga" w ktorym pokazany byl piesek ktroy lezelal i dogorywal na posesji ponad 4 tyg bez jedzieniai picia peklo we mnie wszystko.Ten biedny piesek mimo udzielnienia mu pomocy odszedl w cierpieniach.Bezczelny wlasciciel stwierdzil ze on mial tam zdychac!!!Czy miesci sie Wam w to w glowie? Czy tez kolejna glosnia sprawa z pieskiem Husky ktory zginal ciagniety za szyje na sznurze.Moje pytanie do wszystkich kochajacych zwierzata i nie obojetnych na takie i inne wystepki bezkranych bezczelnych sadystow i dreczycieli CZY NIE MOZNA ZORGAZNOWAC JAKIEJSC DUZEJ PIKETY KTORA WYRAZI ZE NASZE PRAWO JEST ZBYT LAGODNE W TAKICH PRZYPADKACH!!!Przeciez to wola o pomste do nieba jak mozna tak dreczyc zwierzeta ktore sa nam tak wierne i oddane az do smierci!!Moze przemawia przeze mnie zbyt duzo emocji ale prosze ZROBMY cos wspolnie! zeby ci ludzie nie czuli sie bezkrani bo dostana grzywne czy smieszne zawiasy albo wogole nie zostaja ukarani.Nie chce juz ogladac takich scen w tv choc wiem ze zapewne nie raz jeszcze bedzie to mialo miejsce ,dlatego tez marzy mi sie Duza Krajowa Pikieta w obronie zwierzat gdzie wystpily by rowniez oraganizacje zajmujace sie tym jak i ludzie tacy zwykli jak ja ktorym los meczonych, katownych w bestaliski sposb zwierzat nie jest obojetny.Jestem pewien ze ludzi kochajacych zwierzata jest wiecej niz tych sadystow ,psychopatow i katow.Dlatego uwazam ze powinny pojsc petycje o natychmiastowe zaostrzenie kar za tekie bezstialstwa!MILCZAC GODZIMY SIE NA TO WSZYTSKO A SADYSCI SMIEJA NAM SIE W TWARZ NAWET PRZED KAMERAMI JAK MIALO TO MIEJSCE W OSTANIM "UWAGA" POLSTAT.
Pozdrwiam wszystkich
kochajacych czworonogi

MARCIN :-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

Witaj Marcinie. Uważam że podjąles gorący temat. Popieram calkowicie Twoje oburzenie z powodu tak znikomych kar i lagodnego traktowania katow braci naszych mniejszych. Poprę także kazdą formę protestu: pikietę, albo inny srodek zwrocenia uwagi na bezkarność ktorą panuje w prawie w stosunku do dreczenia i maltretowania zwierząt.

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje za opinie i poparcie obca_zolza,jak sama widzisz zainteresowanie tematem nie jest zbyt duze , szkoda bo jesli wspolnie jednym glosem nic nie zrobimy, to swiadczy ze ta znieczulica na zwierzece cierpienie jest tym bardziej duza. Dosyc ze narasta coraz wieksza ilosc takich bestialskich wystepkow nie widac nikogo kto chcialby pomoc bezbronnym zwierzakom przeciewstawiajac sie w obojetnie jakiej formie. Psychopaci bezkarnie szydza, wiedzac dobrze ze i tak nic im nie grozi.Jest to dla mnie mnie osobicie bardzo przykre ze tak slabo sie dziala w tak oczywistym celu,zastanawiam sie gdzie sa organizacje i dlaczego one nie moga zorganizowac jakiejs duzej masowej pikiety by zwrocic uwage wszystkich ze w naszym kraju jest cos nie tak.Jesli taki sadysta zabija czy zadrecza bez zastanowienia psa czy inne zwierze sadze ze to samo zrobilbym z czlowiekiem, tyle ze czlowiek jeszcze w jakis sposob sie moze bronic.Jestem za tym by powstaly odpowiednie przepisy ktore odstraszyly by ich skutecznie,5 lat paki to i tak nie wymierne ale juz cos ,ogromne grzywny, i dozywotni zakaz posiadania zwierzat pod grozba wiezienia czy grzywny np 20 tys zl.Oraz publiczne pokazywanie takich gnojkow w necie i gazetach zeby otoczenie moglo sie dowiedziec kto jest zwyrodnialcem.Pozdrawiam serdecznie Marcin

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marcinroyy']Dziekuje za opinie i poparcie obca_zolza,jak sama widzisz zainteresowanie tematem nie jest zbyt duze , szkoda bo jesli wspolnie jednym glosem nic nie zrobimy, to swiadczy ze ta znieczulica na zwierzece cierpienie jest tym bardziej duza. Dosyc ze narasta coraz wieksza ilosc takich bestialskich wystepkow nie widac nikogo kto chcialby pomoc bezbronnym zwierzakom przeciewstawiajac sie w obojetnie jakiej formie. Psychopaci bezkarnie szydza, wiedzac dobrze ze i tak nic im nie grozi.Jest to dla mnie mnie osobicie bardzo przykre ze tak slabo sie dziala w tak oczywistym celu,zastanawiam sie gdzie sa organizacje i dlaczego one nie moga zorganizowac jakiejs duzej masowej pikiety by zwrocic uwage wszystkich ze w naszym kraju jest cos nie tak.Jesli taki sadysta zabija czy zadrecza bez zastanowienia psa czy inne zwierze sadze ze to samo zrobilbym z czlowiekiem, tyle ze czlowiek jeszcze w jakis sposob sie moze bronic.Jestem za tym by powstaly odpowiednie przepisy ktore odstraszyly by ich skutecznie,5 lat paki to i tak nie wymierne ale juz cos ,ogromne grzywny, i dozywotni zakaz posiadania zwierzat pod grozba wiezienia czy grzywny np 20 tys zl.Oraz publiczne pokazywanie takich gnojkow w necie i gazetach zeby otoczenie moglo sie dowiedziec kto jest zwyrodnialcem.Pozdrawiam serdecznie Marcin[/QUOTE]
Prosze wejdz na watek "Mordowanie zwierzat w imieniu prawa" omijajac zasmiecania na watku o mordowaniu zwierzat

Link to comment
Share on other sites

zajrz na Allegro, poszperaj po nickach tu na dogomanii- zobacz ile ludzi stara sie pomóc psiakom poświecając swój czas, energie i srodki finansowe. Ale to wciąz za mało-:(... Coś musimy zrobić w kierunku edukacji - tak sie mi wydaje-równolegle z podwyższeniem kar! - bo póki zwierze będzie traktowane jako zabawka pod choinkę, jako maszynka do robienia pieniedzy, albo ( DZICZ!), jako zabawka dła podpitych nieludów ( historia chuski)--- Można wolac tylko o pomstę do nieba...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...