Jump to content
Dogomania

Aukcja charytatywna dla ciężko chorego Elma :(


salad107

Recommended Posts

Witam. Chciałabym założyć na allegro aukcję charytatywną dla mojego ciężko chorego psa, który jest po operacji cewnikowania i wykryto u niego padaczkę i gronkowca złocistego. Nie stać mnie już na leczenie, psa nigdy nie oddam do uśpienia. Wszystkie pieniądze idą na leki, ponieważ bardzo go kochamy. Nie pozwolimy mu odejść. Czy jest możliwość zrobienia aukcji na allegro charytatywnej dla takiego psiaczka? Jak to zrobić, żeby ludzie nie myśleli, że chcę naciągać na kasę? Potrzebujemy pomocy, bardzo chcemy jego powrotu do zdrowia, już na całe leczenie poszło około 10000zł. Czy ktoś ma w tym doświadczenie? Pomoc potrzebna pilnie :(

Link to comment
Share on other sites

doświadczenia nie mam, ale myślę że w opisie aukcji warto byłoby podac opis psa, leczenia, przebieg choroby, i zdjęcia nie tylko psa ale i rachunków z lecznicy. i zrób taką aukcję cegiełkową, za 3 czy 5zł na przykład. widziałam juz kilka takich, ludzie pomagali.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Rachunków nie mam , chodzi mi o teraźniejsze leczenie. Wydaliśmy już kilka tysięcy, ale po prostu potrzeba jeszcze, każda pomoc się liczy. Elmo po operacji dostał gronkowca złocistego, ma zapalenie opon mózgowych, przebywa w klinice. Nie pozwolę mu odejść choćby nie wiem co. Dzięki , dziś zrobię taką aukcję. Naprawdę ani grosza nie wezmę dla siebie, kocham tego psa ponad wszystko, jest dla mnie najważniejszą istotą na ziemi.

EDIT:
Zrobiłam aukcję, oto ona:
[url]http://allegro.pl/aukcja-charytatywna-piesek-ciezko-chory-elmo-pomoz-i1665675147.html[/url]

Dziewczyny, ja naprawdę nie chcę nikogo oszukać. Wy musicie rozumieć moją miłość do niego. To jest silniejsze ode mnie, gdy cierpi on cierpię ja. Może to chore, ale do żadnego człowieka nie czułam tak ogromnej miłości i przywiązania jak do niego. Muszę go uratować...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...