Jump to content
Dogomania

World Dog Show 2006 Poznań


Weronisia & Jokkusia

Recommended Posts

  • Replies 343
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Muszę jeszcze napisać, że podobnie jak większość wypowiadających się wcześniej też uważam że przy porównaniu Campariego i Codiego - [B][U]Campari powinien zdobyć Zw.Świata[/U][/B]:diabloti: widziałam i potwierdzam;) a było na co popatrzeć:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dudek']Muszę jeszcze napisać, że podobnie jak większość wypowiadających się wcześniej też uważam że przy porównaniu Campariego i Codiego - [B][U]Campari powinien zdobyć Zw.Świata[/U][/B]:diabloti: widziałam i potwierdzam;) a było na co popatrzeć:loveu:[/quote]

Kasia tu nawet nie bylo co porownywac...bo moim zdaniem to Cody wogole nie powinien był byc nawet na lokacie. Najlepsze psy w tej stawce to byl Gruby i Żuczek.
A ja pokazywałam Ch.USA ALEN Sasquehanna...i zlecielismy przy pierwszym pull-out razem z całą restza najmniejsych psów w stawce... a same wieksze...nie koniecznie najlepsze:lol: zostały dalej...:diabloti: :lol: :lol:

W porownaniu o rase suczka prezentowala sie moim zdaniem najlepiej....choc nie byla to najlepsza suka ze stawki.
Ja sie ciesze ze nie zgłosilam swojej Kc bo sedzia preferował raczej mniejsze suki.

Link to comment
Share on other sites

:evil_lol: zgadzam się ze nie było co porównywać:lol: ale może zbyt mało precyzyjnie się wypowiedziałam;) Campari i Nabab byli moimi faworytami - cóż wyszło inaczej.

W psach championach podobał mi się też Sasquehanna Werter ale za to Sampan Basta mniej - na zdjęciach wychodzi lepiej;)

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS]No cóz - bardzo, ale to bardzo żałuję - ale będę w Kielcach - chetnie sie z Wami zobaczę - mozemy poświętować! ja ma co - bo cieszę się radością innych - a Ty super oceną Viki - więc powód już jest, teraz tylko musisz dojechać...... prawko też już masz :)[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=red][SIZE=3]Gratuluje wszystkim zwyciezcom!!!! i lokatowym i pierwszym 5 i 10-tkom , i doskonalym!!!! w ogole wszystkim zadowolonym:lol:[/SIZE] [/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]
do uzupelnienia dodam jeszcze ze Sutter Home Sua Sponte byl na 2 lokacie w szczeniakach, corka Campariego Secret Radosc O Poranku na lokacie 3 rowniez w szczeniakach, pozostale dzieci Zuczka z ocenami doskonalymi (Advokat Black Dragon, Werset Germanika, Woolie Armator,a nie mowiac juz o ml.zw.sw. dla idealisty- prawie kopia ojca tyle ze wieksza:cool3: ) , Metaxa doskonala, moj Dragon Moon czyli Toudi w kl. ml. 5 dosk. wiec tez jestem bardzo zadowolona - to byl baaardzo doobry dzien :loveu:
porownania nie komentuje- zrobi to napewno P. brychtova :evil_lol:
suka z bob byla naprawde niezla zwlaszcza w ruchu ;

Atmosfera byla wspaniala !!! Dziekuje za doping, i za pomoc w wystawieniu grupy i pary- Pearl, Waniowi, Joyce i Ingrid! i oby wiecej takich spaotkan i ringowych i hotelowych:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, że wszyscy wrócili zadowoleni :multi: :multi: , i jak się okazało Polske grzywki wypadły super, można powiedzieć że są najpiękniejsze, a że sędzia miał trochę inne zdanie:mad: , cóż każdy może się czasem pomylić ;) , szkoda tylko że na tak ważnej imprezie.
Jeszcze raz gratuluję a na zdjęciach dogomaniackie psiaki wyszły przepięknie :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Suczka, która wzieła rasę naprawdę bardzo, ale to bardzo mi się podobała. Moja faworytką w kl ch była Kasa, ale jak zostały trzy wiedziałam już, która wygra. Suczka zdecydowanie w moim typie:razz:

Jeżeli chodzi o wrażenia z wystawy to przyznam, że mimo braku wyjątkowej atmosfery, jestem ogromnie zadowolona, bo było na co popatrzeć - ogrom pięknych stworzeń, wysoki poziom przygotowania naszych psów. Zakochałam się w paru grzywkach - Valaquenda Germanika powalila mnie chyba najbardziej na kolana, ale było dużo cukiereczków. O paru psach, po zobaczeniu ich na żywo, zmieniłam zdanie. Parę osób zaskoczyło mnie pozytywnie, parę odwrotnie.Narazie mam dosyć dużych imprez ze względu na to że padam na pysia, ale pewnie do marca mi przejdzie:lol:

Link to comment
Share on other sites

uff i po wystawie .......

bardzo, bardzo dziękuję za wszystkie gratulacje przekazane mi osobiście, na gg i na forum dla mojego słodkiego suczydła

jeszcze raz bardzo dziękuję za baaaaardzo wydajną pomoc Cygi
dzięki Magda :loveu::loveu:

oraz
[SIZE=4][COLOR=DarkRed]bardzo, bardzo serdecznie gratuluję[/COLOR][/SIZE] wszystkim polskim wystawcom
[SIZE=1](nie gratuluję oddzielnie każdemu - bo mogłabym o kimś zapomnieć, a nie chciałabym nikogo pominąć)

[SIZE=2]w szczególności wszystkim tym którzy weszli na lokaty, tym co jeszcze wyżej :klacz::klacz::klacz:
oraz tym którzy dostali piękne doskonałe oceny :cool2::thumbs:[/SIZE]
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Campari przepiekny :loveu: gratuluje Anno1 tak cudnego psa :) zdwcydowanie WW powinien być jego!

Ja z Quanndem doszlismy do ostatniej 10 czy 9 w klasie otwartej, z której juz tylko sędzia wybrał finałowe 4 pieski, co i tak było duzym zskoczeniem, bo Quanndo to nie typ tego sędziego, więc tym bardzej się cieszymy :multi:

Link to comment
Share on other sites

a jak mi mówiono dawno ze wygra Cody zw. Świata...to jakoś wierzyć nie chciałam..ale juz wiem dlaczego niektóre psy nie zostały zgłoszone...szkoda było pieniedzy:lol:

Aniu jeszcze raz gratuluje sukcesów, należało się, choc czuje jakiś niedosyt jak mysle o WW. ;) Ale co tam za rok Mexico:evil_lol: :cool3: :cool3:

A z niektórymi sie zobacze juz w niedziele znowu przy ringu grzywków:razz: , bo jakoś ta światówka nie zrobiła na mnie większego wrażenia niż zwykły Cacib show:roll: chyba za duże błędne podniecenie było wokół ludzi na około stąd mój niedosyt;)
..no ale co klimat był świetny za co dziękuje Annie1, Waniowi, Perełce, Sh Maniak, Res, Madze i wszystkim pozostałym:loveu: bez których ta wystawa była by zapewne denna;)
..i niezle byly gwizdy przy ogloszeniu wynikow o WW w psach... choc w reszte dni na niektorych ringach ludzie chyba mieli takze podobne zdanie na temat sędziowania niektórych tych ALL BREED znawców sędziów:lol:

a Zwycięzca BIS piekny prawda????:cool3: i dwa pozostałe pudełkowce tez niczego sobie:razz: ...z reszta co gadam cala dziesiątka piękna:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Bardzo bardzo gratuluje wszystkim wystawiajacym sie w Poznaniu.
Chyba nie napisze nic nowego ,ze wybor Zw.Swiata w psach zaskoczył wiele osob.Campari byl gwiazda tego dnia - Wanio i on stanowili na ringu bardzo zgrany i doskonale pracujacy team - poprostu show jakiego dawno nie widziałam.Gratuluje Anno1 za wyhodowanie tak pieknego psa :loveu:
Gratulacje dla hodowli Germanika za wielkie sukcesy:klacz: :klacz: :klacz: ,gratulacje dla Nesjanki i Cygi - Ecru zdecydowanie wypiekniała :loveu: ,gratulacje dla Angela piekny wynik :klacz: ,gratulacje dla Asi Grucy i panstwa Paskiewicz,gratulacje dla Onki i Ilony ,dla Magi i dla wszystkich ,ktorzy sa zadowoleni ;)
Poza tym dziekuje ogromnie Malawaszce i Sh_maniak za pomoc :loveu:

Dodatkowo chcialam napisac ,ze jestem nadal pod ogromnym wrazeniem BiSa.Poprostu wrazenia i uczucia nie do opisania.Taki show ,ze az dech w piersiach zaparło :loveu: .Sedzia zrobil pokaz pracy sedziowskiej a publicznosc poznanska poprostu zachowała sie cudownie.Owacje i brawa były tak wielkie ,ze az łzy radosci i emocji same cisneły sie do oczu.Wrociłysmy do domu i mimo zmeczenia do drugiej w nocy przezywałysmy to co miałysmy okazje podziwiac na ringu głownym.Pies ,ktory wygrał podbił serca publicznosci i zdecydowanie zasłuzył na ten najwiekszy tytuł Najpiekniejszego Psa na Swiecie .

Link to comment
Share on other sites

jeszcze raz bardzo wszytskim dziekuje !!!

flaszi widzimy sie juz w niedziele, naszczescie dennie nie bylo i w kieclach tez dennie nie bedzie; jak jest taka ekipa dennie byc poprostu nie moze :lol:

czy ktos ma moze program do wrzucenia filmu do kompa?? bo mam video z samocow grzywek ale nie wiem gdzie szukac takiego programu albo jak sie nazywa;

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anna1']jeszcze raz bardzo wszytskim dziekuje !!!

flaszi widzimy sie juz w niedziele, naszczescie dennie nie bylo i w kieclach tez dennie nie bedzie; jak jest taka ekipa dennie byc poprostu nie moze :lol:

czy ktos ma moze program do wrzucenia filmu do kompa?? bo mam video z samocow grzywek ale nie wiem gdzie szukac takiego programu albo jak sie nazywa;[/quote]

jaka ekipa bedzie?? :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...