Jump to content
Dogomania

Marzena Kaca - Bibrich


ann1gorszapolowa

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Byliśmy u tej Pani, oceniała dokładnie i wolno, uważała, żeby jej wypowiedzi asystent zdążył wpisać do karty, więc trochę trwało. Bardzo dużą uwagę zwracała na ruch, więc jak pies nie chciał ładnie iść, kazała robić dodatkowe kółeczka, żeby dać mu szanse dobrze pokazać się. Ogólnie mi podobało się jak oceniała, uważam, że wybory były trafne, a sędzina bardzo miła i nawet udzielała rad.

Link to comment
Share on other sites

[INDENT]Jestem po sędziowaniu. Wrażenia bardzo pozytywne. Wprawdzie troszkę późno przyjechaliśmy i namiot mieliśmy rozstawiony w "drugim rzędzie" co uniemożliwiało śledzenie poczynań sędzi na bieżąco, ale kilka elementów dało się zauważyć.
Sędzia bardzo miła, kulturalna, stonowana.
Sędziuje bardzo dokładnie. Sporo ruchu, a i na stoliku piesek jest dokładnie obejżany. Nie jest dentystką.
Jest sędzią TYLKO gr. IX, co jak dla mnie jest olbrzymim atutem. Osobiście nie przepadam za multiinstrumentalistami co to wszystkie grupy i rasy mają w małym palcu...
Jest też hodowcą i tu kolejny plus, a mianowicie na swojej stronie prosi aby nie przyjeżdżać do niej z psami z jej hodowli lub po jej reproduktorach, choć regulamin tego nie zabrania :)
Polecam!!! [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

My też byliśmy sędziowani przez p. Bibrich. Pani sędzia jest istotnie, dokładna, cierpliwa i sprawiedliwa. Pies jest szczegołowo zbadany na stole oraz obserwowany w ruchu, niemniej ponad handling, pani sędzia przedkłada moim zdaniem eksterier psa, jego poprawność i przygotowanie, co ja osobiście bardzo cenię. Pani Bibrich emanuje spokojem i wysoką kulturą osobistą; z przyjemnością do niej wrócimy po rzeczową i profesjonalną ocenę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...