Jump to content
Dogomania

Kilka problemów z przygarniętym husky


agniecha377

Recommended Posts

Witam po wakacjach :cool1: z cofaniem się jest u nas niewielki problem bowiem nasze psiaki bardzo się zżyły i ciągną jedna do drugiej, łatwiej stanąć z dwoma psami niż cofać się z huskim i benkiem :diabloti: powoli jest co raz lepiej. Właśnie dostałam rolki od męża jutro rano spróbuję "rozładowania energii a`la Cezar Milan :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agniecha377']Witam po wakacjach :cool1: z cofaniem się jest u nas niewielki problem bowiem nasze psiaki bardzo się zżyły i ciągną jedna do drugiej, łatwiej stanąć z dwoma psami niż cofać się z huskim i benkiem :diabloti: powoli jest co raz lepiej. Właśnie dostałam rolki od męża jutro rano spróbuję "rozładowania energii a`la Cezar Milan :lol:[/QUOTE]

Ale w szelkach, prawda? ;) Jak ostatnio widziałam, jak biedny husky go ciągnął w obroży to aż mi skóra ścierpła... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ja jeżdżę z psem na rolkach, jednak on mnie nie ciągnie tylko truchta koło mnie, fajny sposób na rozładowanie energii. Nawet mam takie rolki jak Millan ze wygldu na to że na innych w moim miasteczku można by się w niektórych miejscach zabić i te rolki swoją drogą są wygodniejsze i szybsze :)

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście że w szelkach, pierwsza przejażdżka wyglądała tak że Suzi biegła obok mnie, jeszcze nie jest przyzwyczajona do ciągnięcia. Z czasem idzie nam co raz lepiej, ciągnie po trochu a jak widzę że jest już zmęczona to tylko biegnie obok. Wymęczona wraca grzecznie do domu i nawet nie kopie dziur na podwórku

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...