Jump to content
Dogomania

Gniezno i okolice


esthom

Recommended Posts

witam,...problem chyba w tym, czy w schronisku aby napewno karmy brakuje.
Czytam na topiku PwP o schroniskach i okazuje sie, ze w niektórych bardziej kocy, posłań, smyczy i misek brakuje, a nie karmy.
Nasze schronisko bardzo daleko od miasta jest usytuowane stąd żadnych wiadomosci o nim nie mam.
Ja mam dwa materace z dziecięcych łóżeczek, które napewno nadawałyby się dla piesków ale nie mam jak ich przewieźć, nie wiem czy w Gnieźnie jest na nie zapotrzebowanie. Napewno Swarzędz kiedys alarmował o ciepłe rzeczy dla psów i miski.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a kto powiedział, że zbieramy tylko karmę....? Zbieramy też miski, koce, budy, obroże ...... sądzę że karmy ludzie będą dawać najwięcej, ale w gazecie, w radiu i na plakatach będzie podkreślone że nie tylko karmę schroniska potrzebują..... zwrócę też na to uwagę w szkołach na rozmowach z dyrektorami Miejmy nadzieję że będzie co dzielić między schroniskami..... Mamy sponsorów, co bardzo mnie cieszy, i rozgłos. Trzymam kciuki..... może się uda.... schronisk w potrzebie nie brakuje

Link to comment
Share on other sites

[B]Klara,[/B] ja niestety do Nowego Roku jestem uziemnona. Teraz, bo szykuję Wigilie i Swieta dla rodziny (13) osob, a potem mam rodzine miedzy świetami i na Nowy Rok wnuki. Po Nowym Roku służę.
Jeszcze ewentualnie miedzy świetami mozna sie moze spotkać i omówić conieco? Po Nowym Roku to Cockerek tez już będzie zajeta.
Służe locum nie krępującym, pieski mile widziane. Zapraszam na Chociszewskiego 21. Co o tym sądzicie?

Link to comment
Share on other sites

Tak szczerze - to ja bardzo chętnie sie spotkam [B]borsaf, [/B]zawsze chętnie spotykam się z miłośnikami zwierząt :) i może razem wymyślimy coś fajnego.... Jeśli chodzi o te materace, to mogę się rozejrzeć gdzie są potrzebne i się je tam zawiezie. Od piątku wieczora mam wolne do środy (27.12.06) potem 3 dni w pracy i wolne.... jakoś się zgadamy. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich. Widzę, że dawno nikt tu nie zaglądał.... Wypadłam na jakiś czas - jestem chora, na zwolnieniu jeszcze będę kilka dni, więc zbiórka rozpocznie się z tygodniowym opóźnieniem. Co do zbiórki: projekt plakatów i ulotek jest już gotowy, w gazecie po nowym roku ukaże się informacja o zbiórce, radio zgodziło się by u nich nagrać taką info. i będą to puszczać Mamy sponsorów :) Mam nadzieję że cosik uda nam się zebrać. Pozdrawiam i życzę zdrówka....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Gniezno.... ciężko coś tu zrobić, spotkać prawdziwego psiarza. Chciałam tylko wspomnieć, że zbiórka wypadła całkiem całkiem.... zebraliśmy prawie pół tony karmy, trochę misek, smyczy itp., środków czystości .... W czerwcu odbedzie się impreza dla psiarzy i ich podopiecznych, druga planowana jest na wrzesień, pomiędzy odbędzie się impreza dla kociarzy. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Szykuje się fajna imprezka pod Gnieznem planowana na początek września. Imprezka dla psiarzy - głównie dla wielbicieli molosów. Przewidziane konkursy i zabawy dla ludzi i ich pupili (dużo nagród :) ), w finale wielkie ognisko, kiełbaski itp., trochę muzyki i stoisk np. z karmami renomowanych firm. Wjazd na imprezę tylko z psem. Po raz pierwszy chcemy zrobić to na większą skalę i zaprosić ludzi z innych miast. Znaleźli by się chętni?

Link to comment
Share on other sites

Jojka99 - jeśli chcesz wziąźć w tej imprezie czynny udział, to zapraszam - rąk do pomocy nigdy za wiele. Jeśli jednak chodzi o udział w "zabawie" to tylko z psem, nie będzie to moja pierwsza impreza i jak zwykle nie chcę aby przyszli głównie tzw.łowcy nagród (wtedy nie jest tak miło) Imprezy tego typu mają na celu m.in. umożliwić spotkanie psiarzy, wymianę doświadczenia, poszerzenie wiedzy i wspólną zabawę człowieka ze swoim pupilem (większość konkursów dostosowanych jest do takich właśnie par).
Outkast - nie wierzę, że w Szcz-nie nic się nie dzieje... :) , mimo wszystko zapraszam może się uda dojechać. O szczegółach napiszę nieco później jak będę miała wszystko ustalone.

Link to comment
Share on other sites

mam zapytanie dla milych dogomaniane z Gniezna:
czy walczycie jak lwice o staly wolontariat w schronisku gniezniskim,gdyz jak slyszalam ,w tym schronisku biedne psy pozbawione sa opieki,i czulosci wolontariuszek:-( Poza tym niepokoi mnie ciagle stala ilosc psow w schronisku:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

......... nie wiem czy jest sens pisania tutaj.............
Impreza dla psiarzy odbędzie się 2 czerwaca br. o godz 16 na zielonym zapleczu w MOK`u. Wstęp z psem i z dobrym humorem. Pzewidziane są konkursy z nagrodami, grill, loteria, gościć bedziemy m.in.lekarza weterynarii. Zapraszam w imieniu organizatorów

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...