Jump to content
Dogomania

Gniezno i okolice


esthom

Recommended Posts

  • 11 months later...
  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

No to będziemy pałakać czy zaczniemy zwoływać innych, gnieźnieńskich dogomaniaków do tego tematu? :mdrmed:
Niekażdy przecież w ten dział zagląda ;)

[B]edit [/B]

PW wysłałam do

[I][B]Borsaf
sarabella
ata
[/B][B]xxxx52
[/B][B]cockerek

[/B][/I] Zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

Poinformowane zostało także gnieźnieńskie forum
[url]http://www.forum.gniezno.com.pl/viewtopic.php?p=110917#110917[/url]

ech...pełna organizacja :lol:

Link to comment
Share on other sites

Witajcie,
Zgłaszam się...mam 1,5 rocznego erdelka Regona i codziennie chodze z nim na wieczorny spacerek ok 19.30 w okolice stadionu hokeja na trawie.
Widze w avatarkach i foxa i boksia...ale by sie psiaki pobawiły! Tylko w Gnieźnie nie ma za bardzo gdzie wybiegac piechów.
Ja w tym topiku byłam chyba rok temu i nie zaglądałam później. Siedze głównie w terierach na innych topikach sporadycznie si udzielam, dziekuje za priva, będe zaglądać:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja myślałam nad tym, żeby jednak namówić nasze schornisko na wolontariat. Przecież tyle psów potrzebuje pomocy, a my możemy poszukać im nowe domy- chociażby przez internet.

Tylko jeżeli o ten pomysł chodzi, to się chyba dłuuuugo napracujemy...

[B]Borsaf[/B], my już się znamy ;)

Link to comment
Share on other sites

Hejka! Tu Martyna :) Heiidii mnie tu zwerbowała :) Mam 3 psy, spaniela Toffika, maltankę Nel i druga małą maltankę Nemi :loveu: Pracuję w szkole w Żydowie, prowadze tam dla dzieciaków koło kynologiczne. Własnie chcemy rozpocząć akcję dla schroniska w Gnieźnie. Gdyby ktos z was miał jeszcze jakieś podobne pomysł, to piszcie please! Dzieciaki są chętne do takich akcji.
Pozdrawiam! :)

Link to comment
Share on other sites

Dzieciaki...fajnie brzmi. A przecież sama będe mieć niedługo 15 lat, OMG ^^.

Co do schroniska to wypowiedziałam się już wyżej. Fajnie byłoby gdyby powstał wolontariat. Wtedy dzieciaki uczyłyby się wrażliwości na los zwierząt :razz: No i...może zwierzaki znalazłyby nowe domy.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę - widzę że nas tu przybywa.... Ja mam wiele pomysłów brakuje mi chętnych do współpracy. Jeśli chodzi o zbiórki właśnie jestem w trakcie organizowania takiej akcji, ustalam szczegóły i za ok tydzień, dwa startujemy. Zbiórka będzie prowadzona na rzecz schroniska w Gnieźnie i we Wrześni. Staram się stworzyć cykliczną imprezę dla psiarzy (na razie odbyły się dwie skromne :) ) Swoich sił próbuję też w radiu w audycji "Świat zwierząt" Chciałabym aby w gnieźnieńskim schronisku byli wolontariusze ale pan P. nie chce nas tam widzieć.... ale tak dalej nie może być. Działam też w gnieźnieńskim TOZ`ie Mieliśmy wejść do szkół z pogadankami. Marzą mi się psie szkolenia - oczywiście będą prowadzone za darmo :) Moja głowa jest pełna pomysłów Pomóżcie mi - zróbmy coś dla dobra zwierząt w naszym mieście

Link to comment
Share on other sites

Liczy się każda pomoc. Czasami brakuje mi sił.... np dzisiaj, po pewnej rozmowie.... Dlatego potrzebuję Was dogomaniacy Piszcie o każdym pomyśle i do roboty :)
Jeśli chodzi o psie spotkania to my jesteśmy za. Mój bokserek bardzo lubi psie wygibasy, ma przyjaciół różnych ras. Pozdrawiamy.

Link to comment
Share on other sites

Cockerek pracujesz w szkole poza Gnieznem - jak dokładnie wygląda u Was zbiórka? Ja chcę zacząć plakatować miasto od pon. - wt. (za tydzień) - ostatnie rozmowy przede mną. Ma ukazać się też informacja w gazecie. Chcę wciągnąć w to kogo się da (udało mi się z firmą w której pracuje :) ) ale głównie szkoły. Pracuję też nad sponsorem, żeby móc nagrodzić szkołę lub kilka klas najlepszych w zbiórce.... O szczegółach napiszę na dniach. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Link to comment
Share on other sites

Co do tych puszek - to nie taka prosta sprawa .... Pieniądze mogą zbierać oraganizacje takie jak np.TOZ i muszą mieć na to pozwolenie.... a TOZ ma tylko jedną "puszkę", która faktycznie jakiś czas stała w Galerii Musiałabym się dowiedzieć wszystkiego na ten temat, bo nie chcę robić coś co jest niezgodne z prawem.... Przyznam szczerze że nie liczę i nie naciskam przy zbiórce na pieniądze tylko na "towar" i mam nadzieję że uda się tego zebrać sporo. Zbiórka rusza od stycznia i będzie trwać do końca marca - zobaczymy co z tego wyjdzie... Plakaty będą rozniesione w szkołach, sklepach (głównie zoologicznych) i gdzie się da :) "Słoń" nam pomoże i MOK. Z "koszami" też kombinuje, jeden na pewno będzie stał w gnieźnieńskiej hurtownii Na pewno będzie potrzebna pomoc przy ulotkach i plakatach... Piszcie wszystko co Wam przyjdzie do głowy Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...