Jump to content
Dogomania

Klusek - duży, 12 letni misiek do przytulania. Czeka już 20 miesięcy na dom :(


siekowa

Recommended Posts

Bardzo dziękujemy za pomoc. :) Niestety znowu trzeba będzie poczekać na potwierdzenie wpłat bo prezes fundacji wyjechała. Zdjęcia Kluseczka najlepiej oglądać w jego albumie: [URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.175273029195313.44425.148097168579566[/URL] Jak się czuje Pan Marek?

Jutro minie 3 miesiąc Klusia w domu tymczasowym. Nadal nikt się nie odzywa w sprawie adopcji, pewnie dopiero po wakacjach zwiększą się szanse Klunia. :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joanna z']Dziękuje za pomoc i pamięć.Marek czuje się w miarę dobrze ale narazie nie ma mowy żeby mugł przyjechać nawet w odwiedziny do polski.[/QUOTE]
Życzymy mu jak najszybszego powrotu do zdrowia, proszę go od nas pozdrowić :)

[quote name='paulinken']Trafiłam z FB. No prawdziwa kluska z tego Kluska... Zapisuję na razie.[/QUOTE]

Witamy na wątku Klusia :)

[quote name='pumcia02']Są zrobione przelewy za 2 miesiące Kluska w dt. 600zł. Można dopisać do wydatków.
I podobno są dwie wpłaty 100 i 200zł. Magda prezes fundacji wraca 24 do Polski. Wtedy sprawdzi dokładnie.[/QUOTE]

Dzięki za info.

Link to comment
Share on other sites

08.08 Ilona M. 100 zł
08.08 Beata S. 200 zł

Bardzo, bardzo dziękujemy za pomoc dla Kluska :loveu: Rozliczenia uaktualnione w czwartym poście. W skarbonce Klusiowej aktualnie jest: [SIZE=3][COLOR=red][B]629,80 [/B][/COLOR][/SIZE]:)

U Kluseczka wszystko, ok, pogoda go rozleniwia. W najbliższym czasie chcemy go wreszcie zabrać do weterynarza. Ostatnio nosił w pyszczku małego kociaka, Ania mówi, ze potraktował go podobnie jak swoje zabawki. Najpierw gołąb, teraz kociak, o co temu naszemu Klusiowi chodzi? :evil_lol:

Wakacje już się kończą, oby wreszcie jakiś fajny domek zaczął się interesować naszym kochanym chłopakiem. Ogłoszenia w internecie cały czas odświeżam, niedługo postaram się porobić więcej nowych (niestety mam laptopa w serwisie). Plakaty już się skończyły :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Odświeżam ogłoszenia i dodaję nowe ale niestety nadal cisza :( Trzeba pomyśleć co zmienić w ogłoszeniach by ktoś się wreszcie zainteresował poważniej naszym Kluniem. W internecie Klusio ma sporą konkurencję, dlatego nadal szukam kogoś kto mógłby wydrukować/skserować plakaty.

Link to comment
Share on other sites

No właśnie miałam zapytać co u Klusi :lol:. Czy te plamki na jego sierści to jakieś uczulenie? Jakiś czas temu przelewałam pieniądze na Kluskowe konto - można sprawdzić w fundacji. Grubcio schudł już troszkę? Na odstawie zdjęcia trudno to stwierdzić.

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/309764_214721925254554_100001502445374_606088_1080027274_n.jpg[/IMG]


[IMG]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/315778_214722138587866_100001502445374_606090_147476293_n.jpg[/IMG]

[IMG]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/312694_214722181921195_100001502445374_606091_868251158_n.jpg[/IMG]

[IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/313046_214722241921189_100001502445374_606092_1102792905_n.jpg[/IMG]

[IMG]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/298126_214722035254543_100001502445374_606089_56588783_n.jpg[/IMG]


Weterynarz odwiedził Kluska, ale jeszcze mu nie pobrał krwi do badania. Niestety te plamki to jednak uczulenie na karmę, Klunio raczej niedużo na niej schudł. Wet powiedział, że trzeba się skupić na tym by miał dużo ruchu, a z tym bywa ciężko bo chłopak jest leniwy. Dobrze, że chociaż lubi latać za innymi psami. Mam 11 letnią goldenkę i też jej nie mogę odchudzić bo za mało się rusza. Po ostatnich zdjęciach widzę, że Klusio trochę już zgubił kilogramów :) Ważne, że nie ma już problemów ze wstawaniem.

Wczoraj minął 4 miesiąc w DT, strasznie mnie dobija to, że nasz kochany Klusio nie ma jeszcze stałego domku. :-( Wakacje już się skończyły, ale nadal jest kiepsko z adopcjami.


Dziękuję za informacje o wpłacie, poprosimy o sprawdzenie Kluseczkowej skarbonki.

Link to comment
Share on other sites

To możemy spróbować z tą karmą light, na początku przyszłego tygodnia będę zamawiać, jeśli chcecie mogę zamówić i dla Klusia. Na tych zdjęciach faktycznie widać, że jest trochę szczuplejszy :cool3:. A co jeszcze powiedział wet? Zlecił jakieś dodatkowe badania? Jeszcze raz dziewczyny :loveu: wielkie DZIĘKI za opiekę nad chłopakiem.:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Weterynarz nie zlecał żadnych badań, jakoś w przyszłym tygodniu Klusio będzie miał pobraną krew, więc wtedy zobaczymy jakie będzie miał wyniki. Ania ma się zapytać weta jaką karmę poleca Kluskowi. Ja to jednak bardziej myślałam o jakiejś dla seniorów.

[QUOTE]Patrzyłam na początkowe zdjęcia i wtedy Kluska wydawał mi się, że tak powiem - "napęczniały "a teraz jakby raczej "pełny". Jakby troszkę lżejszy:lol: [/QUOTE]

Właśnie raczej o coś takiego chodzi, podobno już mu nawet brzuszek zaczyna trochę zwisać. Jak to powiedziała Ania: Dobermana z Kluska nie zrobimy. :lol:

[QUOTE]czy rottweiler też szuka domu?[/QUOTE]

To jest sunia rodziców Ani. Muszę wreszcie zacząć ogłaszać Klusia na tych rottkowych stronach.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

U Klusia nic nowego, niestety nie miał jeszcze badania krwi i moczu, mam nadzieję, że jeszcze w tym tyg. dziewczynom uda się zabrać go do weta. Całe szczęście plamki na skórze Klusia się nie powiększają. Raczej nie będziemy zamawiać RC bo nawet nie wiadomo co go w tej karmie uczuliło, a testy podobno są bardzo drogie. Zamówienie karmy innej firmy chyba będzie mniej ryzykowne. Pomęczę dziewczyny o więcej zdjęć :)

Jeśli chodzi o rozliczenia to niestety okazało się, że nie doszedł do mnie mail z wykazem wpłat do 5 września. Czekam ponownie na wiadomość od prezes fundacji, na razie wiem tylko tyle, że ostatnia wpłata to 150 zł od Pani Ilony M. :loveu: Jest mi strasznie głupio, że tyle czasu trzeba czekać na rozliczenia, niestety prezes fundacji ma bardzo mało czasu. Zastanawiam się nad tym czy nie przenieść Kluskowej skarbonki na moje prywatne konto, wtedy mogłabym na bieżąco robić rozliczenia. Bardzo proszę by anioły Kluskowe napisały co myślą na temat zmiany konta. Jeśli długi czas oczekiwania na rozliczenia nie jest bardzo uciążliwy to pozostaniemy przy koncie fundacyjnym.

Bardzo dziękujemy Pani Agnieszce Malickiej za przysłanie 80 kolorowych plakatów Kluska! :multi: Oby dzięki nim nasz Kluseczek wreszcie znalazł fajny domek. Dziękuję też wszystkim osobom, które zaangażowały się w szukanie domu Klusiowi oraz aniołom, które wspierają go finansowo. :Rose::Rose::Rose:

Link to comment
Share on other sites

Uff, co za ulga ;), że u Klusia wszystko dobrze . Jeśli chodzi o wpłaty to moje stanowisko jest takie: jeśli opiekunom Kluska nie brakuje funduszy na jego utrzymanie to ja mogę poczekać na rozliczenia. Mam do Was zaufanie i jeśli uznacie, że lepiej będzie zmienić nr konta to też protestować nie będę. A na zdjęcia i wszelkie wiadomości czekam z wielką niecierpliwością :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Wpłaty na Kluska:
05.09 Ilona M. 150 zł
28.09 Beata S. 200 zł

Bardzo, bardzo dziękujemy! :loveu:

Wpłaty w czwartym poście uaktualnione. SKARBONKA KLUSKA [SIZE=3][COLOR=red][B]979,80[/B][/COLOR][/SIZE]
Mam dwa rachunki za tymczas, które muszę jakoś dostarczyć prezes fundacji. Do opłacenia jest już 1,5 miesiąca dt.


Ania już wie co uczuliło Kluseczka. Klunio czasami dostawał suchą bułkę bo uwielbia je chrupać. Pierwsze słyszę by psa mogła uczulać sucha buła, ale cieszę się, że już wiemy co to.

Kiedyś już pisałam, że Klunio to pies, który przywiązuje się najbardziej do jednej osoby i najchętniej ciągle trzymałby się blisko niej. Aktualnie tą osobą jest siostra Ani. Czemu telefony nadal milczą? :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...