Jump to content
Dogomania

Maluszek już w domu! :D


Klucha

Recommended Posts

[COLOR=black]W imieniu koleżanki proszę Dogomaniaków o pomoc:[/COLOR]


[COLOR=blue]Piesek [B]Maluszek[/B] szuka domu![/COLOR]

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_Gyy6SpH7WAk/TcpCZSdvdcI/AAAAAAAAAR0/A9IaQ0nuxYA/s720/Maluch.JPG[/IMG]

[COLOR=blue]Przybłąkał się do mnie na Mazurach, najprawdopodobniej ktoś go zostawił w lesie. Ma rok, może półtora, waży 5 kilo, jest [B]zdrowy[/B]. Został przeze mnie [B]odrobaczony, odpchlony i zaszczepiony[/B].[/COLOR]

[COLOR=blue]Ma [B]dużo energii, uwielbia ludzi, jest bardzo ufny[/B]. Chce się bawić, potrzebuje kontaktu, ale jest [B]posłuszny i mądry[/B]. Szybko się uczy i ma kochające brązowe oczy.[/COLOR]

[COLOR=blue]Nie jest w ogóle agresywny, próbuje bawić się z moimi kotami, zaczepia inne psy na spacerach merdając ogonkiem.[/COLOR]

[COLOR=blue]Szukam dla niego dobrego domu, gdzie ktoś będzie poświęcał mu czas i uwagę. Choć Maluch jest mały ma wielkie serce i bardzo skoczne nogi. Kiedy wraca się do domu z radości skacze pod sufit.[/COLOR]

[COLOR=blue]Proszę jeśli chcecie przygarnąć Malucha (to na razie jego robocze imię), albo znacie kogoś kto marzy o psie - może Wasi rodzice, siostry, bracia, dziadkowie, kuzyni, przyjaciele - zadzwońcie do mnie ([B]602 720 665[/B]). Przywiozę Wam do domu 5 kilo szczęścia.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

Wybaczcie offa, ale zajrzyjcie, proszę, do wątku tej suni - pusto tam, a sunia bardzo potrzebuje wsparcia:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/205690-Szanta-Pułtusk-w-ciężkim-stanie-po-sterylce-bardzo-potrzebne-pieniądze-na-hotelik[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...