Jump to content
Dogomania

Dalmaty w Poznaniu


rencze

Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[LEFT]Witam Was wszystkich- nam sie tak beznadziejnie poukładało,ze faktycznie do Poznania nie jedziemy, nawet zgłoszona Bafisia nie jest :(:(:(

Miały byc maluszki i ich też nie bedzie :(:(:(
Ja ide akurat w dniu kiedy nasza grupa się wystawia do szpitala .I wszystko do d............................................ :diabloti:
[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Witaj Kika -nareszcie ktoś coś napisał. Miałam wrażenie że dalmaty wyginęły w naszym kraju. To fatalnie że Was nie będzie liczyłam na spotkanie. No cóż, szkoda -ale Tobie życzymy zdrowia a panience kawalera/ w poznaniu tyle ich bedzie do wyboru/. Przyznam że nie liczymy na wygraną ale chcemy poddać się surowej ocenie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reyes']Jak Ximiko niejedzie, Ładna niejedzie, [B]Jolly nic niezgłosiła [/B]:( :shake:[/quote]
JAK TO NIC NIE ZGŁOSIŁA???!!! A Lamirka w weteranach???!!! I czeska terierka do kompletu :lol: Poza Lalą nie mam co zgłosić, Zuzek ostatnio nie lubi wystaw, Omcia za "młoda" weteranka i źle znosi halę...
Długo mnie nie było, pochwalę się Wam, wczoraj brałam ślub :oops: :oops: :oops: no i tak jakoś czasu ostatnio nie było...
Zresztą laptop mi padł i teraz muszę się do MĘŻA kompa podłączać, a to nie jest proste ;) ;)
Napewno zobaczymy się w Poznaniu i będziemy honoru polskich dalmatów bronić!!!

Link to comment
Share on other sites

Aniu ja bardzo chetnie na spacerek :D Tylko pogoda troszke nietaka. Odezwe sie na pewno :)

Reyes no wreszcie sie spotkamy normalnie no :P Tez sie ciesze,zobacze wreszcie słynną Hercie :)

Rencze ciesze się ,że znowu się spotkamy :) Chocapik jest przeuroczym psem :D

Kika życze szybkiego powrotu do zdrowia:) Trzymaj się :)

No a zorbi znowu jest nie dowytrzymania poprostu. Pól roku temu suczka sasiadow miala cieczke. To moj gruby stal przyo knie,piszczal caly czas,co ona wychodzila to szalal p owszystkich pokojach,na klatce schodowej z nosem przy ziemi (my mieszkamy na 1 pietrze a suka na 5...).To poszlam do veta,wstrzyknal mu hormon zxa 50 zl i sie uspokoil. Teraz znowu sie to powtarza bo suczka znowu ma cieczke. Cały czas przyo knie,zal mi go strasznie :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...