Jump to content
Dogomania

Gdzie...


Pchełka

Recommended Posts

Na dzień dzisiejszy uważam tak jak Gaja co do kwestii kupna psa. Jednak prawie 4 lata temu nie byłam taka mądra i również kupiłam psa z pseudohodowli. Problemy miałyśmy straszne, kasy wydałam tyle, ze mogłabym mieć i ze 3 rodowodowe spanielki.
Teraz kupując drugiego psa szukałam z hodowli.
Jak mogę tłumaczę ludziom, że nie warto kupować psa bez metryki z niewiadomego źródla i nabijać kasę handlarzom .. Jednak rozumiem ludzi ktorzy z niewiedzy kupują- bo sama tak zrobiłam.
Anka_ZG- nie denerwuj się tak ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estera']Na dzień dzisiejszy uważam tak jak Gaja co do kwestii kupna psa. Jednak prawie 4 lata temu nie byłam taka mądra i również kupiłam psa z pseudohodowli. Problemy miałyśmy straszne, kasy wydałam tyle, ze mogłabym mieć i ze 3 rodowodowe spanielki.
Teraz kupując drugiego psa szukałam z hodowli.
Jak mogę tłumaczę ludziom, że nie warto kupować psa bez metryki z niewiadomego źródła i nabijać kasę handlarzom .. Jednak rozumiem ludzi którzy z niewiedzy kupują- bo sama tak zrobiłam.
Anka_ZG- nie denerwuj się tak ;)[/quote]

Ja juz teraz też będę mądrzejsza i nie popełnię tego samego błędu. a denerwuje sie dlatego, że taka już jestem, wszystkim za bardzo sie przejmuje. Ale już sie nie denerwuje:P Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...