Jump to content
Dogomania

Cezar doczekał się domku na stare lata!!!


himba

Recommended Posts

  • Replies 177
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Cezarek we Wrzosowie pod Radomiem w penjonacie dla zwierzaków, szczęśliwy, biega uśmiechnięty, ma małego prześladowce w postaci buldożki francuskiej, która bez przerwy usiłuje z doskoku ugryżć Cezara w ucho :evil_lol: szatan mały! Wciąż prosimy o pomoc w znalezieniu dla Cezarka domu stałego, to taki wdzięczny psiak...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='selegne']Co tam u Cezara? Może jest mu coś potrzebne? Będę najprawdopodobniej w weekend we Wrzosowie i mogłabym go odwiedzić![/QUOTE]
Ja już wróciłam z Zakopanego i pewnie odwiedzę Cezara,;) ale kto ma ochotę to może go odwiedzać bardzo prosimy i może wtedy poczuje,że są inni, którym jego los nie jest obojętny:roll: selegne bardzo Ci będę wdzięczna jeśli zechcesz odwiedzić naszego owczarka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='selegne']Ja jestem dość często w wakacje we Wrzosowie, może uda mi się w niedzielę/poniedziałek do niego pojechać.
Potrzebuję tylko dokładniejszego adresu i po której stronie torów. Może być na PW, jak wolisz.[/QUOTE]
Wrzosów k/ Radomia ul. Komarowa 2, UŚCISKAJ GO ODE MNIE I DOSTROTY

Link to comment
Share on other sites

Byłyśmy dzisiaj u Cezara! ma się dobrze biega po działce, ma też swoją kwaterę z dużą budą i kawałkiem działki, Fajnie. Właściciel pensjonatu zaczął urządzać nowe miejsca dla piesków. Znam Właściciela i wiem ,że kocha zwierzaki i one mają u niego dobrze. Mam nadzieję ,że wszyscy KTÓRZY CHCĄ PEWNEGO MIEJSCA DLA SWOJEGO PUPILA BĘDĄ ZADOWOLENI, Hotel nazywa się "Bajka"

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj odwiedziłam Cezarka w hoteliku, jest bardzo zadowolony powoli zaczyna się tam czuć alfą wśród psiaków i wszystkie ustawia:evil_lol: poza tym straszny zazdrośnik dopomina się o pieszczoty, nie można pogłaskać nikogo innego:p bardzo dziękujemy za udział w bazarku uzbieraliśmy coś ok 400zł więc miesięczne utrzymanie Cezarka. Cezar ma koleżankę Fuksję, z którą bardzo się lubią:lol:. Postaram się zamieścić zdjęcia ale że robię to pierwszy raz efekt może być różny:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dostrota']Niestety bez pomocy lizard się nie obejdzie...[/QUOTE]
Fajnie,że widziałaś naszego Cezarka i to dobrze,że ma koleżankę:roll: ale mam nadzieję,że nasze psiaki w końcu znajdą swojego opiekuna na zawsze?? bo i naczej będziemy musiały same się nimi opiekować.... a może kupimy jakieś gospodarstwo :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny, przypadkowo wpadł mi ten wątek [url]http://www.dogomania.pl/threads/211231-Poszukiwana-y-du%C5%BCy-w%C5%82ochaty-pies-sunia-str%C3%B3%C5%BCuj%C4%85cy-do-domu-z-ogr%C3%B3dkiem[/url]!!
może warto spróbować dla Cezara

Link to comment
Share on other sites

[quote name='docha']dziewczyny, przypadkowo wpadł mi ten wątek [url]http://www.dogomania.pl/threads/211231-Poszukiwana-y-du%C5%BCy-w%C5%82ochaty-pies-sunia-str%C3%B3%C5%BCuj%C4%85cy-do-domu-z-ogr%C3%B3dkiem[/url]!!
może warto spróbować dla Cezara[/QUOTE]
Jesteś kochana, ale jak zobaczyłam jaka jest konkurencja....to nie wiem jakie ma szanse nasz Cezar, który ma około 8 lat, ale trzeba próbować:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='selegne']Właśnie wróciłam z Wrzosowa. Ale nie byłam u Cezarka, bo pomyliłam adresy :( Mam nadzieję, że jeszcze uda mi się do niego przyjechać...[/QUOTE]
Selegne koniecznie go odwiedź:) Wrzosów ul.Komarowa 2, ja byłam jak wracałam od moich psów,które są w DT, ale nie było Właściciela i widziałam za siatką podopieczną "Dostroty" Fuksję.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

[quote name='selegne']Myślę, że Cezarowi trzeba zrobić jakieś nowe zdjęcia i wymyślić jakieś chwytliwe ogłoszenie, a wtedy wrzucić na wątek ogłoszeniowy psów z Radomia. Można nawet pomyśleć o bannerku :)[/QUOTE]
Selegne Cezar miał dwa pakiety ogłoszeń i kilka pojedyńczych stałych.... i nic! On nie jest młodzieniaszkiem a wiesz jakie powodzenie mają starsze psy. Ale gdybyś zechciała zrobić banerek?? martwię się bo wszystko wskazuje na to, że w tym hotelu czeka go dożywocie.Niestety koszt to 400 zł a mamy tam z dostrotą dwa psy i same za nie płacimy, więc rozumiesz mój niepokój.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...