Jump to content
Dogomania

Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!


Olena84

Recommended Posts

Bardzo, bardzo dziękuję Pani Joanno za tak wspaniałe wiadomości od Gamusi. Ja miałam z nią nieduży kontakt - widywałam ją kilka razy w dt u zuzki i zawiozłam do hotelu pod Warszawą. Niemniej Gama to taki piesek, o którym się nie zapomina.To "łapcz serc", trzeba ją jedynie choc raz zobaczyc i dac się jej zauważyc.
Serdecznie pozdrawiam Panią oraz calusieńkie Pani stadko. Cudowanie się czyta takie relacje z domu stałego psiaczków.

Link to comment
Share on other sites

Reno, barb - dziękuję za miłe słowa! Szarotko, zapraszamy! /Proszę o wiadomość na maila lub dogo/. Niestety, fotki niewidoczne, coś się stało - słyszałam wczoraj od kilku osób na fb, że miały problemy z wstawieniem na dogo swoich zdjęć...Błagam, czy mogę nie być "pani"? /Nie jestem jeszcze taka stara, hi, hi.../Gorąco pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Limba']Reno, barb - dziękuję za miłe słowa! Szarotko, zapraszamy! /Proszę o wiadomość na maila lub dogo/. Niestety, fotki niewidoczne, coś się stało -[/QUOTE]
Może Ubocze jeszcze raz wstawi fotki ?
[QUOTE] słyszałam wczoraj od kilku osób na fb, że miały problemy z wstawieniem na dogo swoich zdjęć...[/QUOTE]
Ja wczoraj też wklejalam zdjęcia zaraz sprawdzę czy nie zniknęły.
[QUOTE] Błagam, czy mogę nie być "pani"? /Nie jestem jeszcze taka stara, hi, hi.../Gorąco pozdrawiam![/QUOTE]
Oczywiście :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Limba']Reno, barb - dziękuję za miłe słowa! Szarotko, zapraszamy! /Proszę o wiadomość na maila lub dogo/. Niestety, fotki niewidoczne, coś się stało - słyszałam wczoraj od kilku osób na fb, że miały problemy z wstawieniem na dogo swoich zdjęć...Błagam, czy mogę nie być "pani"? /Nie jestem jeszcze taka stara, hi, hi.../Gorąco pozdrawiam![/QUOTE]
Napewno przyjde, bo teoretycznie mieszkam blisko centrum bo na Debnikach :):)

Link to comment
Share on other sites

:lol:Szarotko, to mieszkasz o rzut beretem - przez Wisłę! /Moja babcia urodziła się na Dębnikch.../ Szkoda, że mieszkasz tam teoretycznie, nie praktycznie, bo Gamcia nie musiałaby czekać aż tak długo na odwiedziny! Bardzo proszę o pomoc przy zdjęciach!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...