Jump to content
Dogomania

wypadek-zwichniecie stawu biodrowego,poradzcie!!!


agnieszka1969

Recommended Posts

Bardzo prosze po porade.Moja sunia,nieduza,ale grubiutka-13 kg miala wypadek,uderzyl w nia pedzacy motor.Ma zwichniecie stawu biodrowego,zerwane wiezadla i peknieta torebke.Ponadto ma zerwane wiezadla krzyzowe w kolanie.
Probowano nastawic staw ale nie mogla sobie z tym poradzic lekarka.Zaproponowano operacje.Prosze-czy ktos mial podobny problem?Jak zachowuje sie lapka po operacji?Czy sunia bedzie na niej chodzila?Poza tym najwazniejsze-gdzie operowac?Prosze o pomoc.
Mieszkamy w Łodzi.Podajcie prosze jakies namiary na dobrego weta ortopede,moze byc tez inne miasto.
Chca jej amputowac glowke kosci udowej...na to zawsze jest czas,boje sie tak radykalnych posuniec.Wypadek mial miejsce wieczorem 23 kwietnia-w sobote.

Link to comment
Share on other sites

Ja swojego psa operowałam u ortopedy doktora Igora Bissenika z Warszawa. To niedaleko od Łodzi. To świetny ortopeda. Przyjeżdzają do niego ludzie z całej Polski. Adres i opinie o nim znajdzież w google. Jak będzież miała więcej pytań pisz na pw. Ewa

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

No chyba nie ma innej opcji jak operacja :/ Później piesek będzie potrzebował oczywiście rehabilitacji żeby wrócić do sprawności. Możesz sobie zajrzeć na stronkę psychodnia.pl Oni zajmują się rehabilitacją i leczeniem piesków.
Oby sunia szybko wróciła do zdrowia :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Słyszałam, że właśnie w Psychodni mają bieżnię wodną dla psów. Podobno jest to bardzo skuteczna metoda rehabilitacji piesków. Zabiegi i ćwiczenia na niej wspomagają leczenie schorzeń ortopedycznych i neurologicznych, a czasami stanowią nawet metodę leczenia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...