Jump to content
Dogomania

Cola w DS. Pepsi nadal szuka swojego miejsca na świecie.Pomóż ogłaszać, dołóż gorosik


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 951
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Pani zadzwoniła. Bardzo sensowna, ale tak jak już pisałam Tofikowej - dom nie dla Pepsi = zbyt dużo ludzi przychodzących do 3 synów. A pani niestety nie wyraziła zgody na pracę z behawiorystą nad agresją lękową Pepsi ( tak, jak pisałam po wizycie behawiorysty u mnie - każdy obcy przychodzący do domu Pepsi, traktowany jest przez nią, jak ktoś, kto ją z tego domu chce zabrać). To jest taki mechanizm: Pepsi z wizytą do obcych? - Bardzo proszę, ale broń Boże, żeby obcy przychodzili z wizytą do domu Pepsi.
U Pepsi wszystko ok. Mam kilka zdjęć, ale niestety nie są rewelacyjne, bo Pepa jak tylko mnie widzi z aparatem chowa się do mysiej dziury. Tak, jak by myślała, że każde zdjęcie, to wywalenie z domu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Kochani!!! Głowy do góry !!! Zadzwoniła do mnie Pani z Poznania ( ogłoszenie chyba z Tablicy.pl) w sprawie adopcji Pepsi i w niedzielę ( tę co była) pojechałam z Pepsi zobaczyć ten potencjalny domek i .... od niedzieli Pepsi ma domek w Poznaniu. :-)), :-))
Młode małżeństwo ( ok. 27-30 lat), mieszkają w bloku na Ratajach , znajomi tak 1*w miesiącu, dzieci planują tak za 2 lata, częściej to oni gdzieś wychodzą. Na początku Pepsi była trochę zestresowana i smutna, co u niej objawia się drapaniem i trzepaniem uszu. Ale dziś zadzwoniłam i Pani Magda mówi, że już jest wesoła i macha ogonem, szczególnie jak trzeba iść na spacer. Była już kilka godzin sama i w mieszkaniu wszystko ok. Dostała dziś nowe legowisko i ogólnie jest ok i trzymać kciuki, żeby już tak zostało.
Wizytę poadopcyjną zrobię za jakieś 2-3 miesiące, żeby Pepsi jednak nie skojarzyła mnie, że przyjechałam ją zabrać do domu. Była u mnie przecież ponad 2 lata i pewnie na razie z domem kojarzy jej się mój dom, ale mam nadzieję, że już niedługo.
Potem zrobię rozliczenie wątku, ale na pewno będzie na minusie.
No, ale najważniejsze, że Pepsi wreszcie ma DOM

Edited by Bambino
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...