Jump to content
Dogomania

Rusti za TM [']


ClaudiaAnna

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Monia- przepraszam, ale żeby była przystępna licytacja to musiałoby być pudełko.. Mogłabym poszukać na allegro i kupić, ale to może troszkę czasu zająć... Ale na dogo jesteś znana i nikt nie będzie miał Ci za złe braku zdjęć i opakowania- mało tego to nie będzie miało wpływu na obniżenie kosztow więc pozostaje bazarek (którego ja robić nie potrafię :-()

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BERKANO']Gosiu- ja bym proponowała licytację od 50zł.
Tylko jeszcze musimy znać pojemność, bo ceny się różniście kształtują:
[URL]http://allegro.pl/listing.php/search?category=135&sg=0&order=p&string=chanel+nr+5&change_view=1[/URL][/QUOTE]
niewiem, ale jak Monia mowi, ze bylo raz psikniete a nówka to w granicach 250zl to moze zrobimy od 100zl co?

Kava napisala, ze Jej deklaracja jest z opcja przedłużenia aż do skutku:multi::multi: czyli 20 euro to ok. 75zl licząc mniej wiecej....wiec brakuje Nam 150zl miesiecznych deklaracji jeszcze

pomóżcie rozsyłać watek :modla::modla:- już jesteśmy coraz bliżej - ale jeszcze sporo brakuje by Rusti mial nowe zycie z dala od krat

Link to comment
Share on other sites

Psiaki, które u nas przebywają nie są zagrożone powrotem do schronu, ponieważ w razie gdyby brakło deklaracji nie zwrócimy psa, tylko będziemy kombinować, żeby jakoś te deklaracje zebrać, w życiu bym nie pozwoliła, żeby któryś z "naszych" psów wrócił do schronu. ( Mam nadzieję, że teraz nie posypią się deklaracje:evil_lol: ) Zresztą mamy też psy za które nikt nam nie płaci i do schronu ich nie oddamy:shake:
My te psiaki traktujemy jak swoje.
Psy są karmione Arionem, zimą dostawały raz dziennie ciepłe gotowane.
Większość psów przyjechała do nas chuda, no ale nie aż tak :shake: i po niedługim czasie się zaokrąglają:lol: nawet Szila niejadek przytyła:cool3:
Przemiany psiaków widać na ich wątkach.
To tyle ode mnie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danavas']no to git:) jutro zrobię bo lepsze fotki w dziennym świetle wyjdą....[/QUOTE]
no to ekstra!!
[quote name='*Aga*']Pomyślałam, pokombinowałam i deklaruję na stałe 20 zł miesięcznie dla Rustiego
Jesteśmy coraz bliżej!!! :multi::multi:Musi się udać!!!:mad: ;)[/QUOTE]
:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:DZIEKUJEMY!!!!!
[quote name='Lolalola']Rusty musiiiiiiii jechac do hoteliku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE]
MUSIIIIIIIIIIIIIIII:multi::multi:

dobra to mamy tak - wrzucam narazie Lolalole do stałych a najwyżej w lipcu będziemy się martwic:
czyli mamy:
[B]DEKLARACJE STAŁE:[/B]
Li1- 50zl
azalia - 20zl
BERKANO - 10zl
danavas - 10zl
żabol - 30zl
26asia - 15zl
Kava - 20 euro przez 3 miesiące z opcja przedłużenia - ok.75zl
Lolalola - 40zl do lipca narazie
*Aga* - 20zl
[B]RAZEM 270zl[/B]
[SIZE=4][B]BRAKUJE 90zl[/B][/SIZE]
[B]
deklaracje czasowe:
[/B]Lolalola - 40zl do lipca narazie

[B] JEDNORAZOWE:[/B]
Lu_Gosiak - 50zl
MOnika55 - perfum na bazarek
Jarek Szymanski 100zl
*Aga* - 50zl
Lolalola - 15zl
dogomanka - bazarek
Iv1958 - coś
pikola- 81zl??
beataczl - 50zl
Martika@Aischa - po 14.04 coś
Gonia13 - 20zl
strix - 100,38zl
danavas - bazarek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arabiansaneta']Ale czy jego w końcu badał jakiś wet? Postawił jakąś diagnozę? Czy jego obecny stan jest wynikiem niedożywienia, czy choroby"[/QUOTE]
Nikt Go nie badał...pojedzie do weta jak trafi do Gabi - o ile do piatku zbierzemy jeszcze 90zl stałych deklaracji....w tym schronie psy zdrowe sa podobno z chorymi, i Amazis pisala, ze jak Ktos zbyt mocno sie psem interesuje to moze On zniknac - wiec niech On tylko dotrwa do piatku i potem sie Nim zajmiemy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...