Jump to content
Dogomania

Apel o pomoc dla schroniska we Wrześni! Chcą je zamknąć i pozbyć się problemu = psów


Huski

Recommended Posts

Mam pewien pomysł co do schroniska.
Ponieważ zbliżają się święta Bożego Narodzenia mozna by we Wrzesińskich szkołach zorganizować zbiórkę dla schroniska. Mogła bym napisać do dyrektorów szkół stosowne pismo o zgodę na taką akcję.
Zastanawiam się nad formą tego. Są różne sposoby żeby zachęcić dzieci do przynoszenia darów.
Można ustawić kartony które bym wykonała na korytarzach lub można to zrobić w formie konkursu dla klas. Można też zrobić tak że np. karma na kg w formie konkursu, natomiast akcesoria jak smycze czy obroże do kartonu w korytarzu (może dzieci mają jakieś po swoich zwierzakach).
poprosiła bym może o pomoc klub "osmiu wspaniałych".

p.S jedyny problem jaki by mi pozostał to samochód z którym by to potem odebrac i zawieść...

P.S2 do strazy miejskiej o zgode też mogę wystąpic:P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 849
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Super pomysł, ludzie przed świętami lubią otwierać serca. Poza tym zaczęłabym już od 1 grudnia. Małe pogadanki, ludzie musza się dowiedzieć, że mają schronisko. Poproś harcerzy, pomimo, ze odmówili w akcji zerwijmy łańcuchy. Odlepić można kartony na dary pieskiem np twoim, taki śliczny i dorobić mu czapeczkę św Mikołaja.Moze gazeta wrzesińska pomoze tym razem ? akcja super, pomysł wspaniały. Moze więcej ludzi, zaraź tym pomysłem ?

Link to comment
Share on other sites

Własnie myślałam o takich kartonach:) Dodatkowo można napisać np. Potrzebujemy:obroży, misek,smyczy i pod spodem Dziękujemy, Wesołych Świąt Hau!" :)

W sobotę rano będę się widzieć z koleżanką z ośmiu wspaniałych mam też znajomych w harcerstwie, może się udać:)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki!:) Powoli to zakrawa na większą akcję:P
Harcerze wyrażają zgodę na pomoc, wprowadzą to też jako akcję (jeśli się zgodzą komendanci hufca bo moja znajoma druhna jest bardzo zadowolona z pomysłu):) Samochód jeszcze nie wiem:D zalezy na jaką skalę to w końcu zrobimy:) Sądzę że każdy będzie dobry, im większy tym więcej na raz się zabierze, a nawet maluchem się więcej zagarnie niż rowerem np:D
Pomoże mi nowy nabytek wolontariatu Magda Kapatka która jest już wam znana z akcji;)
Wstępny plan jest taki:
Zawiadomić Pana Komendanta-podstawa to jego zgoda.
Następnie pisma do szkół: 4 podstawowe ( w samej Wrześni, można by pozostałe gminne wciągnąc ale to już się wiąże z dojazdem i autem) 2 gimnazja i 4 szkoły średnie. Które postaram się dostarczyć osobiście.
Kiedy szkoły wydadzą zgodę, rozwiesimy plakaty i tu jest pomysł aby do zbiórki włączyć markety chodzenie po domach a nawet ogłoszenie do gazety że odbiorę karmę na telefon (i tu przydadzą się harcerze) z harcerzami kumpela zorganizuje spotkanie na którym obgadamy pomysły i wyciągniemy wnioski.
Realizację planujemy od 1.12 do 20.12 może aż 23.12
Pinformujemy o wszystkim Wiadomości Wrzesińskie:)
ms_arwi, dołanczasz się?:)

Link to comment
Share on other sites

Byłam dzisiaj u Pana Komendanta:D
Jest jak najbardziej za:) Czyli ruszamy:)

Podsunął całkiem fajny pomysł jak to połączyć z promocją. Na plakacie umieścić zdjęcie schroniska z mini mapką jak tam dojechać:) Uważam że fajny plan i dopisuję go do listy pomysłów:)
Powiedział też że bardzo chętnie pomoże w wszelkim transporcie tego:)

"Młodzieżowa akcja dla schroniska-psiska pełna miska" :D

Link to comment
Share on other sites

Masz jakieś wejścia gdzieś gdzie plakaty by można zrobić?:D Napisałam to drukarni Kropka naszej rodzimej, zobaczymy co oni na to :).

Jak obgadamy sprawe z harcerzami to będziemy znali szczegóły:). Myślę że pomoc się przyda przy chodzeniu po domach i odbieraniu karmy "na telefon". Im więcej ludzi tym więcej miejsc oblecimy:)

P.S i przydał by się ktoś kto by go ładnie zaprojektował:P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kosmos']Bardzo się cieszę z wieści o Białogardzie. Czyli pisma, nieprzespane noce wszystkich oraz pikiety i różne zażalenia dały radę. Maariamc, Ty najwięcej zrobiłaś. Dlatego, jak czytam takie komentarze jak ten wyżej, to dostaję po prostu gorączki. A może, tak ruszy tyłek i jak przyjedzie do Polski to sama sprawdzi ? Gniezno nie leży na końcu świata, a kontrolnie ? To zaprzyjaźnionych fundacji nie brakuje, to poprosi , niech pomogą zrobić porządek.Najgorzej, jak człowiek się wda w takie dziwne znajomości, to potem czuje się jak debilek.Cholera, nie dajmy się , nawet za cenę adopcji.Może nie będzie taka zła ta zima ? Może pieski przetrzymają ? Byle do wiosny, nie ATA ?[/QUOTE]
No to prosimy,jeżeli to takie proste o sprawdzenie tego Gniezna.Ale prosimy o uczciwe sprawdzenie i o publiczne pokazanie wynikow kontroli.Proszę o podanie takiej zaprzyjaznionej fundacji,co niby zrobi porządek.
Na razie cieńko z tymi fundacjami, a psy na razie umierają

Link to comment
Share on other sites

Bo jak jakaś organizacja zacznie, to drugie zamiast pomóc, kręcą nosem, że to nie tak. Potem się okazuje, że ci co zaczęli, to nawet nie byli poproszeni na rozmowy, bo zrobiła to inna organizacja. Dopóki, to polskie piekiełko będzie funkcjonować, to mamy to co mamy a właściwie mają psy.Ja proponuję Fundację Mrunio do sprawy Gniezna, w końcu tyle zrobiło dla Wrześni a właściwie zrobiło wszystko, że dla niej czyli dla Fundacji to pikuś takie tam Gniezno.Czy sprawę Obornik, także nie prowadziło Mrunio ? A może mi się coś poplątało? Gdzie nie otworzysz lodówkę wszędzie Mrunio ?A może właśnie takie działanie powoduje, że innym organizacjom się to wszystko nie podoba ? Tylko kto cierpi na takim działaniu ? No właśnie, jedni się lansują a drudzy cierpią.

Link to comment
Share on other sites

Nie za bardzo jestem w temacie ale odczytując was to mam czasem wrażenie że można stworzyć graf w którym fundacja walczy z władzami, z innymi fundacjami, jedna która pomaga nagle obrywa za tą co robi zamieszanie a trzecia jeszcze nie wie o co chodzi w ogóle. Suma sumarów nikt nic o sobie nie wie, tępi się nawzajem zamiast skontaktować sie razem usiąśc z władzami i dojść do porozumienia jakoś... ech.

P.S wiem że to nie jest takie proste ale wszyscy są ludźmi przecież i nie maja w zamiarze szkodzić
P.S2 osobiście nie mam nic do zarzucenia komukolwiek:P

Link to comment
Share on other sites

I dlatego robić należy swoje i koniec, tak jak Ty. Wszystko poszło w dobrym kierunku, bo jednak pieski nie wyjechały a schronisko jest odnowione. Kogo to zasługa, nie wiadomo, ale poprawiło się a to już sukces. Kto zaczął, widać po Apelu i wątku, a że potem paru się podpięło, trudno. Mam nadzieję, że ci co walkę zaczynali pamiętają co było i to jest najważniejsze. Dziewczyny z pauerem róbcie swoje, mało czytajcie wątek, jedynie wtedy kiedy coś potrzebujecie lub ktoś pisze coś sensownego. Mądrzy ludzie się znajdą i pomogą. Szkoda tylko tych Fundacji i ludzi, którzy tyle zrobili ale docenieni nie zostali. Szkoda ludzi którzy latami pomagali w schronisku a na końcu był zakaz aby wspomóc ich nawet pokarmem. To dopiero jest polityka. Jak mieli i pomagali to dobrze, jak stopa życiowa podupadła, to do kosza.Łaska na pstrym koniu jeździ lub entliczek pentliczek, dziś na ciebie bęc. Piszę o tym, bo te gierki nie są twórcze i źle wpływają na kondycję pomagających. Bo niby i za co ?Wczoraj dobrze pomagał a dzisiaj, bo nie ma na taxi to już nie ? I jeszcze w tym wszystkim najgorsze, że wszystko to jest sterowane zza miedzy a tam po prostu nikt nie zna realiów polskich.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kosmos']Bo jak jakaś organizacja zacznie, to drugie zamiast pomóc, kręcą nosem, że to nie tak. Potem się okazuje, że ci co zaczęli, to nawet nie byli poproszeni na rozmowy, bo zrobiła to inna organizacja. Dopóki, to polskie piekiełko będzie funkcjonować, to mamy to co mamy a właściwie mają psy.Ja proponuję Fundację Mrunio do sprawy Gniezna, w końcu tyle zrobiło dla Wrześni a właściwie zrobiło wszystko, że dla niej czyli dla Fundacji to pikuś takie tam Gniezno.Czy sprawę Obornik, także nie prowadziło Mrunio ? A może mi się coś poplątało? Gdzie nie otworzysz lodówkę wszędzie Mrunio ?A może właśnie takie działanie powoduje, że innym organizacjom się to wszystko nie podoba ? Tylko kto cierpi na takim działaniu ? No właśnie, jedni się lansują a drudzy cierpią.[/QUOTE]
Coraz mniej niestety z tego rozumiem.Widzę,ze chodzi tu bardziej o jakieś osobiste urazy do Mruniów czy innych a nie o psy.[B]Odpowiedż była niby jasna ,ze jest tyle organizacji co by niby się zajęły np Gnieznem.A tu zamiast prostej i jasnej odpowiedzi i podania wlasciwej organizacji dostaję tekst z masą aluzji,które[/B]
[B]nie wiem do kogo przypiąć.Mój zamiar byl jasny i klarowny.Pomoc zwierzętom.A tu gdzie sienie ruszysz same mozna powiedzieć pierdoły.Dobranoc[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunshine']Masz jakieś wejścia gdzieś gdzie plakaty by można zrobić?:D Napisałam to drukarni Kropka naszej rodzimej, zobaczymy co oni na to :).

Jak obgadamy sprawe z harcerzami to będziemy znali szczegóły:). Myślę że pomoc się przyda przy chodzeniu po domach i odbieraniu karmy "na telefon". Im więcej ludzi tym więcej miejsc oblecimy:)

P.S i przydał by się ktoś kto by go ładnie zaprojektował:P[/QUOTE]

Czy naprawde we wrzesinskim schronisku chodzi tylko o karme i pare smyczy?naprawde watpie.Dla tak bogatego miasta chyba te pare workow karmy nie stanowi problemu.

I nie pomoze tu czapka mikolaja na workach itd.Tu brakuje po prostu serca dla tych zwierząt!!!

Link to comment
Share on other sites

to wytnij sobie i je daj!
Nie wezmę pod dach setki psów ani nie stanę z biczem nad opiekunami żeby lepiej je traktowali. Sory puma ale ja nawet nie wiem kim ty jesteś po za nikiem ani czy kiedykolwiek tam byłaś/byłeś.
Wiem natomiast że karmy brakuje i wyobraź sobie że dotacje unijne wkładane w bruk na chodnikach nie pochodzą np z budżetu miasta więc nie mów że miasto bogate. Akcja na taką skalę ma szansę świetnie wypromować schronisko i wciągnąć młodzież trochę w te sprawy, a Tobie się to oczywiście nie podoba.

Jeśli nie akcja to prosze, słucham, jaki masz lepszy pomysł?

P.S Na tyle psiaków pareset worków karmy...

TYMCZASEM WĄTEK AKCJI: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/217424-quot-M%C5%82odzie%C5%BCowa-akcja-dla-schroniska-psiska-pe%C5%82na-miska-quot-Wrze%C5%9Bnia-%29"]http://www.dogomania.pl/threads/217424-quot-M%C5%82odzie%C5%BCowa-akcja-dla-schroniska-psiska-pe%C5%82na-miska-quot-Wrze%C5%9Bnia-%29[/URL]!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunshine']to wytnij sobie i je daj!
Nie wezmę pod dach setki psów ani nie stanę z biczem nad opiekunami żeby lepiej je traktowali. Sory puma ale ja nawet nie wiem kim ty jesteś po za nikiem ani czy kiedykolwiek tam byłaś/byłeś.
Wiem natomiast że karmy brakuje i wyobraź sobie że dotacje unijne wkładane w bruk na chodnikach nie pochodzą np z budżetu miasta więc nie mów że miasto bogate. Akcja na taką skalę ma szansę świetnie wypromować schronisko i wciągnąć młodzież trochę w te sprawy, a Tobie się to oczywiście nie podoba.

Jeśli nie akcja to prosze, słucham, jaki masz lepszy pomysł?

P.S Na tyle psiaków pareset worków karmy...

TYMCZASEM WĄTEK AKCJI: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/217424-quot-M%C5%82odzie%C5%BCowa-akcja-dla-schroniska-psiska-pe%C5%82na-miska-quot-Wrze%C5%9Bnia-%29"]http://www.dogomania.pl/threads/217424-quot-M%C5%82odzie%C5%BCowa-akcja-dla-schroniska-psiska-pe%C5%82na-miska-quot-Wrze%C5%9Bnia-%29[/URL]![/QUOTE]

To moze,Sunshinie zbierać na chlebek dla biednych mieszkańcow?
Tak,uważam,ze jest obowiazkiem miasta zywić własciwie psy.Dobrze by było wciagnąć młodziez .Ale zauważcie też inne wazne rzeczy.Tam psy są wielokroć chore
,po prostu ciezko przeziebione,bo boksy są myte zima i latem karcherem,Przy tymtakże moczone są psy.A z leczeniem kiepsko.Sorry,Sunshinie,ze wiem wiecej od Ciebie,
albo po prostu staram sie wiecej zobaczyc.A czemu Sunshinie bys chciala wiedzieć kim jestem?Czy chodzi Ci o psy,czy o ustalanie danych osobistych?Dla kogo Ci one potrzebne?Zajmij sie naprawdę psami,to nie zaszkodzi ani Tobie ani im!

Link to comment
Share on other sites

Sunshine rób swoje i pomagaj, bo to najważniejsze.To co zaczęłaś jest bardzo potrzebne i daje nadzieję zwierzętom, że ktoś o nich pamięta.
A teraz o tym Pumo, że nie rozumiesz moich tekstów. To od początku. Nigdy nikomu nic nie ukradłam, zabrałam, okłamałam i takie tam inne.Akcja odnośnie Wrześni i poprawy bytowania psów, była priorytetowa. Założono wątek, proszono o pomoc i zainteresowanie tematem.Potem podpięło się Mrunio.Na końcu, można przeczytać na stronie Mrunio, że wszystko zrobiło Mrunio. Nie dziewczyny, które od zawsze pomagały we Wrześni, tylko Mrunio.Jednoosobowa Fundacja, która nie ma zaplecza, zrobiła wszystko za wszystkich. To nie są indywidualne wycieczki, ale upomnienie się innych ludzi i organizacji o przysłowiowy kawałek podłogi w tym temacie. Z resztą na temat Mrunio i rozliczeń to aż huczy na Facebooku, wystarczy poczytać. Dla mnie to jest lans i jakieś dziwne posunięcia, które chyba nijak się mają z dobrem dla zwierząt. Ja także pomagam zwierzętom ale nie robię tego kosztem innych ludzi i organizacji.Poza tym, jak ktoś ma jakiś pomysł i pragnie zrobić coś dobrego dla schroniska, to się go nie krytykuje i nie zniechęca, a mobilizuje do pracy. A jak komuś nie podoba się to czy tamto, to po prostu pisze pismo do lekarza powiatowego czy wojewódzkiego, burmistrza czy innych i wtyka błędy. Dziewczyna, która ma pomysły, wspaniałe z resztą, nie jest od zwracania jej uwagi, ona może nawet o tym nie wie.

Link to comment
Share on other sites

Tak jestem z tajnego wywiadu a zaraz po tym jak mi się przedstawisz wpadną do Ciebie Panowie w czarnych maskach i Cię wyniosą:evil_lol:

Nie wiem czy wiesz więcej ode mnie a nawet szczerze w to wątpię... byłaś w schronisku kiedy było w prywatnych rękach? Skoro tak bardzo Cię razi teraz to gdzie byłaś kiedy w wieku 11 lat wskakiwalismy z kolegami w sforę psów przez płot żeby ratować suczkę która przed godziną urodziła szczeniaki a teraz atakuje je sfora psów, kiedy nikt poważnie nie traktował bandy dzieciaków i pytał kiedy z tego wyrośniemy hmm? Pamiętam czasy kiedy to schronisko bylo ogrodzonym wielkim placem po którym biegała banda psów a wokół były stare szklarnie i zarośnięte pole.Kiedy chodziłam karmic przez płot psy tym co zebralam jak nie było właściciela bo inaczej nie mogliśmy się zbliżyć. Ale za to wiem że obraża mnie nazwa nicku i nic więcej. I jeszcze mi tu rzuca jakieś oszczerstwa, pewnie zaraz wezmę samochód według Ciebie z 50 psów i wywiozę do Białogardu... a co tam

Pamiętam bliźniaczki które przeżyły przejęcie schroniska i jego praktycznie budowę od podstaw. Śnieżkę, którą ratowaliśmy i rotka Jukiego który ją atakował. Doskonale ma się też Diego (obecnie Max) ktorego zabrał mój kolega i Sweety (Layla obecnie) i Roxi (Lena obecnie) i Boogi z którymi mam nadal kontakt i wiele innych które wyadoptowałam już na umowy adopcyjne, wysterylizowane, wyleczone bo mogłam to wreszcie zrobić będąc pełnoletnią i nikt po za mną i nowymi właścicielami i Panem Irkiem z Panią Anią praktycznie o tym nie wie i nie musi.

Weź mnie lepiej nie wkurzaj bo chyba nie widzisz nic więcej prócz czubka własnego nosa...wrrr

I tak zbiore karmę! Będa miały lepsze jedzenie dzięki temu, chociaż na troche, dam ludziom ulotki z mapką dojazdu żeby wiedzieli gdzie jest schronisko i rozwiesze plakaty promujące akcję w mieście i może zrobię milion akcji na które nie potrzebuje Twojego przyzwolenia na całe szczęście!
W akcje włancza się co raz więcej dzieci i młodzieży w różnym wieku, powoli ludziom zmienia się mentalnośc u nas, ale ty krzycząc zza klawiatury nie możesz o tym wiedzieć. Bo najłatwiej jest mówić "zróbcie" albo zrobić zamieszanie bo coś nie tak. Popsuć nam stosunki przy okazji, nadwyrężyć zaufanie i zostawić. Zamiast budować i współpracować.

Ogarnij się!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunshine']Tak jestem z tajnego wywiadu a zaraz po tym jak mi się przedstawisz wpadną do Ciebie Panowie w czarnych maskach i Cię wyniosą:evil_lol:

Nie wiem czy wiesz więcej ode mnie a nawet szczerze w to wątpię... byłaś w schronisku kiedy było w prywatnych rękach? Skoro tak bardzo Cię razi teraz to gdzie byłaś kiedy w wieku 11 lat wskakiwalismy z kolegami w sforę psów przez płot żeby ratować suczkę która przed godziną urodziła szczeniaki a teraz atakuje je sfora psów, kiedy nikt poważnie nie traktował bandy dzieciaków i pytał kiedy z tego wyrośniemy hmm? Pamiętam czasy kiedy to schronisko bylo ogrodzonym wielkim placem po którym biegała banda psów a wokół były stare szklarnie i zarośnięte pole.Kiedy chodziłam karmic przez płot psy tym co zebralam jak nie było właściciela bo inaczej nie mogliśmy się zbliżyć. Ale za to wiem że obraża mnie nazwa nicku i nic więcej. I jeszcze mi tu rzuca jakieś oszczerstwa, pewnie zaraz wezmę samochód według Ciebie z 50 psów i wywiozę do Białogardu... a co tam

Pamiętam bliźniaczki które przeżyły przejęcie schroniska i jego praktycznie budowę od podstaw. Śnieżkę, którą ratowaliśmy i rotka Jukiego który ją atakował. Doskonale ma się też Diego (obecnie Max) ktorego zabrał mój kolega i Sweety (Layla obecnie) i Roxi (Lena obecnie) i Boogi z którymi mam nadal kontakt i wiele innych które wyadoptowałam już na umowy adopcyjne, wysterylizowane, wyleczone bo mogłam to wreszcie zrobić będąc pełnoletnią i nikt po za mną i nowymi właścicielami i Panem Irkiem z Panią Anią praktycznie o tym nie wie i nie musi.

Weź mnie lepiej nie wkurzaj bo chyba nie widzisz nic więcej prócz czubka własnego nosa...wrrr

I tak zbiore karmę! Będa miały lepsze jedzenie dzięki temu, chociaż na troche, dam ludziom ulotki z mapką dojazdu żeby wiedzieli gdzie jest schronisko i rozwiesze plakaty promujące akcję w mieście i może zrobię milion akcji na które nie potrzebuje Twojego przyzwolenia na całe szczęście!
W akcje włancza się co raz więcej dzieci i młodzieży w różnym wieku, powoli ludziom zmienia się mentalnośc u nas, ale ty krzycząc zza klawiatury nie możesz o tym wiedzieć. Bo najłatwiej jest mówić "zróbcie" albo zrobić zamieszanie bo coś nie tak. Popsuć nam stosunki przy okazji, nadwyrężyć zaufanie i zostawić. Zamiast budować i współpracować.

Ogarnij się![/QUOTE]

Czy to do mnie te poezje?
Sunshine-albo rzeczywiscie zajdz za horyzont,jak Twoja nazwa mówi,albo pomyśl nad sobą.Przemawia przez Ciebie dziwna nienawiść .Skad mam wiedziac przez jakie ploty skakalas?Nie pisałem,ze nie ma co robic zbiórki paszy,tylko,ze jest tam wiele innych,bardzo waznych problemów.Nie szkoda Ci czasu na całe stronice warczenia?/
Nienawidzisz mnie też dlatego,ze nie wiesz kim jestem?Forum po to jest anonimowe,zeby wszyscy pisali co naprawdę uważają,a nie po to żeby się przedstawiać
i robić znajomosci.Pozdrawiam i zyczę przejrzenia i zajecia sie psami w wiekszym zakresie.

Link to comment
Share on other sites

No widzisz, nawet stronice poezji Ci nic nie wytłumaczyły. Wyraźnie da się zrozumieć z Twojej wypowiedzi że akcja jest zbędna i weź mi tu ściem nie wal, a agresja agresją, zwykle człowiek na obrazę tak reaguje i nie zamierzam swojego stanowiska zmieniać.

Część poezji wyjasnia Twoje zarzuty co do "jakości opieki" z mojej strony, która trwa od wielu lat, prawdopodobnie dłużej niż ty wiesz o istnieniu tego miejsca. Co do przedstawiania się, może próbuje mnie atakować znudzone neodziecko? Może jakiś człowiek wściekły na władzę, Ty sugerujesz że ja jestem z jakiegoś " FBI" ja sugeruję że obraża mnie "wirtualna postać" rozumiesz?

A jeśli ingerujesz w sprawy schroniska w którym jestem wolontariuszka to raczej jest to moment i miejsce do zawierania znajomości, za chwile będziesz pisać że Września nic nie robi, że nie ma wolontariuszy, że wszyscy są źli be i fuj... a nikogo nie znasz i nic nie wiesz. Historie zostały opowiedziane nie bez powodu. Znudziło mi się czytanie wypocin typu "nikogo tam nie ma" "wszyscy tam gnębią zwierzęta" "nikt się nie interesuje" dla człowieka który się stara to jak kubeł zimnej wody, całkiem jak dostać w pysk i uwierz że traci się chęć do działań (która na szczęście jednak wraca) i zniechęca do pomocy taki ludziom...

P.S Sunshine to nie zachód słońca...to raz, dwa świecę dość wysoko, znacznie wyżej niż hejterzy
P.S2 spojrzałam na konto i widzę że jestem tu od 2008 r. mam galerie od momentu narodzin praktycznie mojej obecnej psiny więc masz pewność mojej osoby na bank więc prędzej to ja powinnam sie Ciebie obawiać jeśli chodzi o jakiekolwiek ukryte intencje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunshine']No widzisz, nawet stronice poezji Ci nic nie wytłumaczyły. Wyraźnie da się zrozumieć z Twojej wypowiedzi że akcja jest zbędna i weź mi tu ściem nie wal, a agresja agresją, zwykle człowiek na obrazę tak reaguje i nie zamierzam swojego stanowiska zmieniać.

Część poezji wyjasnia Twoje zarzuty co do "jakości opieki" z mojej strony, która trwa od wielu lat, prawdopodobnie dłużej niż ty wiesz o istnieniu tego miejsca. Co do przedstawiania się, może próbuje mnie atakować znudzone neodziecko? Może jakiś człowiek wściekły na władzę, Ty sugerujesz że ja jestem z jakiegoś " FBI" ja sugeruję że obraża mnie "wirtualna postać" rozumiesz?

A jeśli ingerujesz w sprawy schroniska w którym jestem wolontariuszka to raczej jest to moment i miejsce do zawierania znajomości, za chwile będziesz pisać że Września nic nie robi, że nie ma wolontariuszy, że wszyscy są źli be i fuj... a nikogo nie znasz i nic nie wiesz. Historie zostały opowiedziane nie bez powodu. Znudziło mi się czytanie wypocin typu "nikogo tam nie ma" "wszyscy tam gnębią zwierzęta" "nikt się nie interesuje" dla człowieka który się stara to jak kubeł zimnej wody, całkiem jak dostać w pysk i uwierz że traci się chęć do działań (która na szczęście jednak wraca) i zniechęca do pomocy taki ludziom...

P.S Sunshine to nie zachód słońca...to raz, dwa świecę dość wysoko, znacznie wyżej niż hejterzy
P.S2 spojrzałam na konto i widzę że jestem tu od 2008 r. mam galerie od momentu narodzin praktycznie mojej obecnej psiny więc masz pewność mojej osoby na bank więc prędzej to ja powinnam sie Ciebie obawiać jeśli chodzi o jakiekolwiek ukryte intencje.[/QUOTE]

Jestes wyjatkowo upierdliwa z tym przedstawianiem się.Sama się nie przedstawiłaś,tylko[B] ziejesz nienawiścią do innych ![/B]

[B]Zreszta w ogóle nie interesuje mnie kim jesteś,bo i tak nie nadajesz się do współ[/B]pracy z innymi.[B]Jesteś też bardzo zaczepna i więcej możesz zaszkodzić[/B]
[B]zwierzętom ,niż pomóc.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunshine']
P.S2 spojrzałam na konto i widzę że jestem tu od 2008 r. mam galerie od momentu narodzin praktycznie mojej obecnej psiny więc masz pewność mojej osoby na bank więc prędzej to ja powinnam sie Ciebie obawiać jeśli chodzi o jakiekolwiek ukryte intencje.[/QUOTE]
zacytowałam siebie bo chyba nie doczytujesz, pofatyguj się i masz kawał mojego życia z niemal trzech ostatnich lat a kim Ty jesteś? Obcą osoba dla mnie i wciąż nie przestajesz mi ubliżać...;) i nie upierdliwa tylko wkurzona Twoim podejściem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...