Jump to content
Dogomania

Pudle- co na ich temat?


nikusia

Recommended Posts

Witam Pudlomaniaków! :)

Przyznam się, że nigdy nie miałam "styczności" z Pudlami i nic na temat tej rasy nie wiem. Sama mam Yorka i zagłębiam się głównie w ich tematy ;)

I tu pytanie:

Co powinien wiedzieć przyszły właściciel Pudelka jeśli tak jak ja, jest laikiem w tym temacie? - od razu piszę, żeby nie było nieporozumień- nie ja chcę sprawić sobie psiaka ;)

Jakie Pudelki mają wymagania, charakter itd.? Czyli wszyściutko od początku :)

Zwracam się do Was, ponieważ ważne są dla mnie informacje od właścicieli, nie książkowa wiedza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nikusia']Jakie Pudelki mają wymagania, charakter itd.? Czyli wszyściutko od początku :)[/quote]

Wszystko od początku i bardzo wyczerpująco znajdziesz w tematach Pudel nie taki straszny, Galeria-masz tam zdjęcia, które są pełnym obrazem charakteru pudla i mówią więcej niż tysiąc słów. Oraz w większości tematów o pudlach na tym forum:p

Link to comment
Share on other sites

PUDEL?cud miód i orzeszki w jednym.Esencja pudla to: szalona radość życia,zwinność i dynamika, niesamowity polot i pomysłowość,zaskakująca inteligencja,wielkie przywiązanie i oddanie oraz elegancja i szlachetność. Czasem nazywam pudle GEJSZAMI:są jak one piękne, błyskotliwe, inteligentne, zapewniające najmilsze towarzystwo na najwyższym poziomie. Pozdrawiam ciepło . KASIA

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...