Jump to content
Dogomania

Krakowscy weterani - czekają tak długo - prosimy o spacery, ogłoszenia !!!


Noelle

Recommended Posts

wiem, że to może dziwnie wyglądać, że prowadzę wątek, a obecnie mam pod opieką tylko dwóch weteranów ale za cholerę nie mam czasu na boks ogólny... nie mam stałego składu, z którym wyprowadzam boksy, raz jest to Asia, innym razem Dominika, czy paoiii. i raz mi schodzi tak, że weźmiemy wszystkie na raz i potem jestem wolna, a innym razem muszę brać z kimś na 2 tury i już tego czasu nie mam. może na jeden pojedynczy jeszcze znajdę czas, ale na ogólny za nic.. zwłaszcza, że jak biorę psiaki na spacer, to nie na 10 min., tylko na dłużej, żeby się wybiegały i coś popracowały, np. moją Walię czasem muszę na godzinę brać na długiej lince, bo ona ma niekończące się pokłady energii, co było zresztą widać, jak miała pozować z Panem Prezydentem, i jej ADHD nie zmalało po 2 godzinnym, intensywnym bieganiu na długiej lince, czego świadkiem była choćby Avaloth.

napiszę do Kasi i zapytam się, co z Goldim i Warkotem, dobrze by było, gdyby jednak je brała..
czarny Olaf siedzi na wybiegu V, nie chciałby go ktoś wyprowadzać? strasznie fajny psiak, był swego czasu na boksach G.

Link to comment
Share on other sites

Trzeba by zacząć ogłaszać Murzyna i Klika. Oni są pod opieką Kasi, ale ona ich nie ogłasza. To są tak przeciętne psy, można nawet powiedzieć że brzydkie, że nie uwierzę, że bez ogłoszeń podbiją czyjeś serce.
Kaśka chodzi do schr chyba w soboty. Avaloth, dałabyś radę zrobić porządne zdjęcia jej weteranów???

Po maturze zabiorę się na porządnie za ogłoszenia, ale teraz przyznam szczerze wszystko u mnie leży....

Link to comment
Share on other sites

Z Olafem widziałam, że ostatnio ktoś wychodził, ale nie wiem czy to jednorazowo czy na stałe.
Niestety nikt się nie rozdwoi.. Mi teraz odpadło C8, ale dobrałam już dwa zewnętrzne. Niestety na kolejny ogólny w tym momencie się nie zdecyduję, bo już z tymi nie zawsze wyrabiam. Paoii mi przy nich pomaga, ale czasem się nie możemy zgrac, albo coś którejś wypada i już jest problem, bo samemu jednak te nasze boksy brac trudno, B5 nawet nie próbuję, z D6 ostatnio chodziłam sama, ale już wyleciały mi 2 psy na korytarz, tyle dobrze, że nie uciekają ;)

Link to comment
Share on other sites

Kasia chodzi różnie, w soboty ją czasem spotykam, ale to różnie.
mam 3 chętne na psy z bud, więc ok. 3/4 psom postaram się załatwić spacery, no zobaczymy co z tego będzie. przynajmniej budy mielibyśmy z głowy. tylko cały czas zostają bez spacerów te nieszczęsne wybiegi. :(

Link to comment
Share on other sites

Avaloth a na C8 nie przeniesiono Blakiego? Czyli wypadałoby teraz że nie ma spacerów, tak?
Tam są chyba teraz całkiem nowe, bezproblemowe psy więc może jakiś wolontariuszy można by poprosić o spacery z tym boksem.

Nie orientujecie się czy boks Dukata ma regularne spacery?

Są jeszcze wybiegi, na których psy siedzą i siedzą... i czasem dziczeją.

Link to comment
Share on other sites

Blaki jest na C8 obecnie i ma spacery z Weroniką i Anią (i obecnie niedysponowaną Klaudią).

Dukat jest na ogólnych??

to prawda, z wybiegami jest totalna lipa, jednak w tej chwili ważniejsze, żeby jak najszybciej wydawać psy z bud do domów i spacerować z nimi. one nie mają wcale ruchu, w przeciwieństwie do wybiegów. choć tamte niestety cierpią na brak kontaktu z człowiekiem.. ale np. ten haszczak z R ma wielkie szanse na dom, więc szybko zdjęcia, ogłoszenia, wydawać je jak najszybciej do dobrych domów i brać się za te mniej adopcyjne. :)

Link to comment
Share on other sites

B8 chyba wyprowadza Anka z Weroniką i Klaudią? A jak nie to Dave, one na pewno mają spacery.
Na moim byłym C8 teraz jest Blaki i suka, którą znają dziewczyny, i one z nimi wychodzą ( w sensie Weronika i reszta). Plus dzika suka, której pani Dorota zabrania tykac..

Ja się postaram wpadac na któryś z wybiegów D, tam gdzie jest Herman, o ile nie ma tam psów które by mnie zjadły.

Tak, Dukat jest na A4, z Sabą i mix collie, one mają teraz spacery, nie wiem z kim, ale mają. Upewniam się zawsze, bo do Saby jednak mam sentyment.

Link to comment
Share on other sites

No cóż, nam Dave też podkradł B6. Żeby było lepiej rano wyszłyśmy z B6 i wpisałyśmy się na tablicę, po czym przyszedł Dave wpisał się na tablicy obok nas i wyprowadził boks. Tak więc oficjalnie oddałyśmy mu go, bo mogłyśmy wziąć dzięki temu Grażę i Pirata, ale nie ukrywam, że szkoda było się rozstać z Aszanti z którą coraz fajniej się współpracowało przy regularnych spacerach. No ale nie ma sensu się dublować...

Link to comment
Share on other sites

Owszem, wychodzę z A6, ostatnio były wszystkie w sobotę. Bella, mix podhalanki i goldena jakby, jest teraz bardzo miła, ponoć do dzieci się nie nadaje i trochę się kłóci z dwiema koleżankami, ale one też nie są najłagodniejsze do psów, więc jakoś się tam dogadują, pyskując na siebie. Najmilsza jest tam z nowych najmniejsza, ruda Diana - słodki, cichutki przytulak, polecać można każdemu, do dzieci też, nie skacze na ludzi, nie jest nadaktywna, choć ma tylko rok, dwa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Weronike']Może napiszcie do Dave jemu sie strasznie nudzi, bo co róż kradnie nam boksy. I to nie żeby raz tylko chyba wydaje mu się, że informacja u góry o stałych opiekunach nic nie oznacza[/QUOTE]
to napisz do niego na facebooku w tej sprawie. :) bo to faktycznie nie ma sensu..

abero- to super! :D słyszałam, że ta mix podhalanka została oddana z powodu agresji ale nie wiem dokładnie, trzeba by się było spytać, bo może pomyliłam z innym psem czy coś.

aha, Ank@, nie wiem skąd informacja, że Kasia P. stale bywała u Goldiego i Warkota, ponieważ była tam [B]tylko raz[/B], sprzątały im wybieg z P. Rozalią...
jednak Kasia postara się wyprowadzać choć jednego z nich, nie wiem jeszcze którego, bo tego drugiego oddam pod opiekę jednej z chętnych dziewczyn. ;)

Link to comment
Share on other sites

Byłam dziś z Robim(?) na spacerze(sorki nie zapamiętuję dobrze imion na początku), super psiak, bardzo kontaktowy, z wchodzeniem i wychodzeniem z boksu nie ma problemu, dość ciągnie, ale jak się już wybiega to nie ma problemu. Postaram się regularnie z nim wychodzić

PS. A haszczak chyba został adoptowany.... lub jest na szpitalu... bo w boksie go dziś nie było.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='greatmadwomen']Byłam dziś z Robim(?) na spacerze(sorki nie zapamiętuję dobrze imion na początku), super psiak, bardzo kontaktowy, z wchodzeniem i wychodzeniem z boksu nie ma problemu, dość ciągnie, ale jak się już wybiega to nie ma problemu. Postaram się regularnie z nim wychodzić.[/QUOTE]

super wiadomość ;) jeszcze by się za jakis czas zdjęcia przydaly, i oglaszanie go, skoro jest ok do ludzi :)

Link to comment
Share on other sites

A Goldi był dzisiaj na spacerze, p. Zula go dała chłopakom, którzy pracują w schronisku co środę w ramach prac społecznych ( z poprawczaka, zakładu jakiegoś? nie wiem dokładnie).

Ten wolontariusz, który kiedyś 'podkradł' Donę i inne psy mające regularne spacery dzisiaj był z Kanałem.. bez kagańca, łaził z nim na pętelce ze smyczy gadając przez telefon ^^ Ciekawe jeszcze czy wcześniej kogoś pytał, czy można go brać.

Link to comment
Share on other sites

fajnie, że Goldi wyszedł, od jutra będzie miał juz regularne spacery z Marysią :)

[quote name='Avaloth']Ten wolontariusz, który kiedyś 'podkradł' Donę i inne psy mające regularne spacery dzisiaj był z Kanałem.. bez kagańca, łaził z nim na pętelce ze smyczy gadając przez telefon ^^ Ciekawe jeszcze czy wcześniej kogoś pytał, czy można go brać.[/QUOTE]
aha, SPOKO. ;o

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...