Jump to content
Dogomania

Krakowscy weterani - czekają tak długo - prosimy o spacery, ogłoszenia !!!


Noelle

Recommended Posts

[quote name='Ank@']No to wchodź do Linki :) Po Heksie masz już doświadczenie :) [/QUOTE]
to ironia? :diabloti:

wczoraj oglądałam sobie Linkę i Inę, Ina spokojna, Linka biega i szczeka, ale jakoś bez specjalnej agresji przez kraty..

Link to comment
Share on other sites

Z tego co się udało zrobic przez kraty:

Ikar

[IMG]http://img848.imageshack.us/img848/4240/p1080499o.jpg[/IMG]


Azor :p

[IMG]http://img715.imageshack.us/img715/3778/p1080488l.jpg[/IMG]


Ina


[IMG]http://img809.imageshack.us/img809/268/p1080433j.jpg[/IMG]


Linka

[IMG]http://img708.imageshack.us/img708/5486/p1080429v.jpg[/IMG]

Edited by Mona_S10
Link to comment
Share on other sites

Roki jest w komputerze na g8 :shake:
Może go ostatnio przenoszono i ktoś nie wpisał zmiany...

Ja tak na szybko się dowiadywałam, praktycznie w biegu, bo rano przeczytałam, że nikt nie wie nic o Rokim i chciałam mieć chociaż jego zdjęcie.

Link to comment
Share on other sites

często tak jest... do H7 jest do tej pory dopisany weteran Florek, którego w moim boksie NIE MA i nigdy nie było... i powstaje chaos... potem ludzie się pytają o jakiegoś psa, jego w komputerze nie ma i maleją mu szanse na adopcję, bo nikt nic nie wie..

Link to comment
Share on other sites

może...
najgorsze jest to, że Roki jest totalnie przeciętny i wiele psów wygląda podobnie.. po 1 zdjęciu trudno go będzie zlokalizować wśród ponad 400 psów... nie wiem, pochodzę, poszukam... jeszcze dopytam przy biurku.. ehh

Weronika- nie chciałabyś psa z pojedynczych? taki husky z R nie ma spacerów, nie wzięłabyś go? ja nic o nim nie wiem, tylko tyle, że w ogóle nie wychodzi.. ogólnie na budach teraz kilka psów w ogóle spacerów nie ma.. masakra

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Weronike']Ja własnie szukam jakieś pojedynczego i z tego co przeglądałam, które nie maja spacerów huskiego na nim nie było.[/QUOTE]

był ;) tylko jest na boksie gdzie wcześniej był inny psiak i on wychodził, jest odkreślone iż jest w domu a z haszczakiem jeszcze nikt nie wyszedł....

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny! Święto we wsi! Działa nowa strona schroniska! W galerii w większości pojedyncze, fatalne zdjęcia i zero opisu. Wysyłajcie do schronu zdjęcia i opisy z imieniem i nr psa, niech uzupełniają, żeby nasze bidy szły do domów!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='abero']Dziewczyny! Święto we wsi! Działa nowa strona schroniska! W galerii w większości pojedyncze, fatalne zdjęcia i zero opisu. Wysyłajcie do schronu zdjęcia i opisy z imieniem i nr psa, niech uzupełniają, żeby nasze bidy szły do domów![/QUOTE]
Raczej wszystko co mamy jest wrzucane na bieżąco na picase schroniskową, schronisko ma do niej dostęp i na facebooka stamtąd czasem zrzucają, zdjęcia Kilera np. na stronę też stamtąd są wzięte, więc pewnie i reszta będzie uzupełniana na bieżąco ;)

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, bo ludzie potrzebują dobrych zdjęć, no i podstawowych informacji o psie. Myśle, że jeśli komuś bardzo zależy na zwiekszeniu szans swojego podopiecznego, nie zaszkodzi wysłać zdjęcia i opis do schronu, będzie szybciej i pewniej; "uzupełnianie na bieżąco" może oznaczać wiele tygodni, albo i miesięcy.

Link to comment
Share on other sites

bardzo się cieszę, że nowa strona działa, to bardzo pomocne zarówno dla potencjalnych adoptujących, jak i dla nas, wolontariuszy :)

Weronike- to może spytaj się o tego haszczaka i wychodź z nim?
jeszcze Ania S. prosiła mnie, żebym dała jej znać, jak jakiś pies z bud będzie potrzebował spacerów. z tego co wiem, kilka psiaków nie wychodzi obecnie, zazwyczaj są to psy w typie ONka, więc ona pewnie też jakiegoś weźmie. :)

jakbyś Paulina wychodziła choć raz na jakis czas z tym Robim, byloby cudnie!! biedak bez spacerów od miesięcy :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Weronike']Ja z wielką chęcią go wezmę jeszcze bez pojedyńczego obecnie jest Klaudia, więc jak macie jakieś propozycja dla niej jeszcze to byłabym wdzięczna..[/QUOTE]
Już ponad tydzień (albo i dwa) na pojedynczych są Warkot i Goldi z wybiegu, wygląda na to że nie mają ich zamiaru przenieść z powrotem, a nikt z nimi nie chodzi. Na V jest też taki wielki, starszy, grubawy niby owczarkowaty pies, wygląda na miłego, można o niego spytać. Plus husky na R i w tym momencie nic więcej mi nie przychodzi do głowy.

Link to comment
Share on other sites

Warkot i Goldi mieli mieć spacery z Kasią P. ale nie wiem czy z nimi wychodzi. Chyba nie. Więc jak najbardziej są wolni.

Dziewczyny, a nie wzięłybyście boksu C1 albo C2 skoro macie czas? Tam jest Warsa i Zaza z którymi trzeba popracować.

Link to comment
Share on other sites

no właśnie nikt nie ma czasu... :/
pojedyncze to jednak co innego, można wziąć psiaka na 20 min. i jest jeden, a tak to 15 min. razy iks psów...
ja bym chętnie spróbowała z Zazą, ale jakby ktoś przejął B1. inaczej nie ma szans niestety.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...