Jump to content
Dogomania

ONEK zagłodzony na śmierć! sunia i szczeniak już w DS


Lulka

Recommended Posts

  • Replies 206
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kajetanka']Jaką prasę powiadomiliście? Chętnie przeczytam artykuł co o tych fajansach napisali. Jeszcze poproszę męża ,ma tam jakieś kontakty w mediach i mam nadzieję ,że aktualne. Obie strony były by zadowolone ,medialne hieny miały by swój materiał ,a my satysfakcję chodź maleńką.

Lamia czy moglibyście się zainteresować sunią ,o której wcześniej napisałam? Mogę zrobić zdjęcia ONki . Może to zapobiegnie kolejnej tragedii.[/QUOTE]


Przyjechał Super Expers, tu jest link do artykułu:
[FONT=&quot] [/FONT]
[URL]http://www.se.pl/wydarzenia/kronika-kryminalna/legionowo-zagodzi-psa-na-smierc_177207.html[/URL]




[FONT=&quot]Co do suni to obecnie nie ma szans, mamy ponad 40 psów w fundacji (w domu), w tym dwa pitbulle (jeden zmasakrowany, drugi ślepy), szczeniaki, psy odebrane wskutek interwencji z pseudohodowli i psy po wypadkach.
[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']czy jest tu gdzies jakies rozliczenie finansowe?
jaki rachunek w lecznicy, ile kasy Wam potrzeba na sunie?[/QUOTE]

Kora ja myślę, że to na fundację i pewnie nie ma... To tak jak nasze Sos Bokserom... Ogólnie jakoś idzie...? Dobrze myślę?
[B]
Wysyłamy Wam ciotki z wątku po Gizmo, który już w ds :) 174zł dzięki hojności cioci Pucka69[/B], która dla Gizma robiła bazarek, ale zostało :)
Bardzo prosimy o potwierdzenie jak dojdzie, na wątku
[url]http://www.dogomania.pl/threads/201567-Gizmulec-odnalazl-swoje-ds[/url]!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zenobiusz flores']Wydaje mi się, że konto fundacyjne podane gdzieś w pierwszych postach .[/QUOTE]Strach wchodzić na pierwszą stronę widok zagłodzonego ONka budzi we mnie niepohamowaną żądze rozerwania na kawałki !tych niby ludzi co mu to zrobili!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arabiansaneta']Ciekawe, jak oni to tłumaczyli swoim dzieciom, przecież to wszystko działo się na ich oczach? Że psy nie potrzebuja jeść? Miejmy się na baczności - rośnie nowa generacja potworów![/QUOTE]

To , moim zdaniem , też pośrednia forma znęcania się nad dziećmi - zobaczcie co możemy wam zrobić !

Link to comment
Share on other sites

Czytałam artykuł,twarz potwora chociaż zasłonięta,to i tak widać jaka to cholera jest!Wynaturzony egoista.
Dzieci przestępców powinny być musowo zobowiązane do zajęć edukacyjnych ,aby nie robiły tak jak "tatuś" ,aż ledwo napisałam to słowo...
Mój syn ma 2lata ,łzy szczęścia napływają mi do oczu jak widzę ,że dzieli się wszystkim z naszym psem ,pieje z zachwytu jak Pączuś fika koziołki,tuli się do niego,dają sobie buziaki:) Jednak trzeba to dzieciakowi wcześniej pokazać jak należy zwierzęta traktować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lamia2']Byli "opiekunowie" psów na pytanie dlaczego psy nie były karmione .... odpowiedzieli .... "przecież one źle nie wyglądają" .... !!!!!
To zdanie zaprotokółowała policja podczas interwencji.[/QUOTE]
to jest tak niewiarygodne ze az sie usmialam nerwowo
skad sie takie istoty biora?:-o

oprocz kasy potrzebujecie czegos jeszcze?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...