Jump to content
Dogomania

Proszę o zamknięcie wątku. Papajka ma dom.


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Isiak']Z tym, że te propozycje padają już od jakiegoś czasu, i napewno osoby poważnie zainteresowane juz dzwoniły - w każdym razie ja bym napewno zadzwoniła na ich miejscu. A znaleziona charcica cudna...[/QUOTE]
Ciekawe kto zadzwonił, czy choć jedna osoba. Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę ile chętnych i poważnie zainteresowanych jest osób taką perełką. Są inne szczyle szukające DT, ktoś chętny?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avilia']Można także nie mieć czasu na siedzenie przy komputerze,mogło się coś stać i założycielka wątku nie może lub nie jest w stanie siedzieć na necie...Klaudii telefon jest podany,można zadzwonić.[/QUOTE]
Szkoda ,że nie jest odbierany. Na maile też zero odpowiedzi.
Potem są zdziwienia,że nie ma chętnych na przygarnięcie psa..

Sama próbowałam dzwonić o różnych porach dnia, zero jakiegokolwiek zainteresowania. Tak samo lili też dzwoniła i taki sam rezultat.

zerduszko, zauważ ,że nie każdy jest miłośnikiem psa w typie innej rasy, akurat ja mam słabość do shih i ttb. I w miarę możliwości próbuje pomóc tym bidom..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Ciekawe kto zadzwonił, czy choć jedna osoba.[B] Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę ile chętnych i poważnie zainteresowanych jest osób taką perełką. Są inne szczyle szukające DT, ktoś chętny?[/B][/QUOTE]


Nic dodać nic ująć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda & Zicko']zerduszko, zauważ ,że nie każdy jest miłośnikiem psa w typie innej rasy, akurat ja mam słabość do shih i ttb. I w miarę możliwości próbuje pomóc tym bidom..[/QUOTE]
No i super, tez jestem miłośnikiem rasy, ale tym bardziej powinnaś wiedzieć, że chętnych na forum jest masa na takie psy, a co dopiero poza. I wyobraź sobie, że robisz coś [B]ponad[/B] swoje możliwości dla psów, które o wiele bardziej potrzebują pomocy i którymi nikt się nie interesuje. Czy wtedy siedzenie na forum i oddzwanianie sfochowanym cioteczkom byłoby Twoim priorytetem? Naprawdę, tak ciężko jest to sobie wyobrazić?

Link to comment
Share on other sites

Ja mogę sobie wyobrazić, że zainteresowanie takim szczeniorkiem i poza forum jest duże i taki psiak jest bardzo adopcyjny i bez pomocy dogomanii. Tylko w takim razie po co zakładać tutaj wątek, wiadomo, że chętni tutaj się znajdą i będą dopytywać, i nazywanie osób chcących dać dom "sfochowanymi cioteczkami" uważam, delikatnie mówiąc, bardzo nie fair. Wielkim "grzechem" tych właśnie cioteczek jest to, że zainteresowały się pieskiem w typie rasy, a nie kundelkiem? Czy to znaczy, że jeśli pies jest w typie, to należy omijać go wielkim łukiem, odwracać głowę, by nie zostać odsądzonym od czci i wiary, i demonstracyjnie kochać tylko kundelki? Kiedy szukałam domu dla cockera, było mi absolutnie obojętne to, że został adoptowany tylko ze względu na swoją "rasowość". Jest tam kochany, i to najważniejsze. Wcześniej ten dom miał kundelki, i zamarzył o psie rasowym. Cieszę się, że zamiast iść do pseudo, przecież ogłoszeń jest masa, zdecydowali się na adopcję psa z problemami behawioralnymi i na pracę z nim. Nie zarzucam im złośliwie snobizmu, że "rzucili się na rasowość".

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=red][B][COLOR=black]Skuli tego, że osoba zakładająca wątek uznała że jest on tu potrzebny - ponownie pytam[/COLOR]:
- co z psem?
- Jaka diagnoza?
- Gdzie trafiła na TDT?
- Jak wygląda kwestia finansowania leczenia i inszych opłat wet?[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][FONT=Calibri]Hmmm… Coś tu było o fochach… Dopytywanie o psa, dla którego założycielka wątku szuka na Dogo DT , to brak wyobraźni , kpina i powód do obrazy? Wystarczyły 3 minuty, by zmienić tytuł wątku i poinformować, że pies nie potrzebuje już pomocy dogomaniaków. Nie zgłaszałyby się kolejne domki z ofertą pomocy i nie byłoby całej tej niepotrzebnej dyskusji i zamieszania. DT są tak cenne na Dogo, wciąż ich brakuje, a kiedy już się jakieś zgłosiły, zostały ofuknięte. To najbardziej w tym wszystkim mnie zszokowało. Ciekawe, czy jeszcze kiedyś zaoferują swoją pomoc?
Nie znam z tych osób nikogo osobiście i nie chcę być niczyim adwokatem, ale musiałam napisać, co czuję po lekturze tego wątku i jak go odebrałam. Pewnie niektórzy się na mnie oburzą. Nikt nie umniejsza zasług Klaudus_, Budryska i innych cioteczek , jakie mają w ustawicznym niesieniu pomocy pszczyniakom. Ich ogrom pracy i poświęcenia jest na Dogo znany i ceniony, sama osobiście mam do nich wielki szacunek. Jednak założenie wątku zobowiązuje do jego aktualizacji, przynajmniej okresowo. A póki co – pies zniknął z Dogo, chętne domki dostały po nosie, i ogólnie nikt nic nie wie, a wątek tytułem nadal przyciągał zainteresowane osoby, których pomoc okazuje się wcale nie była już potrzebna. To mi leżało na wątrobie… uff! [/FONT][/SIZE]
[FONT=Calibri][SIZE=3]A telefony do nieboszczyka, którego pomagała mi szukać policja, przerabiałam już osobiście… [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isiak'][SIZE=3][FONT=Calibri] Wystarczyły 3 minuty, by zmienić tytuł wątku i poinformować, że pies nie potrzebuje już pomocy dogomaniaków.[/SIZE][/FONT][/QUOTE]
[I]Jak się↕ "JEST" na dogo - to są to i owszem 3 minuty...
Zresztą nie chce mi się prowadzić tej dyskusji...
Bo jest dla mnie zbędna.

Kochani...
Papajka zaraz po wyciągnięciu z lecznicy trafiła do tdt - gdzie zakochali się w Niej na zabój i ... tam właśnie zostaje.
Ma się świetnie.
Dziękuję za zaangażowanie,zainteresowanie i chęć niesienia pomocy.
Wiem,że chętnych multum...
Ale niestety Papajka była tylko jedna.
Dodam,że dziewczyna jest strasznie rozpieszczona.
Wczoraj Ją odwiedziłam - w dowód wdzięczności rozerwała mi nos ]:->
Ale nie ma w tym Jej winy - sama się o to prosiłam.[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieszka_Chrz']Powodzenia ślicznotko w nowym domku :) Wiem że nikt mnie tu nie zna ale może mogłabym zaoferować DT jakimś innym małym szczeniakom ? Oczywiście bezpłatny.[/QUOTE]

Niko szuka DT:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/205039-Pobity-Niko-silna-biegunka-najprawdopodobnie-po%C5%82amane-%C5%BCebra-i-co%C5%9B-z-%C5%82apk%C4%85[/url]!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

[quote name='Dorothy']jak to zwykle bywa w przypadku piesków malych, mlodych ladnych i prawie rasowych. ...
dla reszty, tzn starych brzydkich schorowanych i calkiem nierasowych nie przewidziano miejsca w niebie...:-(
czasem trafi się jakis taki glupi dom jak moj ze jest ich 9, ale rzadko.
wybaczcie zlosliwosc, ale zawsze jak czytam takie watki, to tak zal mi tych wszystkich ktore NIE SA prawie rasowe i nie maja szans... :-([/QUOTE]

niestety to najprawdziwsza prawda ludzie patrzą tylko na wygląd ;( . Na dogo tyle pięknych szczeniaczków, kundelków, nikt nie zaproponuje im domu ,bo nie są podobne do jakiejś rasy, a jak się pojawi rasowy szczeniak to kolejka chętnych.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...