Jump to content
Dogomania

Diana-jej Pani zmarła, teraz Ona umiera w schronisku Wrocław, Już w nowym domu


Bella11

Recommended Posts

  • Replies 516
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Diana sama domu nie znajdzie jest nią zerowe zainteresowanie , dlatego jest tu na dogomanii więc to my musimy zrobić wszystko żeby ten dom jej znaleść pomyślmy może w naszym otoczeniu znajduje się wrażliwa osoba , która może dać ciepły kąt i serce tej wspaniałej , delikatnej i wrażliwej suni , to że teraz nie jest na boksach to tylko tymczasowa sytuacja która może się zmienić w każdej chwili , dlatego też tak pilnie szukamy dla niej domu

Link to comment
Share on other sites

Bez wątpienia Diance trzeba pomóc:-(:-(:-( Tylko cały czas się zastanawiam co jeszcze możemy zrobić..... Internet, gazety, zdjęcia już są i zero odzewu :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:

[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] - mój meil;)

Link to comment
Share on other sites

A ludzie pytają o nia w schronisku???Przeciez to taka ładna,kochana i bezproblemowa sunia!Dziewczyny,jako ze pracujecie w schronisku,to moze jak ktos chętny po pieska jakiegos niewybranego jeszcze sie zgłosi-polecajcie Diankę,zachwalajcie-ona jest naprawde cudowna,i powinno byc zainteresowanie.A moze tez na przystankach dac ogłoszenia z fotką i prośbą o adopcję!?Co Wy na to?

Link to comment
Share on other sites

Evasta z tym polecaniem to logiczne, zawsze się poleca te największe bidy, najbardziej potrzebujące domu. Ale ludzie przychodzą po psy młode, jeśli do towarzystwa to maluszki. Jeśli już ktoś chce dużego psa to często do pilnowania, a Diana się do tegto nie nadaje. Powiedzmy szczerze ona się jakoś nie wyróżnia, nie przyciąga szczególnie uwagi...:-( a to znacznie utrudnia sprawę i do tego wiek..... mało kto chce 6 letniego psa....:placz::placz::placz: a szkoda i to wielka.....:-(:-(:-( ale nie tarćmy nadziei, może akurat ktoś ją pokocha i uratuje cały psi świat........

Link to comment
Share on other sites

Dziwni są ludzie niektórzy,ja jak przyszłam po pieska do schroniska,to nie zalezało mi na wieku psa,tylko na tym,ze go w jakis sposób uratuje,dam nowe,lepsze zycie.Mało tego wzielismy pieska,jak mówiono trudnego,bardzo płochliwego,ale ja zawsze byłam zdania,ze kazdy,ale to kazdy pies jak ma ciepło i miłość to się ułozy,odwdzięczy.A psy mam ponad 20 lat iznam te wspaniałe istotki!

Link to comment
Share on other sites

Są dwie zainteresowane osoby Dianą jedna pani mieszka w Jeleniej Górze nie może po nią przyjechać osobiście ale jeżeli dostarczymy suńkę to da jej domek , jedna z wolontariuszek ma pytać się swojego ojca czy ewentualnie mógłby ją dowieść do Jeleniej potrzebne więc będą pieniążki na paliwo ale mam nadzieję że z tym nie było by problemu ,druga pani to ta chyba polecona przez Szmaję /bardzo dziękuję / ma się zastanowić i oddzwonić . Nie chcę zapeszyć :cool3: ale chyba Diana już niedługo będzie grzała dupkę w ciepłym domku

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...