Jump to content
Dogomania

Lolek, Bobi, Malwina i Jessi zgraja diablow ;) od najmniejszego do najwiekszego :*


ania90

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Jessica89']gratuluję nowego domownika! nich zdrowo rośnie :*[/QUOTE]

[quote name='Cienka']Kurczę nie ma mnie chwilę a tu takie zmiany. Gratuluje!!!
I trochę zazdroszczę ja chciałam jeszcze jednego psa ale małż powiedział: "po moim, Jogiego albo Pinotrupie.[/QUOTE]

dzieki:)

[quote name='Yorkomanka']też chce szczeniaczka:-( nie ma sprawiedliwości:placz:
śliczny maluch:loveu: teraz nie wiem czemu za każdym razem czytam Bolek Lolek i Malwinka nie wiem czemu:roll:[/QUOTE]

he he to kup sobie szczeniaczka, takie slodkie sa:loveu:
no mnie jak ktos pyta o imiona to mowie BOBI i LOLEK a kazdy sie smieje i mowi ze powinno byc BOLEK i LOLEK:evil_lol: a ja na to odp no przeciez ich wolal BOBUS i LOLUS:D albo BOBI, BOBICZEK i LOLEK, LOLECZEK
za to MALWINE wolam MALWUSIA , MALWINUSIA, MALWA, MALWINA

**************************************************************
wczoraj byla akcja Bobiego kot zaatakowal:-((bez podstawnie)
nie wiem co kotu do glowy strzelilo pierwszy raz tak sie zachowal, Bobi piszczal z bolu a wredny kot nie chcial go puscic, puscil go dopiero jak zaczelam krzyczec(chyba zrozumial ze koniec przelewek ma i jak bym do dorwala to chyba bym go od razu wyszalowala:angryy:)wiec Bobiego szybko wzielam na rece, a to kot rzucil sie na Malwine(jej nie podrapal bardziej Malwina sie przestaszyla niz cos jej zrobil)ale mama zagonla jakims cudem kota do lazienki i go zamkla az sie uspokoil, za to Malwina i Bobi trzesli sie przez 30min, potem patrze Bobi sie strasznie lize a kot tak go podrapal ze az krew mu leciala z przednij lapki, dzisiaj rano go porzadnie rozczesalam i patrze jeszcze na grzbicie byl podrapany .
Od wczorajszej akcji kot mnie omija jak ognia bo wie co go czega...i koniec przelewek z nim, psy mu nigdy nic nie zrobily od samego poczatku mieszka z psami i zawsze bylo wszystko ok, a wczoraj to az mi wlosy na glowie deba stanely bo bym nigdy nie przypuszczala ze mu moze tak do glowy strzelic, oprocz tego rozwalil cale pomieszczenie gdzie sa buty:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania90']w domu siedzi caly czas i jest to kocur kastrowany[/QUOTE]
Słyszałam, że takie zachowania mają właśnie koty niewychodzące... nie wiem czy tak faktycznie jest...
moja wychodzące i na razie nie mają żadnych takich zachowań, no chyba, że Ciap czy Sonia sobie zapracują na to :D

Link to comment
Share on other sites

A ja nie słyszałam o tym żeby takie zachowania miały koty niewychodzące.
Mam 4 kastrowane kocury - u mnie od 1,5 do 6 lat i nigdy coś takiego nie miało miejsca.
I Suzi i szczeniaki mieszkają w jednym pokoju z kotami i jest pełna harmonia kotów z psami, mimo że koty między sobą miewają na pieńku i się tłuką.

Za to takim atakiem paniko-agresji potrafi zareagować wystraszony czymś bardzo kot, lub jak coś na niego spadnie/coś zrzuci na siebie to potrafi zaatakować tego co stoi najbliżej - niezależnie czy człowiek, pies, czy inny kot.

Mam nadzieję że rany Bobiego szybko się wygoją. A jak tam Lolek? Poproszę o zdjęcie - jeżeli nie tutaj to przynajmniej mmsa z telefonu :)
Kiedy mogę przyjechać w odwiedziny?

Link to comment
Share on other sites

co do ran Bobiego to juz tylko malutkie strupki zostaly wiec mozna powiedziec ze zagojone:)

a co do kotow to tez sie nie znam na nich ani na ich psychice, jedyne co moge zrobic przy kotu : to dac mu jesc/pic, wyczyscic kuwete, zakropic przeciw pchlom, kiedys probowalam podac kotu tabl odrobaczajaca ale potem wygladalam jak po jakies bitwie cale rece podrapane i pogryzione i jeszcze oduczyc chodzenia po stolach, wiecej nie wiem na ich temat, u mnie to siostra jest "kociara"

Lolek wczoraj spal pierwsza noc w lozku z nami(oczywiscie wczesniej go przyzwyczajalam ze spaniem w lozku z nami)i rano taki szczeliwy byl ze lizal po twarzy przez 20min i skakal z radosci, co najwazniejsze nie nasikal do lozka czyli wytrzymal cala noc ale jak wyszedl na dwor to siusial i siusial...

Dzisiaj rano to nawet Lolek zachecal Malwine do zabawy, a ona sie tak delikatnie z nim bawila jak matka z dzieckiem, potem dolaczyl jeszcze Bobi i juz byla brygada SOS:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dysia-u']zawsze były wszy i pchły...a teraz jakies wszołyyy??? czego to nie przywleka do chaty ??[/QUOTE]

tak to jest jak psy chodza wszedzie , a nie kazdy wlasciciel dba o swojego psa nie wspomne juz o bezdomnych.... robactwo przeskakuje z jednego na drugiego, siedzi w trawie itp no a tego nie da sie wytepic jak ludzie maja taki tok myslenia
np "moj pies mieszka na dworze wiec nie mam potrzeby go odpchlac/odrobaczac bo przeciez nigdzie nie chodzi to sie nie zarazi" itp duzo tego typu hasel slysze od ludzi, to normalnie noz w kieszeni sie otwiera:angryy:

przeciez nie jest to az takie drogie ani trudne do podania,a nawet jak ktos nie umie podac to starczy skontaktowac sie z jakims wetem albo os ktora wie jak to podac

no ja Lolka nie zabepieczylam jeszcze przed zewnetrznymi pasozytami teraz jest zabezpieczony no wiec paskuctwo powinno wyginac,
Bobi i Malwina sa kropieni co 2mies frontline i nie maja zadnych pasozytow zewnetrznych(na cale szczescie) mam nadzieje ze jakis czas bedzie dzialalo to co Lolek dzisiaj dostal no a jak jeszcze troche urosnie to zaczne go zakrapiac tak jak reszte psow i bede miec pewnosc

jak narazie od kad przyszlismy od weta to sie nie drapie wiec chyba zaczelo dzialac:)

no juz pchle, swierzba widzialam zywego pod mikroskopem to jeszcze mam urozmaicenie wszola zobaczyc zadne z tych pasozywow nie bylo mile do ogladania, lepiej jak nie trzeba tego ogladac bo jak sobie to wyobraze ze takie cos zywi sie na biednym zwierzaku to az samej mnie glowa zaczyna swedziec....:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...