Jump to content
Dogomania

Zosia ,szorstkowłosa piękność,mix sznaucera JUŻ W SWOIM DOMU!!!


Romka

Recommended Posts

  • Replies 273
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='edzia.71']Zosieńka ma nowego kolegę w boksie - Kiko.:multi:[/QUOTE]
Tak,w boksie Zośki jest nowy kolega Kiko...Jogi już w domu...a przesadzony do boksu Easy...nie spodobał się naszej Zośce i pogoniła psiaka i pogryzła go...trzeba było do boksu dobrać Zośce innego...no i Kiko spodobał się Zośce...zaraz próbowała bawić się z nim i było radośnie...uspokoiła mnie tym bardzo...Kiko jest 2 razy większy od Zośki i ma opinię "zagryzacza" kotów...

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi sie ze po tym co wiemy o Kiko nalezy na niego uważac tym bardziej że Zosia jest taka malutka w stosunku do niego i obysmy nie mieli jakieś niespodzianki.Osobiscie widziałabym u niej np. Franka a Kiko powinien być na razie sam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Donata']Wydaje mi sie ze po tym co wiemy o Kiko nalezy na niego uważac tym bardziej że Zosia jest taka malutka w stosunku do niego i obysmy nie mieli jakieś niespodzianki.Osobiscie widziałabym u niej np. Franka a Kiko powinien być na razie sam.[/QUOTE]
Ja tez zaczęłam sie bac o Zosie :-( . Trzeba koniecznie zmienic jej partnera.Co o tym myslicie ?Może Smyk. Dodatkowo byłby od razu na wejściu. Jest pieknym , wspaniałym psem.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='edzia.71']Ja tez zaczęłam sie bac o Zosie :-( . Trzeba koniecznie zmienic jej partnera.Co o tym myslicie ?Może Smyk. Dodatkowo byłby od razu na wejściu. Jest pieknym , wspaniałym psem.:lol:[/QUOTE]
Edziu,musimy skonsultować to z p.Markiem,jeśli Smyk to do boksu Laski i Reksa ,powinien iśc ktoś super łagodny...może Falko?Tylko wtedy jak mu się kwarantanna skończy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']Edziu,musimy skonsultować to z p.Markiem,jeśli Smyk to do boksu Laski i Reksa ,powinien iśc ktoś super łagodny...może Falko?Tylko wtedy jak mu się kwarantanna skończy...[/QUOTE]
Dobry pomysł! Falko po kwarantannie okaże się pewnie wielkim cielakiem o maślanych oczach, który będzie lgnąc do człowieka jak komary do skąpo ubranych ludzi ;)

Link to comment
Share on other sites

Edziu,Kaju...dziś do Żychlina zamiast Szarika miał pojechać Kiko i Zośka...pani straciła bernardyna i chciała drugiego psiaka...przypuszczam,że jak weszła to nasza para Kiko i Zośka bardzo jej się spodobali...ale pani chciała psa łagodnego...więc zrezygnowała z Kiko...do Zośki jej zdaniem pasował Szarik...i pewnie Zosia pojechałaby dziś z Szarikiem,gdyby nie to,że nie pozwoliła nikomu się dotknąć i zaczęła gryżć...pani z niej zrezygnowała...i wiecie co ja nawet się cieszę,bo nie takiego domu chciałabym dla Zosi...nie do kojca...tylko do domu,tak jak Tobi...ale problem jest głębszy,jeśli Zosia nie pozwoli nikomu dotknąć się to może stracić okazję do znalezienia jakiegokolwiek domu...Z TYM TRZEBA COŚ ZROBIĆ!Proponuję,żeby rozważyć dla Zosi sposób na odczulenie...trzeba nauczyć ją nie bać się obcych...macie z nią największy kontakt...TO JEST BARDZO WAŻNE!Trzeba też nauczyć Zosię nie bać się obroży i smyczy...już zaczęła robić postępy...musi być na to jakiś sposób.KAJU,Ty JESTEŚ MĄDRĄ DZIEWCZYNĄ,POMYŚL O TYM DLA DOBRA ZOSI!:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']Edziu,Kaju...dziś do Żychlina zamiast Szarika miał pojechać Kiko i Zośka...pani straciła bernardyna i chciała drugiego psiaka...przypuszczam,że jak weszła to nasza para Kiko i Zośka bardzo jej się spodobali...ale pani chciała psa łagodnego...więc zrezygnowała z Kiko...do Zośki jej zdaniem pasował Szarik...i pewnie Zosia pojechałaby dziś z Szarikiem,gdyby nie to,że nie pozwoliła nikomu się dotknąć i zaczęła gryżć...pani z niej zrezygnowała...i wiecie co ja nawet się cieszę,bo nie takiego domu chciałabym dla Zosi...nie do kojca...tylko do domu,tak jak Tobi...ale problem jest głębszy,jeśli Zosia nie pozwoli nikomu dotknąć się to może stracić okazję do znalezienia jakiegokolwiek domu...Z TYM TRZEBA COŚ ZROBIĆ!Proponuję,żeby rozważyć dla Zosi sposób na odczulenie...trzeba nauczyć ją nie bać się obcych...macie z nią największy kontakt...TO JEST BARDZO WAŻNE!Trzeba też nauczyć Zosię nie bać się obroży i smyczy...już zaczęła robić postępy...musi być na to jakiś sposób.KAJU,Ty JESTEŚ MĄDRĄ DZIEWCZYNĄ,POMYŚL O TYM DLA DOBRA ZOSI!:lol:[/QUOTE]
Jeżeli z obrożą ma złe doświadczenia, to nie ma co jej męczyć, lepiej zainwestować w szelki ;)
Z tego co wiem Maciek z nią pracuje, jak będę się z nim widzieć to zasugeruję parę rzeczy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaja10014']Jeżeli z obrożą ma złe doświadczenia, to nie ma co jej męczyć, lepiej zainwestować w szelki ;)
Z tego co wiem Maciek z nią pracuje, jak będę się z nim widzieć to zasugeruję parę rzeczy.[/QUOTE]
Kaju zasugeruj...szelki spróbuję przynieść w sobotę do schroniska...kupiłam na bazarku dla Romki ale ona w nich nie chodzi...

Link to comment
Share on other sites

[B]Kaju,ogłoszenia Zośki są z 16 kwietnia...może powtórzyć?[/B]Wrzucę ją na bazarek albo do Ziutki...[B]co o tym sądzisz[/B]...może w ogłoszeniu trzeba napisać,ze wymaga odpowiedzialnego domu,takiego,który popracuje z Zośką...[B]Majqa,doradz coś proszę...Mamanabank Ty także[/B]...Zosia,nie może dostać się do domku,który nie będzie miał czasu poświęcić jej choć kilku godzin dziennie,na pracę i spacery z nią...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka'][B]Kaju,ogłoszenia Zośki są z 16 kwietnia...może powtórzyć?[/B]Wrzucę ją na bazarek albo do Ziutki...[B]co o tym sądzisz[/B]...może w ogłoszeniu trzeba napisać,ze wymaga odpowiedzialnego domu,takiego,który popracuje z Zośką...[B]Majqa,doradz coś proszę...Mamanabank Ty także[/B]...Zosia,nie może dostać się do domku,który nie będzie miał czasu poświęcić jej choć kilku godzin dziennie,na pracę i spacery z nią...[/QUOTE]
Powtarzać powtarzać!

Link to comment
Share on other sites

Tak brzmiało poprzednie ogłoszenie Zośki,moim zdaniem trzeba je poprawić,może należy napisać,że boi się zakładania obroży?Doradzcie!!!
Zośka jest młodą około 2letnią suczką, mieszańcem sznaucera. Jest aktywna, ciekawska i odważna. Jeśli marzysz o przyjacielu na lata, który będzie towarzyszył ci na spacerach, zachęcał do zabawy i cieszył na sam dźwięk twojego głosu, potrzebujesz właśnie Zośki. Oprócz radości życia Zośka obdarzy cię przywiązaniem i wiernością.
Zośka jest też piękną suczką, szorstkowłosą i kudłatą, wśród swoich przodków na pewno miała sznaucera. Zośka waży około 13 kg i sięga wzrostem do połowy łydki.
Przed adopcją Zośka zostanie wysterylizowana, jest zaszczepiona i odrobaczona.
SZUKAMY DOMU DLA ZOŚKI!

Kontakt w sprawie adopcji suni:
Romka 604 10 11 65

Link to comment
Share on other sites

jeśli się mogę wtrącić z pozycji osoby,która adoptowała psa ze schronu; przyjmijmy,ze jestem zainteresowana i przychodzę po psicę a ona nie da się wziąć na smycz ani pogłaskać jak mam TAKIEGO psa adoptować.
ten pies moim zdaniem nie jest przygotowany do adopcji

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczy zew']jeśli się mogę wtrącić z pozycji osoby,która adoptowała psa ze schronu; przyjmijmy,ze jestem zainteresowana i przychodzę po psicę a ona nie da się wziąć na smycz ani pogłaskać jak mam TAKIEGO psa adoptować.
ten pies moim zdaniem nie jest przygotowany do adopcji[/QUOTE]
I masz rację...czytaj wyżej nasze posty(116) i propozycję zmiany ogłoszenia...są osoby,które mogłyby zaakceptować Zośkę i popracować z nią...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...