Jump to content
Dogomania

Nesia w BDT odzyskuje radość życia, trzyma sztamę z Rudosławą i szuka super DS:)


Igiełka

Recommended Posts

[quote name='Iljova']Jak już wielokrotnie na różnych wątkach pisałam nie mogę obecnie pozwolić sobie na to szczęście z cierpliwością muszę poczekać, ale wierzę że ten dzień nadejdzie. Pies to nie maskotka i trzeba go żywić,czasami leczyć a na to potrzebne są pieniądze, a ja wtym momemcie mam wielki finansowy dół i jak narazie powoli idzie wychodzenie z niego ...[/QUOTE]

tak samo jak Cioteczka Celebrinfea my także do nas zapraszamy jest miło i wesoło :)
Kochana może jakoś możemy Ci pomóc ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Celebrinfea']Igiełka ja też tak chcę, wyłożę się łapami do góry ;) co Ty na to? ;) A jak tam ogłoszonka są jeszcze aktywne?[/QUOTE]

nie ma sprawy położ się wygodnie i rozlużnij zaraz wymiziam tylko przydałaby mi się jeszcze dodatkowa para rąk hehe :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Celebrinfea'] A jak tam ogłoszonka są jeszcze aktywne?[/QUOTE]
ogłoszenia kupiłam w marcu pewnie już teraz nie aktywne chciałam kupić na bazarku ale muszę się wstrzymać do wieczorka wtedy będe wiedziała na czym stoję :) dziękuje że pytasz

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Celebrinfea']Trzymam kciuki za puchatą paróweczkę :) Standardowo podrap ją za uszkiem i pozdrów od moich urwisów :)[/QUOTE]

Przyłączam się :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou:
Celebrinfea masz pełną skrzynkę i nie mogę wysłac PW Igiełko do Ciebie też nie mogę wysłać PW

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iljova']Przyłączam się :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou:
Celebrinfea masz pełną skrzynkę i nie mogę wysłac PW Igiełko do Ciebie też nie mogę wysłać PW[/QUOTE]
bardzo dziękujemy Cioteczko jak możemy Ci jakoś pomóc to wal śmiało :)

Link to comment
Share on other sites

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_I_x4Uhz20m4/Tb_bIJi3E9I/AAAAAAAABT8/6xjnQK2zKGE/s512/glitteryourway-d9a4c5b2%5B1%5D.gif[/IMG]


[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_I_x4Uhz20m4/Tb_bF-wwRzI/AAAAAAAABTc/h2gA4f6vzzU/glitteryourway-61c1d9d8%5B1%5D.gif[/IMG]





[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_I_x4Uhz20m4/Tb65i-SkUvI/AAAAAAAABSk/3upx38QvS8o/26.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Witajcie
Iljova obrazek przepiękny dziękujemy.

Tak bardzo chcieliśmy móc napisać tutaj o wielkich jak świat i wysokich jak góry postępach.
Ogromnie pragnęliśmy podzielić się z Wami naszą radością.
Gdybyśmy mogli zasiać ziarna jedności zasialibyśmy ich miliony.
Gdybyśmy mogli cofnąć zegar Jej lat.. próbowaliśmy lecz on jak był tak jest nieruchomy.

Niesamowitym jest fakt że ta wspaniała kobieta ma w sobie tak ogromne pokłady wiary że wszystkich ludzi na ziemi mogłaby nią obdzielić, ma wielką pogodę ducha, ciągle się śmieje mimo wszystko żartuje a uśmiech nie znika z Jej twarzy tylko na stałe tam zamieszkał. Pomaga wszystkim, którzy się zwrócą o pomoc od zawsze nazywana dobrą druhną czuwającą nad losem potrzebujących.
Dotychczasowe życie utraciła na zawsze części swego losu nie odzyska już nigdy, one nie powrócą.Nigdy nie będzie już tak jak przedtem. Plany,marzenia,perspektywy ulotne niczym wiatr. Części rzeczy nie doświadczyła choć tak bardzo czekała na te gesty życia części z nich już nigdy nie doświadczy.

Od urodzenia kochała dwa aspekty słabszych i taniec. Tym pierwszym zajmuję się już bardzo długo choć sama teraz w potrzebie stara się to ukryć, niezwykle silna i pełna optymizmu, nigdy nie skarżyła się na swój los, zawsze dziękowała za to co ma i czym może dzielić się z Innymi. Czy kiedyś los pozwoli stanąć Jej jeszcze na parkecie życia ? By mogła zatańczyć pięknie? Czy będzie Jej dane oczarować swymi krokami publiczność ?

URODZONA NA NOWO
Na początku drogi wisi kartka a na niej dużymi literami napis NIE WRACAJ!
Mimo bólu ma w sobie ogromną siłę do walki o życie. Z pogodą w sercu dodaje otuchy Wszystkim wokół. Patrzy głęboko w oczy i szeroko się uśmiecha.
Sami nie damy rady ze wszystkim.

potrzebujemy Waszej pomocy

Link to comment
Share on other sites

Znałam i znam takich ludzi, którzy bardziej skupiają się na innych niż sobie. Ludzi u ktorych pomimo ogromnego cierpienia, bólu uśmiech zawsze był na twarzy
Cały czas myśle o Was(ale nie tylko, bo o wielu takich osobach potrzebujących wsparcia w jednych z najtrudniejszych chwil swojego życia). jak mogę pomóc oprócz tego co do tej pory ???
Igiełko napisz czy jest coś jeszcze co mogłabym zrobić

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_I_x4Uhz20m4/Tb_HQytHgoI/AAAAAAAABS0/tpprNdGYwQ8/25j9wnr.gif[/IMG]

Dodam jeszcze że od takich ludzi powinniśmy się uczyć i brać z nich przykład. Wiem niektórzy powiedzą to zbyt trudne, ale czy ktoś powiedział że całe nasze życie będzie łatwe ???
Uczmy się od nich. Skoro oni potrafią pomimo ogromu swojego cierpienia pomagać innym, to My tym bardziej.
Jeśli tacy ludzie mają tyle siły, to My tym bardziej powinniśmy ją mieć.

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_I_x4Uhz20m4/Tb_Iag3UMoI/AAAAAAAABS4/1JI90btnQFs/wierszyk_wierze_serca_serce%5B2%5D.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Jeśli Tylko będziesz chciała, czuła taką potrzebę i będziesz gotowa to możesz pisać do mnie o wszystkim i zawsze.
Jeśli tylko będę w stanie to pomogę. Trzymajcie się. Przytulam Was . :iloveyou: :glaszcze: :painting: :buzi:
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_I_x4Uhz20m4/TbUs-4m07WI/AAAAAAAAAmY/14-ztg04dBw/blue-heart8%5B1%5D.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igiełka']Choć pewne rzeczy sprawiają Jej trudność z uporem idzie do przodu.
Iljova pięknie napisałaś to prawda że wielu powinno się uczyć od takich ludzi wiary i siły do zmagań z codziennością.[/QUOTE]


No właśnie idzie do przodu, bo tacy ludzie najpierw myślą o innych, a gdzieś w domu lub podobnym miejscu tylko pozwalają sobie na pokazanie swojego bólu.
Stąd chyba właśnie czerpią tą ogromną siłę,to dodaje im energii, że na pierwszym miejscu jest pomoc innym, a na końcu myślenie o sobie.

Link to comment
Share on other sites

marzenia...czasem jest tak trudno je spełnić :( trzeba tyle czasu, cierpliwości, nieraz bólu i cierpienia, ale zawsze warto. O wiele trudniej jest jednak samemu walczyć z przykrą rzeczywistością, dlatego tak ważne jest wsparcie bliskich. Igiełko, trzymajcie się mocno, ciągle o Was myślę i jestem z Wami!!

Link to comment
Share on other sites

Ale ja jestem, czytam wszystko każdego dnia...tylko nie zawsze daję o sobie znać... teraz mam sporo na głowie i gdybym miała coś pisać, to pewnie zaczęłoby się od narzekania, dlatego siędzę cicho. Sama popatrz jak ten mój poprzedni post wygląda :( I jeszcze o Abisia tak się martwię...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estrella']Ale ja jestem, czytam wszystko każdego dnia...tylko nie zawsze daję o sobie znać... teraz mam sporo na głowie i gdybym miała coś pisać, to pewnie zaczęłoby się od narzekania, dlatego siędzę cicho. Sama popatrz jak ten mój poprzedni post wygląda :( I jeszcze o Abisia tak się martwię...[/QUOTE]

Ciotka czy coś się stało? Masz jakieś problemy pamiętasz że zawsze pomożemy jak będziesz czegoś potrzebowała. Też martwię się o Abiego i jak na szpilkach czekam na jakieś wieści.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...