Jump to content
Dogomania

Przemyśl 10.09.2006


Gosik71

Recommended Posts

  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ania i Mirek']Nie ma problemu ja się dowiem co dostała ta Akita w końcu ten sam ring mamy,tylko oby nie padało to napewno będe obserwować a mężusiowi swojemu karze zrobić zdjęcie.:lol:
Co do opłat to 65 zł za psa.
Znacie może sędziego który nas będzie oceniał Henryk Stępka !!![/QUOTE]

będę ogromnie wdzieczna!!!!!!!!!!!!!!
<a sędziego nie znam, nigdy nas nie oceniał>

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lavanara']
Nie wiecie jak ta wystawa mniej więcej wygląda?? Jak z organizacją?? Czy rindi duże??[/quote]

[FONT=Comic Sans MS]Wystawa zorganizowana jest na stadionie - ringi duże, sporo miejsca by pobiegać z psem, pokazać go - nawet jak jest spora stawka :) przy wejsciu w roku poprzednim był namiot-sekretariat; wszytsko szło sprawnie i szybko :) [/FONT]
[FONT=Comic Sans MS]Jedyny minus to brak cienia w przypadku takiego upału jak był w Rzeszowie, ale ja po cichu liczę na słoneczną pogodę aczkolwiek niekoniecznie upalną :) wystarczy 18* ;)[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eurasierka']Em-ka, dzięki :lol: za odp. a gdzie znalazłaś info?[/quote]
[FONT=Comic Sans MS]Znalazłam ulotkę, którą otrzymałam na wystawie rzeszowskiej ;) [/FONT]
[FONT=Comic Sans MS]no, i cena też jest za psa...........lepiej późno niż wcale :) (dziekuję za odpowiedz Ani i Mirkowi)[/FONT]
[FONT=Comic Sans MS]w necie niestety szukałam sporo czasu i nie ma nic :([/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...