Jump to content
Dogomania

Claudia ma 2 lata, już w NOWYM DOMU.


Noemi1

Recommended Posts

  • Replies 715
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='holmina']do gory Claudusia!
moje psiaki jedza jak dzikie obierki od ziemniakow!!!!wariuja na ich punkcie prosiaki jedne!ale obierki czyszcza im zabki moze Claudusia tez zasmakuje,,,,[/QUOTE]

A może ??? :) Ziemniaki mam, ale nie zaszkodzą jej???

EDIT: A ciasto marchewkowe PYCHOTKA :)
Raz w życiu jadłam :)

Link to comment
Share on other sites

oj sa!moje prosiaki/pudel i kundelek ,czyli mini onek opasły/jak zobacza ze obieram ziemniaki to az piszcza,lapy daja i tylko zyzola zeby jakas obierke lub calego ziemniaka podkrasc....

drugi przysmak to papryka.../ale nie chili!haha,pojecia nie mam skad im sie wziely takie zachcianki !wzielam stwory ze schronu..tam chyba nie byly karmione obierkami i papryka!

Link to comment
Share on other sites

Ale numeranty :)
Mnie cały czas dziwi, że te schroniskowe psiaki, w ogóle nie chcą różnych psich przysmaków i najlepszej suchej karmy, na które moja hrabiowska Żaba się rzuca. Próbowałam już wielu. ALe mokrą z lepszych puszek, lub gotowane bardzo chętnie pałaszują :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='holmina']i moje tez juz ukochane!

oj te moje maja pomysly dzikie!ostatnio pudel wskoczyl na stol /na chwilke wyszlam do pokoju/i...pozarl migiem pelna miseczke rodzynek...cudaki kulinarne[/QUOTE]

Twój rodzynki, a mojej Mamy wszystkożerna sunia (już za TM), zjadła kiedyś z pudełka 1 kg suchego makaronu i zamknęła pudełko :)
Jak tego dokonała nikt nie wie, ale nie było wesoło jak makaron zaczął puchnąć w brzuchu. 2 dni cierpiała i dostawała zatrzyki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Noemi1']Twój rodzynki, a mojej Mamy wszystkożerna sunia (już za TM), zjadła kiedyś z pudełka 1 kg suchego makaronu i zamknęła pudełko :)
Jak tego dokonała nikt nie wie, ale nie było wesoło jak makaron zaczął puchnąć w brzuchu. 2 dni cierpiała i dostawała zatrzyki.[/QUOTE]

hahah jak ona to zrobila!!!?
Ja mialam tez taka cwanizne!tez ze schronu,zyla prawie 20 lat za Tm w ubieglym roku,
musialam ja zostawic na 2 dni z moja mama ,byla tak wsciekla na mnie ze ze zlosci pozarla mi kostium chanel...najlepszy moj ciuch
jak wrocilam chyba zrobilo jej sie glupio...bo cichutko zeby nikt nie widzial probowala go ukryc na balkonie za wielka donica
a ja nawet nie miala sumienia sie wsciekac tylko sikalam ze smiechu...

Link to comment
Share on other sites

Ale miałaś kochane maleństwo :)
Mojej Mamy sunia (a właściwie Dziadka, który zmarł parę lat temu), też była ze schroniska i wracała tam kilka razy, bo brali ją starsi ludzie, a po ich śmierci rodzina psa do schronu oddawała :(
Na naszą diwę też się nie dawało krzyczeć, bo udawała, że to nie ona i robiła słodkie minki :)
Cwane te nasze kochane psiaki :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...