Jump to content
Dogomania

Kochana Nuka. Oddam w dobre ręce. Ważne


Dominik.Dom

Recommended Posts

Witam. Z przykrością dodaje to ogłoszenie lecz niestety ...!! Muszę pilnie wyjechać za granicę gdyż nie potrafię wyjść z długów zarabiając w Polsce. Poszukuję dobrego domu dla mojej suczki która ma na imię Nuka. Czarny kundelek średniego wzrostu. Jest to bardzo posłuszy, kochany, karny i mądry piesek. Jest to pies który ma osobowość !!! Ma 5 lat. Bardzo szybko się uczy więc można ja wiele nauczyć w któtkim czasie. Nie robi w domu. Czasem byłem w pracy ponad 12 godzin, a ona mimo iż się męczyła nie narobiła i czekała, aż wrócę do domu. Nie oddala się od właściciela na więcej niż 5 metrów. Jak już mówiłem z przykrością dodaje to ogłoszenie, ale zauwazyłem, ze od kiedy mieszkam sam męczy się sama w domu.. bo ja cały czas pracuje. Dodam jeszcze, ze uwielbia chodzić na smyczy. Jak ja jej nie założe to sama bierze ją w zęby i się prowadzi :) W razie informacji proszę pisać na gg: 9178218. Zainteresowanym wyślę filmik, zdjęcia i opowiem coś wiecej na jej temat. Pozdrawiam Dominik

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dominik.Dom'] Nie robi w domu. Czasem byłem w pracy ponad 12 godzin, a ona mimo iż się męczyła nie narobiła i czekała, aż wrócę do domu. [/QUOTE]
ze tak spytam.... w czym zatem problem? tu jest praca, tam bedzie praca... dzisiaj przejazd z psem przez granice zaden problem; szkoda psa, zeby trafil do schronu lub na ulice :(

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...