Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

1 minutę temu, dOgLoV napisał:

też chodziło mi o to że się walnęłaś :P

Ooooo no to gratulację :* Olivier też ładne imię <3

Musicie mi wybaczyć, bo już z niewsypania chodzę do tyłu :/ Już miałam iść spać, ale zobaczyłam, że Aga zawitała na dogo i zostałam :P Ale zjem zaraz mozarellę i idę spać :P

Dziękuję w imieniu młodego tatusia :)

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, *Magda* napisał:

Musicie mi wybaczyć, bo już z niewsypania chodzę do tyłu :/ Już miałam iść spać, ale zobaczyłam, że Aga zawitała na dogo i zostałam :P Ale zjem zaraz mozarellę i idę spać :P

Dziękuję w imieniu młodego tatusia :)

Nieeee no w takim wypadku wybaczam :* :* ;* :*

Nawet nie próbuję sobie wyobrażać jak musisz mieć ciężko , ja z jednym dzieckiem chodze cały czas nie wyspana a z dwójką to bym chyba padła ;)

Link to comment
Share on other sites

Ogólnie, nie mogę narzekać, skoro mam czas na dogo :P Jednak fakt jest taki, że nawet jak już znajdzie się chwila na drzemkę (nie zbyt często), to ciężko mi to zrealizować :/ W takich sytuacjach najczęściej mam ochotę wypić w spokoju kawę, coś poczytać....no a potem przychodzi wieczór, ledwo widzę na oczy i żałuję, że jednak się nie zdrzemnęłam :D

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Ania :) napisał:

Hej Magda i dwa Theodory :D 

Hejka :P

Śmiejcie się, śmiejcie :mad: Pogadamy jak któraś z Was będzie miała dwoje dzieci i męża na stanie :P

A teraz już idę spać ;) A raczej poczytać 1 rozdział książki i dopiero spać :P

Link to comment
Share on other sites

Skąd ja to znam , dzisiaj już mi aż zimno było od niewyspania i Sebek mówi do mnie " to czemu sie nie zdrzemniesz w dzien jak młody śpi " ale kiedy ja mam się zdrzemnąć jak ja wlasnie wtedy mam czas na kawę albo żeby pranie zrobić w spokoju albo wyprasować a zanim to wszystko zrobie to młody sie budzi , już takie nasze mamusiowe myślenie ;)

Link to comment
Share on other sites

Teraz, dOgLoV napisał:

Skąd ja to znam , dzisiaj już mi aż zimno było od niewyspania i Sebek mówi do mnie " to czemu sie nie zdrzemniesz w dzien jak młody śpi " ale kiedy ja mam się zdrzemnąć jak ja wlasnie wtedy mam czas na kawę albo żeby pranie zrobić w spokoju albo wyprasować a zanim to wszystko zrobie to młody sie budzi , już takie nasze mamusiowe myślenie ;)

Chyba nasza głupota :P

Dobranoc ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...