Jump to content
Dogomania

Gruby - Knurów koło Gliwic


Recommended Posts

witam.
wiem, że jest tyle bidulków potrzebujących natychmiastowej pomocy, ale nie mam już pomysłu gdzie mogłabym zamieścić moją prośbę. Historia psiaka nie jest skomplikowana ale długa - zainteresowanym opowiem lub opiszę.
PIESEK 2,5-letni mieszaniec jamnikopodobny , szczepiony regularnie , odrobaczany.Mieszka obecnie ze starszym panem po wylewie i sześcioletnią suką, która jest dominująca. Pies pomimo, że jest obdarzony uczuciem to tak naprawdę NIGDY nie miał swojego własnego człowieka. Zawsze jest tym DRUGIM - niestety do miski też co widać , kiedy tylko zrobię choćby tygodniową przerwę w dokarmianiu.
Piesek potrzebuję SWOJEGO własnego Pana kochającego mądrze i swojej własnej miski.Wady jekie posiada - wymiotuje jadąc samochodem, skacze na biegające dzieci i okropnie boi się zostawać w domu - długo i głośno płacze. Mój zaborczy i nie tolerujący samców pies ogranicza moje możliwości pomocy temu psiakowi. Szukam odpowiedzialnej osoby, która poradzi sobie z takim nieułożonym psiakiem. Piesek wart jest miłości i cierpliwości. Jest chetny do współpracy - potrzebuje tylko konsekwencji i będą jeszcze z niego "ludzie" Czas mnie nagli - pan idzie w tym roku do sanatorium.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...