Jump to content
Dogomania

30 psiaków tonie w błocie!Pomocy!


Recommended Posts

  • Replies 293
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Troszkę dziwny wątek... jeżeli są chętni, aby pomóc w sterylkach i w przetrzymaniu suczek po zabiegu, to w czym problem?? Żeby za chwilę się nie okazało, że zamiast ratować 2 szczeniaki będziecie ratować z dwadzieścia....

Link to comment
Share on other sites

Trisza, trzeba przemyśleć sprawę.. Nic się nie kroi dla psiaków, żadem dom tymczasowy.. Jedyne wyjście to w tym momencie skorzystanie z oferty TOZu.. I trudno, sunie wrócą na podwórko.. I wtedy będziemy je ogłaszać, szukać domów.. może się uda.. Ale przynajmniej powstrzymamy rozmnażanie się tych psiaków..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Aga_']Strasznie mi się nie podoba wizja powrotu psinek po sterylce w błoto....... :( Ale co możemy zrobić w tym momencie?[/QUOTE]

One muszą być przetrzymane do wygojenia, bo w tym przypadku nie może być to np. tydzień....
Dziewczyny zacznijcie szukać deklaracji, może najpierw TOZ pomoże a następnie trafią do hoteliku...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Trisza']Proszę o odpowiedz Rabarbar gdzie sunie mają być?[/QUOTE]
Trisza , miałaś ponownie skontaktować się z TOZ i podać adres gdzie pieski przebywają. Ktoś z TOZu musi pojechać na miejsce , a właściel wyrazić zgodę na sterylizację i przekazanie suczek pod tymczasową opiekę TOZu na czas rekonwalescencji po zabiegu. Suczki będą przebywały w doświadczonym domu tymczasowym.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Aga_']TOZ oferuje przetrzymanie po sterylce przez 14 dni.. Wystarczy na wygojenie się?[/QUOTE]

Różnie to była, zależy jaka metodą będą te sterylki wykonywane. Mojej kotce np. która jest domowa niewychodząca zajęło to przeszło 2 miesiące !!

MUszę się przyznać, że nie mogłabym najpierw trzymać u siebie zwierzaka a pózniej zwrócić go w takie miejsce...:shake: , chyba żeby ewidentnie było witać, że tęskni...

Link to comment
Share on other sites

Jedynym rozsądnym wyjściem z tej sytuacji to sterylizacja suk .Po 14 dniach suczka spokojnie moze wrócić na podwórko.Bez robienia sterylizacji za chwile będzie ze 40 szczeniaków:-(Prędzej się znajdzie dom dla dorosłej suni wysterylizowaniej.Myśle że nawet jakby miały zostać na starych śmiaciach a będą wysterylizowane to już jest jakiś plus

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Trisza']Przesyłam na PW,numer telefonu odnośnie sprawy psiaków.Czy ktoś z TOZ się skontaktuje z panią???Rabarbar skoro zaczęłas sama że TOZ może pomóc, musisz znać tam ludzi.Teraz nie chcesz brać sprawy w ręce?[/QUOTE]
Tak ktoś się skontaktuje - myślałam, że to Wam zależy na sterylizacji.

Link to comment
Share on other sites

A co to znaczy" nam" zależy?Komu?Tak zależy nam uczestnikom forum.Rabarbar przekazałam numer telefonu.Bardzo proszę aby ktoś z TOZ się skontaktował.Jesteśmy nastawieni na współpracę.Ludzie tutaj chcą pomagać i wzajemnie się wspierać.Wszyscy razem bez animozji i uprzedzeń.Tak zależy nam na losie tych zwierząt, którymi stale się interesujemy, Już dwa znalazły DS.Najważniejsze jest dobro zwierząt a nie przepychanki. Nieprawda??Podjedziemy wspólnie i postaramy się pomóc tym biedom.Najważniesze jest znalezienie DT tym biedulom po sterylizacji.

Link to comment
Share on other sites

Trisza 1 marca w wątku Dusi

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/202762-Dusia-błaga-o-zabranie-((.Przemarznięta-zdominowana-i-wystraszona/page5[/URL]

napisałm i zacytuję;
[INDENT]Trisza
Toz Tarnów zapewni sterylizacje dwóch suczek w trybie pilnym. Proszę się skontaktować i omówić szczegóły.

[URL="http://www.toztarnow.pl/"][COLOR=#4444ff]http://www.toztarnow.pl/[/COLOR][/URL]

Wczoraj 7 marca przesłałaś mi numer wolontariuszki, który przekazałam prezesowi TOZu - napewno się skontaktuje i omówi szczegóły.
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Witam, trafilem na ten watek i mam swoje uwagi. Na co czekacie ze sterylizacja? Caly tydzien piszecie o suczkach w ciazy, jakas juz urodzila, przeciez kazdy dzien jest wazny, zaden weterynarz nie zrobi Wam sterylizacji w zaawansowanej ciązy. Trzeba sterylizowac kolejne suczki, poki jeszcze nie sa w widocznej ciazy. Im wczesniej, tym zabieg mniej obciazajacy dla zwierzakow. Za dwa tygodnie bedzie moze juz cieplo i nie bedzie problemu blota po powrocie suczek. A ile tam w ogole jest suczek?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Psinek']Witam, trafilem na ten watek i mam swoje uwagi. Na co czekacie ze sterylizacja? Caly tydzien piszecie o suczkach w ciazy, jakas juz urodzila, przeciez kazdy dzien jest wazny, [B]zaden weterynarz nie zrobi Wam sterylizacji w zaawansowanej ciązy[/B]. Trzeba sterylizowac kolejne suczki, poki jeszcze nie sa w widocznej ciazy. Im wczesniej, tym zabieg mniej obciazajacy dla zwierzakow. Za dwa tygodnie bedzie moze juz cieplo i nie bedzie problemu blota po powrocie suczek. A ile tam w ogole jest suczek?[/QUOTE]

W jednym przypadku się z Tobą nie zgodzę (zdanie wytłuściłam ;))

Trisza, tak czasami jest, że ludzi pełno a jak przychodzi co do czego, to wszyscy umywają ręce.... Pozdrawiam;)

Link to comment
Share on other sites

Trisza, nikt nie odbiera telefonu od wczoraj, nikt nie odpisał, nikt nie oddzwonił.
Czy sobie żarty urządzacie, czy dziewczynki przesypują piasek... w piaskownicy.
Czy Ty tam byłaś i widziałaś 30 psów w błocie? Może załżycielka wątku była?
Będziecie czekać pół roku jak efra w wątku zagłodzonej suni, która urodziła maleństwa.

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/193050-Zagłodzona-sunia-szuka-nowego-domu?p=15400449#post15400449[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...