Jump to content
Dogomania

30 psiaków tonie w błocie!Pomocy!


Recommended Posts

Rabarbar a ja mam wrażenie,że jesteś tutaj wyłącznie po to aby kontrolować.Jeżeli nie odebrała ta osoba, to miała widocznie ważne sprawy, ponieważ zajmuje się cały czas interwencjami.Przekażę aby pilnie się skontaktowała.Proszę bardzo niech TOZ się wykaże w sprawie zagłodzonej suni i coś postanowi!Macie inspektorów i mocne argumenty do odebrania suni z łańcucha??

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 293
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Doczytalem caly watek i przyznam, zdziwilo mnie troche, dlaczego tą Fundacje Zmieńmy Świat, o ktorej piszecie, przez ponad miesiac nie stac bylo na wysterylizowanie choc jednej suczki z tego podworka. Zaglądnalem na ich strone i o dziwo, nie dowiedzialem sie wiele, na co przeznaczaja pieniadze. W ostatnim sprawozdaniu finansowym pisza tylko tyle, ze w 2009 roku wydali aż 36 713 zl na "pozostale koszty operacyjne". I nic wiecej. A mialem zamiar im przelac pare zlotych na sterylizacje psiakow. Ale nie zniechecam innych.

Link to comment
Share on other sites

Trisza, co w tym zabawnego co napisalem wyzej i co to ma wspolnego z TOZ? Prosze, sama wejdz na strone Fundacji i napisz nam potem, ile z tych nie malych "kosztow operacyjnych" przeznaczyli na sterylizacje psow i kotow. Czy to jakas tajemnica?

Link to comment
Share on other sites

A skąd Ty masz jakieś sugestie,że tym zajmuje się FZŚ.?Wiesz ile prywatnych osób stara się pomóc temu podwórku?Same z dziewczynami zadbałysmy aby chociaż dwie sunie poszly w dobre ręce, w miarę mozliwosci dowozimy karmę.Pojawia się nagle TOZ, chętny do współpracy, który szybko winien wyłapywać takie sprawy i głosi peany na temat dwóch sterylizacji?Tam jest aż 11 suczek!Jak trzeba będzie to i Fundacja wysterylizuje kilka.Ludzie!!Nie umiecie współpracować tylko srać jeden na drugiego i patrzeć sobie na ręce??Zenada!!!!Dogadajcie się wreszczcie bo czeka tyle problemów do rozwiązania a jak macie wchodzić na forum i wyłapywać jakieś potknięcia to chyba pora się przekwalifikować.A my wysterylizuyjemy a tamci są be i tak w koło Macieju.
A dobro zwierząt?????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallischic']30 psiaków czeka na pomoc.U starszego małzenstwa które przygarnia bezdomne psy nie mając na to srodkow.Psy zyją na podworzu, nie mają bud ani pozywienia.Potrzebujemy bud,koców,kolder, misek,karmy i funduszy na sterylizacje i szczepienie.
Konto Fundacji,wplaty:60 1540 1203 2001 4288 0006 0001 z dopiskiem Psy tarnow krzyz.
Sytuacja jest tragiczna.Psy spia w dziurach wykopanych w ziemi ,kilka z nich wciska sie do stodoly. najgorzej jest z suczkami,moga w kazdej chwili zajsc w ciaze.Gdyby kilka z nich mozna bylo zaadoptowac.
Zdięcia pozniej.[/QUOTE]
Widzisz Trisza to pierwszy post tego wątku.

Link to comment
Share on other sites

Fundacja fundacją, też stara się pomagać na tyle ile może.Ale w sprawę zaangażowało sie mnóstwo osób prywatnych.A wy zamiast starać się choć na chwilę odrzegnac się od lokalnego konfliktu, nadal staracie się ośmieszać, wytykając, rozliczając.Każdy niech zacznie od siebie.Zastanawiamy się wspólnie jak pomów w tej sytuacji a zaczynają sie pojawiać posty rozliczające?To jest odpowiedni wątek?Jak macie "ale "proszę sobie założyć osobny.I starać się zacząć wspólnie pod jednym szyldem działać dla zwierząt.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Trisza']A skąd Ty masz jakieś sugestie,że tym zajmuje się FZŚ.?Wiesz ile prywatnych osób stara się pomóc temu podwórku?Same z dziewczynami zadbałysmy aby chociaż dwie sunie poszly w dobre ręce, w miarę mozliwosci dowozimy karmę.Pojawia się nagle TOZ, chętny do współpracy, który szybko winien wyłapywać takie sprawy i głosi peany na temat dwóch sterylizacji?Tam jest aż 11 suczek!Jak trzeba będzie to i Fundacja wysterylizuje kilka.Ludzie!!Nie umiecie współpracować tylko srać jeden na drugiego i patrzeć sobie na ręce??Zenada!!!!Dogadajcie się wreszczcie bo czeka tyle problemów do rozwiązania a jak macie wchodzić na forum i wyłapywać jakieś potknięcia to chyba pora się przekwalifikować.A my wysterylizuyjemy a tamci są be i tak w koło Macieju.
A dobro zwierząt?????[/QUOTE]
Trisza czy TOZ został przez Was powiadomiony?Czy przypadek sprawił, że się dowiedział i właśnie zareagował.

Link to comment
Share on other sites

Chyba się nie wydziękujemy za sterylizację dwóch suczek..I nie pisz do mnie "Was" bo ja akurat angażuję swoje siły jako osoba prywatna a od Fundacji dowiedzialam się o psiakach, ponieważ akurat sami stale są w terenie i widzą tragiczny los zwierząt. Wy pomagacie w sterylizacji, oni rozwożą budy. I chwała.Dla mnie w pomocy zwierzętom nie ma podziału na oni, my...Jesteśmy razem, przynajmniej tak powinno byc.I uważam watek fundacji i TOZ za zakonczony.Trzeba nadal zastanawiać się co z psiakami.

Link to comment
Share on other sites

Dawno nie byłam na tym wątku.Bardzo mi smutno jak czytam ostatnie posty.Skad się biorą te przepychanki,"wydzieranie"sobie zasług,etc?Przecież wszyscy chcemy dobra zwierzaków,a w grupie siła.Im więcej ludzi zajmie się jedną sprawą,tym lepiej.ALe nic z tego nie wyjdzie,jeśli będą się kłócić i obrażać.Mi jest akurat głupio bo się ostatnio nie angażowałam,więc niewiele mam do powiedzenia.Chwała wszystkim,którzy coś w tej sprwie robia.Chcę tylko pokazać,jak to wygląda dla kogoś z zewnątrz.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][FONT=Arial][URL=http://img707.imageshack.us/i/img7076m.jpg/][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/9301/img7076m.jpg[/IMG][/URL][/FONT][/SIZE]
[FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][URL=http://img846.imageshack.us/i/img7078m.jpg/][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/8002/img7078m.jpg[/IMG][/URL][/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]
[FONT=Arial]Sunia wybudza się po zabiegu w lecznicy.[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...