Jump to content
Dogomania

Zakochalam się w Talisman'ie


jezzmam

Recommended Posts

:loveu:no po prostu się w nim zakochalam i to po same uszy:oops::loveu:
Codziennie oglądam jego zdjęcie na stronie hodowcy:razz:
Codziennie sprawdzam czy aby go ktoś nie kupil:razz:
Jak go tylko zobaczylam to sie w nim zakochalam:loveu: i nie moge przestać o nim mysleć:shake: juz nie wyrabiam bo myślę i myśle i myślę:shake:
Bardzo chciala bym go kupić,ale........
jest psem........a ja mam już sunie na stanie:razz:
jest szczeniakiem........a ja mam pótoraroczne dziecko:shake:
Ale.......ja go kocham no po prostu nie moge bez niego:placz:
Wiem wiem zaraz powiecie mi,że nie dam rady,że to obowiązek,że to poświęcenie i i i i i i i ,ale on mną tak zakręcil i zawladną moim sercem,że nie mogę o nim przestać myśleć:loveu::placz:
Tak,chcialam sie komuś wyżalić i powiedzieć to komuś nareszcie:placz:
Mam nadzieje,że mnie rozumiecie co czuję:roll:

Link to comment
Share on other sites

No i masz problem z głowy.Drugi pies w tej chwili,szczeniak,to naprawdę byłby nienajlepszy pomysł...
Poczekaj,aż synek podrośnie i wtedy sprowadzisz do domu drugą sunię.

Ja sobie zawsze powtarzam - nie ma tego z tego co by na dobre nie wyszło...choć w danej chwili może się wydawać zupełnie inaczej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka']No i masz problem z głowy.Drugi pies w tej chwili,szczeniak,to naprawdę byłby nienajlepszy pomysł...
[B]
Jezzmam:No wiem ,ale on jest no sama wiesz,no taki ......eh ...:loveu:

[/B] Poczekaj,aż synek podrośnie i wtedy sprowadzisz do domu drugą sunię.

[B]Jezzmam:Nie wiem czy chciala bym drugą sunie.... chyba jednak wolala bym mieć "parkę" :roll:[/B]

Ja sobie zawsze powtarzam - nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło...choć w danej chwili może się wydawać zupełnie inaczej...[/quote]
[B]Jezzmam:Po tej wiadomości,że jest sprzedany jest mi smutno,ale może masz i racje Cockermanko...,ale wiesz jak to jest jak psiak Ci serduchem zawladnie:placz:[/B]

Link to comment
Share on other sites

Ten pies cos w sobie ma... ja rowniez sie w nim zakochalam i namawialam mame... tata nawet sie nad nim zastanawial ale nie mialby dla niego teraz tyle czasu i psiaka wezmie pozniej... w sumie faktycznie nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo bo bede tate namawiac na importa ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dinusia']Heh no za granica w dobrych hodowlach takich jak np z Vejminku sa ladniejsze psy od naszych ;)[/quote]
Acha..czyli nasze psy z dobrych hodowli są "be"..a wszystkie importy "cacy"....oj,coś to chyba nie tak....:diabloti: - chyba zbytnio uogólniasz i upraszczasz temat...:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka']Acha..czyli nasze psy z dobrych hodowli są "be"..a wszystkie importy "cacy"....oj,coś to chyba nie tak....:diabloti: - chyba zbytnio uogólniasz i upraszczasz temat...:angryy:[/quote]
Oczywiscie ze nasze nie sa "be" bo niektore ladniejsze od importow... ;) a poza tym mowie tutaj o dobrych importach bo nie wszystkie sa ladne... ale przewaznie ludzie kryja importami np.Xanthos, Giorgio, Martin, Jeff... Ale u nas tez sa fajne reproduktory z dobrych hodowli np. Bleper'sy ;)rzeczywiscie za bardzo uogolnilam ;) poprostu chodzilo mi o to ze bede namawiac tate na jakiegos fajnego importa z dobrej hodowli za granica ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...