Jump to content
Dogomania

Grafit nareszcie w upragnionym DS!!!;)


MARCHEWA

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Lolalola']czy sa jakies wiesci o Grafficie?......[/QUOTE]
Tak-dzwonila dzis p.Magda- jest juz w hoteliku. Grafit strasznie sie ucieszyl na Jej widok.
Grafit kapie sie z malym owczarkiem i plywa za patykami w stawku. Na poczatku bal sie skoczyc ale osmielolo Go zachowanie 2 psiaka w wodzie. P.Magda zdazyla juz Go wyprostowac w stosunku do kotow- nie goni, jak za Rafala. Prosilam o zaobserwowanie jakie naprawde sa te kupy Grafita. p.Magda zabierze mnie do hoteliku-beda zdjecia i filmy-jutro da znac kiedy dokladnie. powrotna droge wroce z sasiadem p.Magdy -zaplace i poprosze o zwrot kosztow .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']dzis wrocila i w 1 dzien naprostowala go w zachowaniu do kotow?[/QUOTE]
dokladnie. Ona robi cuda-z Skate np. w 5 min nauczyla ,ze nie wchodzil do domu jak Mu nie pozwolila . Nie pchal sie do furtki jak sie wychodzilo zeby czmychnac-ale to przy Niej . ja juz mialam gorzej, cos te psy czuja przy Niej takiego ze jest jakby Przywodca stada czy nie wiem jak to okreslic- One poprostu robia co Ona wymaga i juz.
Mnie przekonala do Niej,ze wyprowadzila na prosta bardzo agresywne psy ktore chodza po podworku jak baranki, koty po Nich skacza bawia sie , luzem biegaja obok kury, krowy i konie. .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']p.Magda zabierze mnie do hoteliku-beda zdjecia i filmy-jutro da znac kiedy dokladnie. powrotna droge wroce z sasiadem p.Magdy -zaplace i poprosze o zwrot kosztow .[/QUOTE]

To czekamy na relacje z wizyty,pieniążki za dojazd oczywiście oddamy.Beataczl,proszę zwróć uwagę na wszystko,czy Grafit jest smutny,czy zadowolony,wyluzowany itp.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MARCHEWA']To czekamy na relacje z wizyty,pieniążki za dojazd oczywiście oddamy.Beataczl,proszę zwróć uwagę na wszystko,czy Grafit jest smutny,czy zadowolony,wyluzowany itp.[/QUOTE]
ok. Mam nadzieje,ze wszystko bedzie na fotkach widac i na filmiku.. ale oczywiscie poobserwuje wszystko.

Link to comment
Share on other sites

wklejam cytat[INDENT]miejsce pewne-rozmawialam juz z MARCHEWKA - transport mamy tez-p.Magda jutro pojedzie swoim autkiem po Grafita za zwrot kosztow paliwa -ja tez jade wezme aparat :smile:
[U][B]no i bede odwiedzac Grafita na miejscu [/B][/U]-[B]to 15 km ode mnie ...

[/B]sledze od dawna watek tego psa
i bardzo trzymam kciuki za znalezienie domku

ale hotel bez info, zdjec, kontaktu, dogladu:(
[B]15 km [/B], toc to mozna na rower wsiasc -az nie moge uwierzyc, zeby dziewczyny musialy jechac 110 km w jedna strone
te tlumaczenia .....
teraz pojedziecie, a pozniej znow to samo
znow pojedziecie?
kojce szczerze powiedziawszy nie sa ,,ciekawe"
zastanowcie sie nad innym hotelem, spiszcie umowe- z klauzula kontaktu, zdjec


[/INDENT]

Edited by Ati
Link to comment
Share on other sites

Niestety,nadal nie mamy żadnych wieści z hotelu,do Beataczl się nie dodzwoniłam.
Martwi mnie to wszystko i to bardzo.
Kkasiiiar,jak do końca tygodnia nic się nie zmieni to jeżeli będziesz mogła pojechać tam to będę wdzięczna.
[B]A w jakim hotelu jest Bart?

[/B]

Link to comment
Share on other sites

Bart przebywa tu :
[URL]http://www.hoteldlapsow.net/[/URL]
[B]Hotel dla Psów Mokry Nosek[/B][B]
Granice 53, 96-515 Teresin (40 km od Warszawy w kierunku Poznania)
Tel: 501 034 608,[/B]
mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]


watek Barta : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/216745-Bart-cudowny-psiak-potrzeba-deklaracji-i-jednorazowych-wplat-zeby-oplacac-hotelik[/url]

Link to comment
Share on other sites

a od kiedy Grafit jest w Mokrym Nosku ???

miał tam jechac , ale coś nie wyszło , a Mokry Nosek napewno nie jest to hotel do którego zawiozła go Beatacz

z czego ja wiem to Grafit jest u jakiejś p Magdy i jakis Rafał się nim zajmował .
Kasiiiar p. Małgosia z Mokrego Noska nigdy w życiu by niezostawiła psów z jakąś obca osoba i nie wyjechała gdzies .

Link to comment
Share on other sites

Mnie też bardzo niepokoi to, że nie ma żadnych wieści od Grafita. Byłam (jestem) skłonna pokryć koszty dojazdu do niego. Co jeszcze stoi na przeszkodzie, żeby do niego jechać, bo chyba nie pieniądze??? Być może p. Magda jest wybitną specjalistką, największą przyjaciółką zwierząt, cudownym człowiekiem, być może... ale wieści z hoteliku powinny być zamieszczane. I zdjęcia. Przecież my płacimy za ten hotelik. Nie rozumiem też, dlaczego przez 3 tyg. (od nieobecność p. Magdy) Grafit był od opieką osoby, o której mało wiemy. Mam nadzieję, zę Grafit nie siedział cały dzień w kojcu, bez możliwości biegania po podwórku. Czy ma ktoś z Was pewność, że zajmowano się Grafitem z należytą starannością? Czy jest podpisana umowa z hotelikiem? Wiemy, co Grafit je? Nic nie wiemy!!! Jestem skłonna zwiększyć swoją deklarację na Grafita, jeśli okaże się, ze nie jest dobrze i trzeba zmienić hotel. Wciąż mam nadzieję, ze jednak jest wszystko dobrze i tylko brak wiadomości tak nas negatywnie nakręca. I oby tak było

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkasiiiar']Bart przebywa tu :
[URL]http://www.hoteldlapsow.net/[/URL]
[B]Hotel dla Psów Mokry Nosek[/B][B]
Granice 53, 96-515 Teresin (40 km od Warszawy w kierunku Poznania)
Tel: 501 034 608,[/B]
mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]


watek Barta : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/216745-Bart-cudowny-psiak-potrzeba-deklaracji-i-jednorazowych-wplat-zeby-oplacac-hotelik[/URL][/QUOTE]

[quote name='Czorcik']a od kiedy Grafit jest w Mokrym Nosku ???

miał tam jechac , ale coś nie wyszło , a Mokry Nosek napewno nie jest to hotel do którego zawiozła go Beatacz

z czego ja wiem to Grafit jest u jakiejś p Magdy i jakis Rafał się nim zajmował .
Kasiiiar p. Małgosia z Mokrego Noska nigdy w życiu by niezostawiła psów z jakąś obca osoba i nie wyjechała gdzies .[/QUOTE]


Grafit nie jest w Mokrym Nosku. Kkasiiiar pisała o Barcie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czorcik']a od kiedy Grafit jest w Mokrym Nosku ???

miał tam jechac , ale coś nie wyszło , a Mokry Nosek napewno nie jest to hotel do którego zawiozła go Beatacz

z czego ja wiem to Grafit jest u jakiejś p Magdy i jakis Rafał się nim zajmował .
Kasiiiar p. Małgosia z Mokrego Noska nigdy w życiu by niezostawiła psów z jakąś obca osoba i nie wyjechała gdzies .[/QUOTE]

Wiem wiem o to wcale sie nie obwiam :) odp Marchewce na pytanie w jakim hotelu przebywa Bart :)

Link to comment
Share on other sites

Dostałam wiadomość od Beataczl,że weźmie taxi i pojedzie na wizytę.Mam nadzieję,że pojawi się dziś lub jutro na wątku i napisze co,kiedy i jak.
Ja jestem stanowczo za zabraniem Grafita z tego hotelu,ponieważ nie tak miało to wszystko wyglądać,miały być wizyty,zdjęcia a nie mamy żadnych konkretnych informacji.
Jutro będę dzwoniła do 2 poleconych hotelików i dam znać jakie ceny i czy nas stać na któryś.
Czorcik-jeżeli możesz zapytać w hoteliku tym od Barta o miejsce dla Grafita i koszty hotelowania to będę wdzięczna.
Musimy jeszcze uzbierać na paliwo,aby przewieźć go w razie co.Ja podnoszę swoją deklarację na 40zł i postaram się zrobić kolejny bazarek.
Mam nadzieję,że jutro Beataczl pojedzie na wizytę i napisze jak to wygląda(modlę się aby wszystko było o.k) a my na spokojnie zorganizujemy dla Grafita nowy hotel i transport,bo tam zostać napewno nie może.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...