Jump to content
Dogomania

Grafit nareszcie w upragnionym DS!!!;)


MARCHEWA

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

On tak bardzo chce byc z czlowiekiem uwielbia spacery i jazde samochodem ..wczoraj wskoczyl do samochodu , zostawilam otwarte drzwi bo wyciągałam zakupy i nie chciał wysciasc tak bardzo chce tego zainteresowana od czlowieka, starsznie go polubilam i bardzo bym chciala zeby mial juz swoje miejsce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agrazka']Tak zimno się zrobiło, Kasia jak Grafit to znosi ?[/QUOTE]

Grafit dostaje o 20 ciepłe swoje jedzienie a o 22 dostaja kasze jaglana polana ciepłym rosołem, wiec staram sie je na noc mocno rozgrzac i nakarmic.
Ma tez ubranko chociasz ono naprawde juz jest na wykonczeniu.
W trakcje dnia duzo czasu spedza na dworzu, zachowuje sie normalnie biega szczeka wiec wydaje mi sie ze daje sobie rade :)

Edit : ma byc podobno jeszcze zimniej :(:(:( mysle ze juz w ekstremalny mróz wezme Grafita do domu.

Edited by kkasiiiar
Link to comment
Share on other sites

Grafit był w zeszłym roku w schronisku w najgorsze mrozy,byłam z nim na spacerze w -15 w dzień,jakoś przetrwał to i teraz da sobie chłopak radę;),może na noc przydałoby się go zabierać do cieplutkiego domku,bo ma być jeszcze zimniej.................brrrrrrrrrr

Link to comment
Share on other sites

Strasznie sie obawiałam pomysłu mojego Meza bo Grafit rozwala wszytsko w zasiegu wzroku no ale spróbowalismy..dostał bo budy, butle po wodze destylowanej wydaja sie bardziej solidne (chociaż przy Graficie nic nie jest na tyle solidne zeby nie poległo;)) z ciepla woda nie na tyle ciepła zeby mogla go poparzyc w razie gdyby stwierdzil ze to fajna zabawka ;) owinełam butle w stere reczniki i przykryłam słoma, od 18 do 23 co jakis czas zagladałam czy ich nie rozwalil ale madry jest Grafcio i wiedzial ze to daje ciepełko ;) na noc butle zabralam zeby miec pewnosc ze sie nie zmoczy woda pozatym byly juz chłodne, mysle ze nie odwazylabym sie zrobic czegos takiego w nocy bo woda w budzie i mokra sloma w mroz to wyrok..:( U mnie dzis bylo -12 stopni. Grafit chwilke przed 7,30 lezy i czeka juz wie ze zaraz bedzie zarełko ;) Pozatym April i Grafit spia w jednej budzie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MARCHEWA']Kasiu,czyli Grafit nie nadaje się do domku,tak?jednak niszczy?[/QUOTE]

Wydaje mi sie ze on do domu sie nadaje ale musi wiedziec czego mu nie wolno a jest bardzo madry wiec szybko lapie, narazie jednak chec zabawy z nim wygrywa.
Jesli bedzie -15 to Grafita wezme do domu na noc , i moj Maz bedzie spal z nimi na dole bo wolalabym nie zastac kanapy w strzępach ;)
Grafit sie poprostu szybko nudzi ale jak ktos zapewni mu zajecie np jakis gryzak jest szansa ze nic nie zniszczy ;)
Grafit jak najbardziej do domu!! On kocha ludzi calym sercem i bardzo chce byc jak najblizej czlowieka :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MARCHEWA']Dostałam sms-a od Kasi,ze ma awarie internetu,prosiła,żeby napisać,że psiaki spędziły 1 noc w domu,nic nie zbroiły ani się nie załatwiły;)
Grafit i April to mądre psiaki;)[/QUOTE]

hahahah no własnie miała to napisać :D Bo mi też wysłala tego smsa :) A gdzie jest wątek April ??

Link to comment
Share on other sites

:D:D bo ja wysłam do Was , Marchewka miala wylaczony tel i mowie napisze jeszcze do Owieczki ;) - w razie co ;)
Dziekuje za przekazanie info :)
Juz sie polaczylam ze swiatem :D

Grafit bardzo grzeczny!!! cala noc nic nie tknięte fakt pokój -graciarnia:D ale sie chlopak spisał ładnie :) Jeszcze po 20 wypościłam je żeby się załatwiły i do 6 rano ladnie wytrzymały. Cisza byla taka jak by psów nie bylo, wiec balam sie co zastane ;) Grafit dogaduje sie super z April i widac ze czuja sie ze soba dobrze :) Oczywiscie teraz juz nocki w domu :)

[IMG]http://farm8.staticflickr.com/7173/6805858019_79319a0c1a_z.jpg[/IMG]
[IMG]http://farm8.staticflickr.com/7157/6805858677_d54316f095_z.jpg[/IMG]
[IMG]http://farm8.staticflickr.com/7142/6805858345_8d5b3fba46_z.jpg[/IMG]
[IMG]http://farm8.staticflickr.com/7174/6805857399_4096d0acd2_z.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...