Jump to content
Dogomania

błagam o pomoc!!!!!- Warszawa


emilak

Recommended Posts

znalazłam dzisiaj śliczną czarna koteczkę, siedziała przed drzwiami firmy i strasznie miałczała... taka chuda z zaropiałymi oczkami...malutka....zabrałam ją i postanowiłam od razu pojechac z nią do weta...diagnoza katar, lekkie przeziębienie...dostała zastrzyki i kropelki do oczu...siedzę w pracy i płacze bo nie mam co z nią zrobić...nie moge jej wziąć do domu, bo mam psa i kupę gryzoni w małym mieszkaniu....będę musiała ją o 17 wyprosić za drzwi...czy ktoś byłby w stanie ją zabrać do siebie na dt, będę jej szukała domu, opłacę leczenie...tylko niech ktoś da jej szansę....

Link to comment
Share on other sites

Smutne i mam nadzieje, ze kicia znajdzie domek - tak jak nasza (mamy nadzieje, ze juz nasza) podrzucona 3 tygodnie temu na nasza dzialke. Jest typowym kotem domowym i ewidentnie ktos jej sie pozbyl w tak brutalny sposob - w morozne dni po prostu pozbyl sie koci. Obecnie jest pod o pieka weta. za pare dni zostanie wysterylizowana i mamy nadzieje , ze nasze psie molosy powoli ja zakceptuja - to wymaga czasu i checi i jestesmy pelni wiary w sukces.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...