Jump to content
Dogomania

Uśpią mi psa?...


Canis_lupus_husky

Recommended Posts

  • 7 months later...

[quote name='Canis_lupus_husky']Stało się. Nie tak dawno przyszli do nas goście, bramki nie zamknęli, mnie w domu nie było. Jak wróciłam, okazało się, że Arthasa też nie. Poszłam go szukać, znalazłam go wyjącego gdzieś u jakiś ludzi, obok stali czarni i patrzyli. Był weterynarz ze strzelbą. Jak się okazało...

[URL]http://www.malbork.naszemiasto.pl/wydarzenia/640284.html[/URL]

No więc zagryzł komuś królika, podobno terroryzował mieszkańców domu. Jaka była prawda nie wiem i się nie dowiem, bo znam tylko jedną wersję wydarzeń, a pies mi nie opowie co i jak. Miałam pójść dowiedzieć się o odszkodowanie za królika, ale nie podano mi adresu kobiety. A ulica, na której mieszka, nie jest taka znowu krótka, jak znaleźć całkowicie nieznaną mi osobę? .[/quote]

To jest właśnie typowy przekaz informacji. Wersja, która doszła do Ciebie jest pewnie mocno pokolorowana. Ja ostatnio miała uszkodzone auto przez dziure w jezni i to na własnym osiedlu, pięc minut po zdarzeniu zadzwonila kolezanka i mówi, ze słyszała, ze odpadlo mi koło, pomyslałam sobie, z 10 minut później na drugim koncu osiedla ludzie będą gadac, że zginęlam w tym wypadku:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...