Jump to content
Dogomania

Tragedia podhalana- jak skończy ORKAN ??? Pomóżcie!!!


ElzaMilicz

Recommended Posts

Elza ja nie mogę gdzie Ty takie psy wynajdujesz????
Jak to mówią Pytam a sama wiem gdzie.
Co do pierwszych zdjęć robionych pod jego "domem" to zrobiłyście chociąż tym ludzią troche złego PR we wsi czy gdzie oni mieszkają??? Należałoby im szybe conajmniej wybić( wiem, że nie, ale ....)

Biedak z tego Orkana straszny jedyne co mu sie dobrego w życiu trafiło to, że do Was trafił!!
Trzymam kciuki i obiecuję zaglądać

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ElzaMilicz']Bierz [B]Zenka[/B]! Będziecie mieli zawsze porządek w kuchni na blatach. :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE]
to mala anty reklama :) oj szybo by sie oduczyl u nas :D niestety małżowinek postukal sie w czolo zapytal gdzie sie podzial moj rozum. I ze mlody jest maly a kot nie nauczony do malych dzieci. Niestety jest nieugiety :(
CTR fajny i z tego co zrozumialam to ma juz nowy domek.

No i podrzucamy białasa do góry. Napisz ze dwa zdania co tam u niego! Pewnie nie ja jedna czekam na wiesci.

Link to comment
Share on other sites

[B]Orkan [/B]się zmienia w fajnego psa, zaczyna ufać,
ale jeszcze nie na tyle by można było zrobić porządek z sierścią. :shake:

[IMG]http://img41.imageshack.us/img41/3213/005rlv.jpg[/IMG]

Zaczyna się juz uśmiechać i jest to duzy sukces [B]Kasi od Bastera[/B]. :loveu:

[IMG]http://img709.imageshack.us/img709/7867/011rg.jpg[/IMG]

[IMG]http://img859.imageshack.us/img859/7380/014pr.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='graynew']to mala anty reklama :) oj szybo by sie oduczyl u nas :D niestety małżowinek postukal sie w czolo zapytal gdzie sie podzial moj rozum. I ze mlody jest maly a kot nie nauczony do malych dzieci. Niestety jest nieugiety :(
[/QUOTE]

O czym Ty mówisz ??? Dzieci z [B]Zenkiem [/B]moga robić absolutnie wszystko. :diabloti:
Mam poprosić [B]Ani@[/B], zeby zrobiła zdjęcie jak maluch Jeremi dusi [B]Zenka[/B], a temu oczy wychodzą z orbit? :cool3::cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ElzaMilicz']O czym Ty mówisz ??? Dzieci z [B]Zenkiem [/B]moga robić absolutnie wszystko. :diabloti:
Mam poprosić [B]Ani@[/B], zeby zrobiła zdjęcie jak maluch Jeremi dusi [B]Zenka[/B], a temu oczy wychodzą z orbit? :cool3::cool3:[/QUOTE]


O był taki film w internecie, nie wiedziałam ze to wasze dzieci były.... :cool3::cool3:

Pozdrawiam Pasterzy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ani@']
Jeremi przytula Zenka wcale go nie dusi[/QUOTE]
Tak. Jeśli to ten sam kot którego ja miałam przyjemność poznać, a opis się zgadza (porządki na blatach :cool3:) to sama na własne oczy widziałam że kot przyjazny dla środowiska :evil_lol:

[quote name='Agata69']O był taki film w internecie, nie wiedziałam ze to wasze dzieci były.... :cool3::cool3:[/QUOTE]
Łoj...Ani kot trochę więksiejszy jak ten na filmie :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...