Jump to content
Dogomania

przedstawiam Arisa - Szpica Wilczego


ARISEK

Recommended Posts

[quote name='Gosica']Arisek jest śliczny:loveu:, i troszke Miczka jest do niego podobna(choc to tylko kundelek) . I to jest to co lubie we wszytskich szpicach zainiete ogonki i stojące uszka.Pozdrawiam bardzo serdecznie[/quote]
już ci mówiłam że jestMiczka do niego podobna..........mam nadzieję że się spotkamy przy ringu.......

Link to comment
Share on other sites

Ja tez mam taka nadzieje , a miałam nawt sznse przyjechac z Mika ale to zbyt duże ryzyko kiblowania przed brama :evil_lol:, bo pies niezgłoszony moze okzac sie problemem wiec raczej Mika z nami nie pojedzie ale do zobaczenia , i serdeczne pozdrówka

Link to comment
Share on other sites

Ania twój Arisek jest strasznie podobny do swojego taty. Czy dostałaś
zdjęcia Tapirka z różnych okresów rozwoju? Jak patrzę na Ariska to wydaje mi się że to Tapir. Tapir jest bardzo zrównoważonym psem,
posłusznym i przyjaznym. On był ulubieńcem swojej mamy i zawsze witaja
się serdecznie gdy się spotkają.
Gosia czy będziesz w Łodzi na wystawie z Tytuskiem i Figą, czy spotkamy
się dopiero w Poznaniu.?Czy będziecie gdzieś nocować, czy wracacie
w czwartek po V gr ?
Do zobaczenia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tulasy']Ania twój Arisek jest strasznie podobny do swojego taty. Czy dostałaś
zdjęcia Tapirka z różnych okresów rozwoju? Jak patrzę na Ariska to wydaje mi się że to Tapir. Tapir jest bardzo zrównoważonym psem,
posłusznym i przyjaznym. On był ulubieńcem swojej mamy i zawsze witaja
się serdecznie gdy się spotkają.
Gosia czy będziesz w Łodzi na wystawie z Tytuskiem i Figą, czy spotkamy
się dopiero w Poznaniu.?Czy będziecie gdzieś nocować, czy wracacie
w czwartek po V gr ?
Do zobaczenia[/quote]
wszystkie zdjęcia dotarły..wielkie dzięki...zrobimy galerię najpierw zdjęcia rodziców Ariska a potem jego od oseska do chwili obecnej.................+ fotki psiej rodziny;) i znajomych Ariska:lol: ........ w Łodzi nas nie będzie ....... więc pewnie sie spotkamy dopiero w Poznaniu, ale tam mamy tylko jeden nocleg....10 min od targów........ chyba że wybieracie sie do Wrocławia?:lol: w Łodzi będziemy ostatniego września bo moja chrześnica zaprosiła nas na swe ślubne obrządki:multi: więc będziemy i bez psa i w innym charakterze....... pozdrawiamy serdecznie

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...