Jump to content
Dogomania

Maniuś mix shar pei szuka domu


sziba

Recommended Posts

[quote name='Alexandra29']Szibcia, czesałaś go może? Masz nowe fotki dla mnie:-) Ucałuj mordeczkę ode mnie.ok[/QUOTE]

szczerze to nie czesałam :D ale juz wygląda lepiej teraz jak już jest bardziej ufny spróbuje go wyczesać zdjęcia hm w tym mrozie ciężko się robi wrrr jak jestem w schronie to nie wiem za którego się zabrać człowiek musiałby sie rozdwoić ;| ok ucałuje :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 166
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Alexandra29']Hop, Hop

Sziba to z tym czesaniem powstrzymaj się może aż te mrozy opadną. Cieplej mu:-) To nie ucieknie..... Jak się zrobi cieplej, a to już nie bawem wyczeszesz go i zrobisz mu sesję zdjęciową do nowych ogłoszeń:-)[/QUOTE]
no tak tak :) dzisiaj widziałam go tylko na chwilke oj jak się cieszył myślał że pancia na spacerek zabierze;/ ale dziś byłam tam tylko dosłownie na chwile po psa jechał do nowego domku szkoda że to nie Maniuś .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sziba']no tak tak :) dzisiaj widziałam go tylko na chwilke oj jak się cieszył myślał że pancia na spacerek zabierze;/ ale dziś byłam tam tylko dosłownie na chwile po psa jechał do nowego domku szkoda że to nie Maniuś .[/QUOTE]

Oj Maniuś też znajdzie swój domek... Musi........ Trzymam kciuki za niego.......

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...