Jump to content
Dogomania

Kilka problemów.


Warsawa

Recommended Posts

Witam. Mam ponad roczną malamutke i jest z nią kilka problemów. Zapewniam jej dużo ruchu oraz długie spacery, ale niestety kiedy tylko zobaczy psa zaczyna ciągnąć smycz i wyrywać się, przez parę takich przypadków wylądowałam na asfalcie:eviltong: po prostu gdy widzi psa, że tak powiem.. odbija jej szajba. Ma także problemy z małymi psami, nie znosi ich, raz mi się wyrwała i zaatakowała małego yorka.

Następny problem jest z moimi kotami, mam dwa koty i je strasznie zaczepia nie dając spokoju, a gdy tylko uciekają to biegnie za nimi po całym mieszkaniu.

No i kolejny i ostatni problem jest z ludźmi, jak widzi dzieci za bardzo się ekscytuje i też nie daje spokoju. Gdy dorosłe osoby chcą ją pogłaskać to skacze (również na mnie) przez co parę razy porządnie drapnęła pazurem.

Jak mam wyeliminować wszystkie te problemy ? Nie była na żadnym szkoleniu, tylko ja uczę ją różnych komend. Nie jest też sterylizowana, jeśli to też wchodzi w grę. Pozdrawiam i czekam na pomoc !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...