Jump to content
Dogomania

Bezdomna suczka (rasa myśliwska) bez oka z 9 dziećmi. mają domy :)


xmartix

Recommended Posts

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Fajowskie maluchy.
Teraz by trzeba podpisać, który maluch to sunia, a który piesek i ogłaszać. Nie byłabym sobą, gdybym nie zaproponowała pakieciku :)
Jutro zadzwonię do P. Magdy w sprawie DT dla jednego psiaka - może weźmie (kiedyś obiecała, że pomoże).

EDIT: W sumie one identyczne wszystkie, więc chyba te podpisy nie aż tak konieczne.

Link to comment
Share on other sites

Zaproponowalam i nikt nie odpowiedzial , wiec pomyslalam , ze moze tak daleko wysylac nie chcecie...
Propozycja aktualna.Mam dwa owczarki , ale szczeniaczka toleruja jak najbardziej.
Moge wziac 1-2 malenstwa i zajac sie szukaniem im domku. Domki sprawdzam i utrzymuje kontakt rowniez po adopcji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xmartix']aah.. hmm.. a Natalisko nie masz jak odebrać z Bolesławca szczeniaczki?? to już blisko Berlina...[/QUOTE]
Marta, ciemnaczekolada proponowała, że mogłaby maluchy wziąć do Bolesławca, ale Natalisko już musiałaby sobie je odebrać stamtąd - taka była propozycja kilka dni temu.
Ja pilnie szukam DT chociaż dla jednego malucha.

Link to comment
Share on other sites

Sunia, już ma imię, ale nie pamietam jakie:P moja siostra się nią opiekuje, ja nie mieszkam z nimi. Sunia w życiu na "trzeżwo" nie dała by się złapać, mimo sedalinu walczyła do końca, chciała gryźć, była przerażona. W domu natomiast psy ją zaakceptowały, a moja siostra nieświadoma niczego wzieła ją na kanape, ściągneła kaganiec i głaskała pod bródką:) hehe:) także myślę, że dość szybko bedzie z niej fajny psiak. DT który ją bedzie brał, bedzie musiał być świadomy, ze na początku bedzie musiał poświecić jej dużo czasu, bo sunia na smyczy raczej normalnie nie pójdzie. W przyszłym tygodniu pójde z nią do weta z tym oczkiem i zobaczymy co stwierdzą. Na moje oko, nic się z oczkiem nie zrobi. Nie widać tam żadnego zapalenia, a nie bedzie sensu zaszywać czy amputować jej oka. Ale to moje zdanie, zobaczymy co powiedzą moi weci.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xmartix']pieski szczeniaczki 8, bo jeden został adoptowany, jutro do nich jadę porobię zdjęć poszczególnym może
sunię matkę wzieła Demi do siebie

Natalisko, xmartix się zgadza ale jak zrobimy wizyte sprawdzającą dt? poza tym i tak transportu nie ma :([/QUOTE]
Marta, Natalisko pisała wyżej, że będzie szukać maluchom DS i robi wizyty przed-a i poadopcyjne.
Może dałoby radę dwa maluchy do niej upchnać?
Kurcze, ja zadzwonię dziś do p. Magdy, może się zgodzi - ferie są, więcej czasu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...