Jump to content
Dogomania

Pomocy!! ;((


zancia_97

Recommended Posts

Witam,
mam mały problem:-(. Mój Diego(ma 8mc) od wczoraj nie bardzo chce jeśc(wczoraj już śniadania nie bardzo chciał, dzisiaj to samo) prawie nic nie tknął, nie pije. Zastawiam się od czego może to być, mam nadzieję że nie babeszjoza(bo w sumie ostatnio straszne roztopy) ale kleszcza nie zauważyłam. Chyba że to oznaka że muszę go odrobaczyć...
Wczoraj wymiotował, dzisiaj 2razy :shake::shake::shake::shake: myślałam że mu przejdzie jednak nic, leży taki osowiały... Pomóżcie proszę! :placz:

Link to comment
Share on other sites

W sumie miałam iśc kolejnego dnia... Ale rano znalazłam przyczyne... :-) Zaczne od początku:
My mamy 3koty które mieszkaja na podwórku, i one dostały kostki(na szczęście wtedy było to z grzbietu kurczaka więc nie było tak źle) i nic nie było w misce, na śniegu też nie zauważyłam że w ogóle są jakieś kości... A on je zjadł, a bardziej połknął.
Po trzech dniach ( było lepiej więc nie było sensu jechać a mieliśmy jeszcze go zaszczepić więc jak się polepszyło ) pojechaliśmy do weterynarza, pani stwierdziła że wszystko ok. I ogólnie to strzykawką mu wode do pyska wstrzykiwałam żeby się nie odwodnił. Teraz jest bardzo żywy więc jest świetnie #cool1 #cool1 #cool1

Link to comment
Share on other sites

Macie szczęście że już wszystko w porządku. Pies moich dalszych sąsiadów na spacerze najadł się kości i mu utkwiły w jelitach. Gdyby nie szybka pomoc weterynarza było by nie wesoło. Pisze to ku przestrodze bo nie wiem jak prawdziwe spanielki ale moja spanielowata zachowuje się na spacerach jak odkurzacz i muszę bardzo pilnować żeby czegoś nie pożarła.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

[quote name='Kasi i Lena']Pisze to ku przestrodze bo nie wiem jak prawdziwe spanielki ale moja spanielowata zachowuje się na spacerach jak odkurzacz i muszę bardzo pilnować żeby czegoś nie pożarła.[/QUOTE]
Mój ma tak samo i już nie raz wynajdywał jakieś kości czy inne świństwa...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...