Jump to content
Dogomania

......


darii_iia

Recommended Posts

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

darii_iia boshe dziewczyno jak Ty dorośle wygladasz :o
ja na zdjęciach jak dziecko wyglądam a w rzeczywistości mnie postarzają - dziwne :evil_lol:

jeśli chodzi o alkohol to od razu mówie - nie, nienawidzę zapachu a fee. a jesli mowa o papierosach to też się nie wypowiem bo mam alergie na dym papierosowy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

A mi zawsze odejmują parę lat :P

[quote name='Ada_Mirra']jeśli chodzi o alkohol to od razu mówie - nie, nienawidzę zapachu a fee. a jesli mowa o papierosach to też się nie wypowiem bo mam alergie na dym papierosowy :evil_lol:[/QUOTE]
Kamień z serca! Bo myślałam, że tylko ja jestem nienormalna :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

czesc, mam takie pytanko, w jakim wieku twojemu grzywkowi wypadały mleczaki? wydawało mi się że moj york w wieku 8 miesiący już miał stałe zęby, ale może mi się tylko wydaje......Maserowi wypadł właśnie pierwszy, jakiś trzonowy na dodatek, nie bardzo widzę skąd, bo nie da sobie tak długo zaglądać do pyszczocha, i albo dopiero ten etap się zaczyna, albo przeoczyłam i psiak ma już zęby stałe......

Link to comment
Share on other sites

saame palaczki na tym dogo. :shake: :evil_lol:

[B]magda_p_dg-[/B]nie mam pojęcia. w jakimś czasie zaczęły małemu wypadać ząbki ale żebym to ja pamiętała kiedy. :lol: oczywiście u łysoli jest inaczej, to radzę się spytać kogoś kto ma łysolka. ;)

Dziękuję za życzenia! :) Na urodzinki dostałam 50mm 1.8. :grins: Zdjęć oczywiście nie mam...bo mam lenia. :diabloti: Dzisiejszej nocy wyjeżdżam do Turcjii i wracam dopiero 6 września...będą zdjęcia widoczków itp...a no i oczywiście moje. :evil_lol: Zastanawiam się czy brać moje dwa obiektywy czy tyłko stałke. :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...