Jump to content
Dogomania

Kelis nosi naturalne futro!!!-los lisów ją nie obchodzi


Balbina.

Recommended Posts

Właśnie skończyłam oglądać Co Za Tydzień.Była tam Kelis która założyła futro na Krakowskiego sylwestra.Zapytana dlaczego mętnie tłumaczyła ,że obchodzi ją los biednych dzieci,prawa kobiet a nie lisy.:angryy:Na stronie pudelek.pl jest napisane tak:
Przypomnijmy tylko, jak ostatnio piosenkarka zareagowała na krytykę obrońców zwierząt: [I]Nic mnie nie obchodzi, co myślą o mnie i moich ubraniach. Zrobię sobie tapetę z futer, jeśli zechcę[/I].
Obejrzałam i wkurzyłam się jak nie wiem! Jakaś pusta blondynka pojawia się w wielkim futrze na które zostało zabitych kilka ŻYWYCH stworzeń i jeszcze gada,że ją to nie obchodzi!Mam nadzieję ,ze sprawa się rozgłośni bo to już jest przesada:angryy: Ludzie prehistorii byli mądrzejsi bo jak zabili zwierzaka to nie dla image-u tylko żeby przeżyć.z jednego stworzenia zrobili ubrania,narzędzia,mieli jedzenie tłuszcz a teraz jakaś dupowata kelis zakłada futerko bo design musi być a to,że zginęło kilka lisów to pryszcz!!!:angryy:

Link to comment
Share on other sites

tłumaczenie, że kogoś obchodzą dzieci i prawa kobiet bardziej niż lisy nie jest raczej czymś złym, bo każdy ma swoje wartości i poglądy. Dla mnie bardziej liczy się lis niż ludzie, którzy nie potrafią walczyć o swoje prawa, co nie oznacza, że każdy ma tak myśleć. Co do wytapetowania pokoju futerkiem to ma, rację.. dopóki nie ma prawnych zakazów nikt jej nie zabroni wytapetowania wnętrza domu futrem, zauważ, że futro może niekoniecznie założyła dlatego, że taki strój jej się podoba. Może mało to na celu rozgłos jakiegoś projektanta? Przecież gwiazdy ubierające się u Prady czy Armaniego są tak na prawdę żywą reklamą i producenci marek z których korzystają celebryci doskonale o tym wiedzą. I mnie też na jej miejscu nie obchodziło, co myślą o mnie ekolodzy, czy nawet sam prezydent Rzeczpospolitej. Bo gdybym się dostosowywała do upodobań każdego człowieka chyba bym została zamknięta w psychiatryku. Nie da eis każdemu dogodzić. Niemniej jednak uważam, że noszenie prawdziwych futer jest głupotą. Technika sie rozwinęła na tyle, że można kupić całkiem ładną i przyzwoitą imitację futea.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...