Jump to content
Dogomania

2xCACIC, Wilno, 16-17.12.2006


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 833
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mam maly problem a co za tym idzie pytanie

mam zaległą wystawe z Wilna niezaplaconą na która nie dojechałam ale teraz chciałabym za nią zaplacić i mam z tym mały problem
przekazem zagranicznym na poczcie można wyslać EURO ale ..tylko na posobe prywatną -
czy może ktos z was wysyłał pieniądze za wystawe na Litwe pocztą ?jezeli tak to kogo podawaliście jako odbierającego ?Myślałam też wysłać zwykłym listem ale nie mam pewnosci czy dojdzie :razz: a może znacie jakis inny tani sposób przelania kaski ?
BARDZO , BARDZO PROSZE O POMOC

Link to comment
Share on other sites

Ja ostatnio płacilam znajomej za wystawę.
Możesz też zapłacic sama przy najbliższej okazji.
Oni są bardzo skrupulatni i doliczą to do kosztów następnego zgłoszenia ;)

PS. Jakby ktoś mial ochotę to mam miejsce dla jednej osoby. Mogę zabrac z Węgorzewa- Giżycka albo po drodze do granicy.

Link to comment
Share on other sites

2 osóbki (ja z mężem) + 2 futrzaki, transport własny ale nocleg wspólny :roll: .
Jedzie z nami jeszcze [B]Polna[/B] z Fantą, i chyba z koleżanką, ale tu pewnie ona sama uściśli. W każdym razie również pisze się na wspólny nocleg... oj będzie wesoło ;) , niezła ekipa się szykuje :lol: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Jutro zaczynam zbieranie chętnych na busa (z podaniem rasy) + noclegi. Tylko powazne oferty...
Pzdr.[/quote]Witaj Asiaczku,
Bardzo poważna oferta poniżej:
[B][COLOR=red][SIZE=3]NOCLEG[/SIZE] [/COLOR][FONT=Arial][SIZE=3]3 osoby[/SIZE][/FONT][/B] (ja,mąż, syn 10 lat)+ 1 pies mastif tybetański- razem [SIZE=3][COLOR=red][B]3 noclegi[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=blue]pt/sob[/COLOR] (15/16XII), [COLOR=blue]sob/niedz [/COLOR](16/17XII), [COLOR=blue]niedz/pon[/COLOR] (17XII/18XII)[/SIZE]

[SIZE=1]BUSIK -dziękujemy , jedziemy własnym autem.[/SIZE]
[SIZE=1]Czyli tak jak Simbik- transport własny ALE NOCLEG WSPÓLNY- mogę też pomyślec o smacznym cieście.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tybetan']Witaj Asiaczku,
Bardzo poważna oferta poniżej:
[B][COLOR=red][SIZE=3]NOCLEG[/SIZE] [/COLOR][FONT=Arial][SIZE=3]3 osoby[/SIZE][/FONT][/B] (ja,mąż, syn 10 lat)+ 1 pies mastif tybetański- razem [SIZE=3][COLOR=red][B]3 noclegi[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=blue]pt/sob[/COLOR] (15/16XII), [COLOR=blue]sob/niedz [/COLOR](16/17XII), [COLOR=blue]niedz/pon[/COLOR] (17XII/18XII)[/SIZE]

[SIZE=1]BUSIK -dziękujemy , jedziemy własnym autem.[/SIZE]
[SIZE=1]Czyli tak jak Simbik- transport własny ALE NOCLEG WSPÓLNY- mogę też pomyślec o smacznym cieście.[/SIZE][/quote]

superv ze jedzie twoj syn - mój ma 11 lat to moze chlopaki nie bedą się nudzić :)))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='simbik']2 osóbki (ja z mężem) + 2 futrzaki, transport własny ale nocleg wspólny :roll: .
Jedzie z nami jeszcze [B]Polna[/B] z Fantą, i chyba z koleżanką, ale tu pewnie ona sama uściśli. W każdym razie również pisze się na wspólny nocleg... oj będzie wesoło ;) , niezła ekipa się szykuje :lol: .[/QUOTE]
No więc my tez się piszemy na wspólnu nocleg 2 osoby + pies :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...