Jump to content
Dogomania

Już nie Umierająca BOKSERKA z Radomska już nie szuka domu! MA DOM!!!!!!!!!!!!!


AgaiTheta

Recommended Posts

KOCHANI,

POTRZEBUJĘ DOMU CHOĆBY TYMCZASOWEGO, SCHRONIENIA, COKOLWIEK...DLA ŚLICZNEGO MŁODEGO PSIAKA, jasno zółtej maści (zdjęcie jutro rano) którego roboczo nazwaliśmy FOKUS...mam bardzo mało czasu...a w perspektywie schronisko....:shake:....nie chcę tego....
Fokus to młody i energiczny pies, a przy tym bardzo łagodny....kocha ludzi, do wszystkich macha radośnie ogonem...jest chudziutki, ale czysty, wydaje się, że niedługo się błakał....
Jak można mu pomóc?.......

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agniest']KOCHANI,

POTRZEBUJĘ DOMU CHOĆBY TYMCZASOWEGO, SCHRONIENIA, COKOLWIEK...DLA ŚLICZNEGO MŁODEGO PSIAKA, jasno zółtej maści (zdjęcie jutro rano) którego roboczo nazwaliśmy FOKUS...mam bardzo mało czasu...a w perspektywie schronisko....:shake:....nie chcę tego....
Fokus to młody i energiczny pies, a przy tym bardzo łagodny....kocha ludzi, do wszystkich macha radośnie ogonem...jest chudziutki, ale czysty, wydaje się, że niedługo się błakał....
Jak można mu pomóc?.......[/quote]
Tutaj nikt go nie wypatrzy - załóż wątek na PwP

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...
  • 2 months later...

[B][COLOR=black]Zaginęła Żaba!!!!!!![/COLOR][/B] w sobotę 22 stycznia zaginęła w Sławkowie Żabulasta....szukamy jej wszędzie....jest już staruszką i nie poradzi sobie w taką zimę na dworze.....
Jeśli ktoś ma jakikolwiek ślad będę wdzięczna za każdą informację. Mój nr tel: 502-468-584.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rebellia']Ojejku! :(
Są jakieś wieści???[/QUOTE]

Niestety.....dzwoniłam już po wszystkich schroniskach i nic.....
boję się, że nie poradziła sobie w te zimne styczniowe noce.....ale nie tracę nadziei.
Dziękuję, że tu zaglądasz. Napisz co u ciebie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Hej Agniestko... u mnie masakra jeśli chodzi o czas wolny... no ale tak to jest, jeśli chce się za coś żyć. Praktycznie nie mam z nikim z dogo stałego kontaktu (czasami coś popiszę z niektórymi ciotkami).
Szkoda Żabulca... :(
Wszystkiego dobrego na nadchodzące święta.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='rebellia']Hej Agniestko... u mnie masakra jeśli chodzi o czas wolny... no ale tak to jest, jeśli chce się za coś żyć. Praktycznie nie mam z nikim z dogo stałego kontaktu (czasami coś popiszę z niektórymi ciotkami).
Szkoda Żabulca... :(
Wszystkiego dobrego na nadchodzące święta.[/QUOTE]

Rebelciu, życzę ci spokojnych i radosnych świąt Wielkanocnych!
wiem jak to jest - praca, dom, dziecko - masa obowiązków..... z całego serducha gorąco pozdrawiam!
będzie mi bardzo miło jak czasem napiszesz :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joaaa']O mamo, dopiero teraz przeczytałam o Żabce. :(
Macie jakieś wiadomości?[/QUOTE]


myślę, że Żabulec odszedł, bo to był jej czas..... chociaż nie chcę tak myśleć, ale......
sądziłam też, że po stracie moich ukochanych dwóch suczydeł (w maju tamtego roku Beta przegrała walkę z chorobą) nie będę już chciała żadnego psa.....
ale zobaczyłam na BwP tą małą pręgowaną chudzinę i...... teraz chrapie (już nie taka chuda :)) u mych stóp....

Wszystkiego najlepszego na te wielkanocne święta :)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...